Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vyrobni hnizdo - Celestia Tour (Zimni Karaoke)
yay to by bylo super, už se těším na new fotos Rainbowlaugh, takže to tam u tebe vypadá jako masakr motorovkou všude části celestii Rainbowlaugh
Odpovědět
Je take mozne si u me obednat arthro ponika http://fc02.deviantart.net/fs71/f/2013/1...6a0hvb.jpg
Foto je prvni prototyp, finalni model je stihlejsi a ma lepe modelovane nohy.
Arthro ponika delam jen s kopytkama, prsty na rukou jsem nezkousela, ale kdyby mel nekdo zajem, muzu se na to kouknout.
Je mozne doobednat i obleceni jako mikiny, saty, podkolenky a podobne drobnosti.

Vyroba Celestii pokracuje podle planu, to se nemusi bat. I kdych mela nad hrobem, tak je dokoncim :3
A pomalu budu uzavirat anketu, abych mohla spocitat cenu jednotlivych poniku, at vite kolik nasetrit.
Je mozne, ze Celestie dokoncim driv, takze nejaka cast nasledujici objednavky by mohla byt hotova do terminu odeslani, ale to bych dala predem vedet. Za 30 liber postovneho u kuryra je balik do 30kg. A to je hodne a hodne plysaku Twilightsmile

Podle ankety muzu usit vsechny poniky, co tam jsou. Mam doma latky potrebnych barev navic, tak to nebude problem. Ale poniky tentokrat siju jen bez doplnku (v cene ma pouze Dr. Whooves vazanku a Octavia motylka okolo krku). Vynil bryle, AJ klobouk, dratena kostra a ostatni doplnky jsou zvlast na priobednani.
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
Bude k dispozici arthro pony Vynil Scratch. Byl by zajem?
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
Konecne hotova Fluttershy

[Obrázek: fluttershy_by_tersaziu-d6ckxyc.jpg]
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
YAY~ !
- Fluttershy
spike letter Lenny Vampire spike letter
YouTube
Odpovědět
Lidicky, potrebuji pomoct.
Dnes mi prisla nabidka, ze maji pro me misto na BUCKu jako vendor. Ale problem je, ze nemam hotovost na nakup latek a materialu, abych mohla vyrobit poniky na prodej. Jeste nevim kolik budu presne potrebovat, ale pokud by mi nekdo pomohl, zalozil me a byl ochotem pockat po BUCKu, kdy bych mu penize vratila, byla bych mu neskonale vdecna. Klidne muzeme sepsat i smlouvu nebo neco podobneho.
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
Mid:
Nebude lepší na tohle založit nové vlákno?
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
Není problém, tak 10k Bits bych ti poskytnout mohl, u tebe budou stejně bezpečnější než u mě Rainbowlaugh
Odpovědět
Tuxik: nemyslim, je to kvuli me vyrobe, takze by nove vlakno bylo nejspis zbytecne.
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
Já bych ti moh půjčit tak 5k Bits. To co mi zbude mi na jídlo do září bude stačit a ostatní náklady sem eliminoval. Kolik peněz budeš přibližně potřebovat?

Jak psal Pajzl, u tebe budou peníze v bezpečí.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)