Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Festival Fantazie 2013 podpultové info!
Hmm, stránka se nenašla. Nevíte, co by s tím mohlo být?
Odpovědět
(07.07.2013, 20:08)Manďák Napsal(a): Z hlubin facebooku vyvřela tato galerie:

https://www.facebook.com/jarkap/media_se...140&type=1

Mě to jako nepřihlášenýho hodí na profil uživatelky Twilightoops. To se mi ještě nestalo. Moh by někdo brony related fotky někam uploadnout? Twilightsmile

EDIT: Aha, tak to asi nebude jen můj problém. I don't know what went wrong Derpyderp1
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
Já to teda vidím v pohodě. Twilightsmile
Odpovědět
http://www.youtube.com/watch?feature=pla...ZLH-L7dGlk
Odpovědět
Za zhoršenou kvalitu přednášky a technický problémy se omlouvám, ale potýkal sem se se spoustou problémů. Prvním byl nedostatek času a absence spousty hodin na finální dokončení přednášky, takže to byla částečná improvizace. Byla to má první přednáška ever a pral sem se s prezentací fotek a videí. Vidět to co se dělo na mý ploše, tak pochopíte. Prezentaci sem si nestihnul vytvořit a nedařilo se mi moc plynule házet na promítací plochu obrázky a videa. Ani sem nestihnul všechno.

Nakonec IMHO přednáška dopadla líp než sem čekal. Odezva publika byla super. Příště jen bude potřeba diskuzi víc moderovat (třeba hlášení se místo neukočírovaný diskuze posluchačů a skákání do řeči). Informace sou sice starý, ale spousta lidí je nezná. Navíc sem zdaleka jen slepě nepřebíral snadno dohledatelný informace. Dost nápadů je mejch, čerpal sem z jednoho staršího zdejšího vlákna, SPOUSTU času sem trávil studiem scén a relevantních fyzikálních jevů a na zmiňovaný věci sem se koukal spíš z magickýho hlediska equestrijský reality než z toho čistě fyzikálního, jak tomu bylo u nalezenejch kraťičkejch přednášek v angličtině. Nevím o tom, že by někdo fyzikální problematiku zpracoval tak uceleně jako já a byla někde zaznamenána aspoň v textový podobě. Sem si vědom toho, že můj výkon nebyl dokonalej, ale mám v plánu přednášku vypulírovat a odprezentovat ji v plánovaný podobě někdy příště.

Martine, ty seš neskutešně negativistickej hnidopich Twilightsmile. To co zmiňuješ sou prkotiny. Technický prolémy byly triviální a druhá výtka jde na vrub nezkušenosti a nervozitě kvůli dlouhým průtahům při pokusu o prezentaci materiálů. Z pozice přednášejícího sou aspoň 10krát delší a byl sem z toho ke konci už trošku nešťastnej. Snad to ostatním moc nevadilo. IMHO měla přednáška úplně jiný nedostatky. Představoval sem si ji jinak.

Když je přednáška o něčem co znám a nebaví mě to, tak se zvednu a odejdu. Nebudu tam trpět až do konce, abych moh napsat jak byla strašná, jakej byl pro mě PoníCon zklamáním apod. Spousta lidí určitě danou problematiku nezná vůbec a věřím, že i ostatní se tam dozvěděli něco novýho a že se během přednášky bavili. Smíchu bylo požehnaně.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
zrovna zpracovávám hudební workshop. Za chvilku nahraji na internety samotný zvukoví záznam (velmi vysoká kvalita, z nástrojů přímo do pc )
What fun is there in making sense ? Pinkiecrazy
YouTube kanál | KAŽDÁ NOVÁ STRÁNKA JE MÁÁÁÁÁ !
Odpovědět
Tak a jsem doma Rainbowlaugh FF 2013 bylo naprosto epické, užil jsem si každou minutu. Jsem příjemně vyčerpaný, plný zážitků, emocí a dojmů - je toho moc.

Rád bych znovu poděkoval všem kdo mi s linií a organizací pomohli - Jamis, Darm, Xsoft, Janos, Honzdir, Pipa, všichni přednášející a vlastně všichni bronies Pinkiesmile Byly a jste úžasní, nemohl jsem si přát lepší linii Pinkiesmile

Zážitků je opravdu moc, nebudu je zde zatím vypisovat - až se trošku vzpamatuji, tak sepíši názor na celou linii, co se povedlo, nepovedlo a jak jsme vlastně dopadli Pinkiesmile

Menší spoiler - dohromady naše přednášky navštívilo 2511 lidí Ajsmug
Hint #1: Pravidla jsou kámoš, ne žrádlo Ajsmug
Spoilers!
Odpovědět
sme dobrý no
"Well, look at you.
I thought you were wiser, but I thought wrong!
Tis a terrible pity. Like a moth flittering towards a flame."

-Knight Lautrec of Carim
Odpovědět
Hudební Workshop https://dl.dropboxusercontent.com/u/5637...rkshop.mp3
(Pouze Zvuk)

prvních 13 minut si tam tak nějak hrají, kolem 14 minuty začínají hrát naplno
ideální pustit na pozadí a představit si že tam zase sedíte
What fun is there in making sense ? Pinkiecrazy
YouTube kanál | KAŽDÁ NOVÁ STRÁNKA JE MÁÁÁÁÁ !
Odpovědět
Díky všem!

[Obrázek: RbzksUk.gif]
Hudební skupina Poníci Převalského z Ruska
http://www.youtube.com/watch?v=x6qhaCDvmBM
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)