Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Festival Fantazie 2013 podpultové info!
takové menší OT nevíte kde bych sehnal zbytek titulků k FiW myslim anglický cz jsou jen do 4. dílu ale ten zbytek bych taky rád našel nevíte kde ? když se tam prmítali díly byly tam i anglický titulky tak mě to docela zajímá.
"Well, look at you.
I thought you were wiser, but I thought wrong!
Tis a terrible pity. Like a moth flittering towards a flame."

-Knight Lautrec of Carim
Odpovědět
(07.07.2013, 23:41)Wertour Napsal(a): Já se těším na ,,Lov na Non-poníka Pinkiecrazy"

Bojim bojim, asi napřesrok zůstanu doma! Twilightsmile))
Odpovědět
Vlku, to je větší OT Ajsmug Tady na fóru je vlákno kde se FiW probírá, případně se ptej přímo Darma.
Hint #1: Pravidla jsou kámoš, ne žrádlo Ajsmug
Spoilers!
Odpovědět
A příští rok by mě už otec neměl skoro vůbec doprovázet(měli by jsme přijet společně a odjet společně..doufám)
Tak bych přišel tak aby si mě všimli i bronies co si s nimy nepíšu-v cosplayi PinkiecrazyPinkiecrazy
Plánuju dopředu mám čas rok tak je to v suchu Pinkiecrazy Rainbowlaugh
Odpovědět
tohleto jsem právě vyhrabal z telefonu. Docela hrozná kvalita, ale aspoň není tolik znát ten hrozný zpěv opilých bronies =D

je to SFW, kdyby náhodou někdo myslel že tu nahrávám jen xeno...
What fun is there in making sense ? Pinkiecrazy
YouTube kanál | KAŽDÁ NOVÁ STRÁNKA JE MÁÁÁÁÁ !
Odpovědět
(09.07.2013, 01:15)Corwin Napsal(a): Svůj komentář k FF 2013 napíši zítra, pořád jsem dokonale mimo a šíleně unavený Rainbowlaugh

furt ho tu nějak postrádám Rainbowlaugh
jinak ano hezké to bylo Rainbowlaugh ten zpěv, a jak najednou všichni zapomněli písničku xD
Překlady, povídky to je moje ^^
http://www.youtube.com/user/Pipa9437
http://pipa9943.deviantart.com/
začal podporovat Český dabing -> great to be different Twilightsmile
píšu se s malým p
"One small thing, can make a really big difference." - SkyStar
"Fire alone can save our Clan."
Odpovědět
A já stále postrádám energii k sepsání Ajsmug
Hint #1: Pravidla jsou kámoš, ne žrádlo Ajsmug
Spoilers!
Odpovědět
Honzdire. Kdypak budou fotky? Twilightsmile
“Time you enjoy wasting is not wasted time.”

― Marthe Troly-Curtin, Phrynette Married



Mr-Xin
Odpovědět
Poníci dejte jim oběma pokoj, Corwin jako organizátor a Honzdir jako ústřední Rainbow Dash, jsou rádi že to přežili Twilightsmile
Byl jsem na FF jen středa - neděle a teprv dnes jsem se konečně vyspal. Včerejší after after after párty jsem bohužel musel předčasně opustit, pokouší se o mě kriplcon. Sbírám síly k sepsání hodnocení a udělání výběru z mého výběru fotek (ať se pak může udělat výběr z výběru výběrů).
Odpovědět
Asi tak Pinkiesmile Vím že jste všichni dychtiví fotek, ale všichni jsou rádi že žijou.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)