Hodnocení tématu:
  • 9 Hlas(ů) - 4.44 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností)
(04.07.2012, 18:18)mp5991 Napsal(a): No jestli to probíhalo takhle,tak si asi diváci z přednášky odnesli dojem,že přednášející je úchyl a o seriálu se asi nic moc nedověděliRainbowlaugh

PS:kdo tady vytvářel opravu chyb?Mi to podtrhává i to co mám dobřeRainbowlaugh

Opravu chyb? Já nic takového tady nemám Rainbowlaugh. To budeš mít něco v prohlížeči.
Odpovědět
Taky možnost
Odpovědět
(04.07.2012, 18:07)Mirnas Napsal(a): Idiot je to v každém případě, začít před skupinou lidí mluvit o tom, jak hledá v seriálu primárně pro předškolní holky náznaky lesbické romance, tomu už se nedá říkat odvaha. Rainbowlaugh

Inb4 brutální růst počtu českých bronies během týdnů po přednášce a přednášející se stane ponymesiášem.

No vzhledem k tomu, že podobně se tu v přednášení věnuje i jiným fenoménům, tak mě to ani zas tak moc nepřekvapuje.

PS: Právě vlevo vedle mě vzniká přednáška o MLP:FiM na zítra v linii Maelström Ajsmug a myslím, že to bude fajn.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
(04.07.2012, 17:39)Máro Napsal(a): 7) Prednášajúci je jednoducho idiot a všetko dokopy

Tady mi nekdo mluvi z duse
Odpovědět
mp5991 : Google Chrome?
Long live Dragon Lord Ember
Odpovědět
Jo.No zřejmě to opravuje chrom no.Teda ocenil bych,kdyby mi to radši opravoval v e-mailu
Odpovědět
mp5991: To by mělo taky ne? jinak můžeš si to vypnout v nastavení v sekci Jazyky
Můj DA
Piškvorky
Odpovědět
Btw: to s "Lesbickou romancí" je snad nějaký FF-joke, bylo tam i Hannah Montana jako lesbická romance a Out With Dad jako lesbická romance...
Long live Dragon Lord Ember
Odpovědět
(08.07.2012, 23:23)TakeruDavis Napsal(a): Btw: to s "Lesbickou romancí" je snad nějaký FF-joke, bylo tam i Hannah Montana jako lesbická romance a Out With Dad jako lesbická romance...

Freud by měl radost Twilightsmile
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
Tady je absurdita anti-bronies dovedena k dokonalosti Pinkiesmile

[Obrázek: my-little-pony-friendship-is-magic-brony...lution.jpg]
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)