Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Nesouhlasím s tím že je RD v titulním názvu záložky (ten mini obrázek,nwm ako sa vola),vím že všeci se tam nevejdou,tak aspoň nějaký ultimátní znak. Nebo AJ!!! Ajsmug
Nikdo tě nemá rád? Nikdo tě nechce pochovat? My tě pochováme. Váš pohřební Ponyvillský ústav.
FlutterShy is MINE!!! Flutterrage
Odpovědět
No jo, šlo by tam dát někoho jiného. Třeba Lauren Faust oc.
Odpovědět
Přestaňte si stěžovat na kraviny. Facehoof
Odpovědět
a nebo by tam taky nemuselo bejt nic, buďte rádi za to, co máte a nevymejšlejte si blbosti
fus ro diks
<jadus> "to budem kamaradi Rainbowlaugh ja jsem taky tard"
"You wake up every morning and ask yourself 'Do I feel as bad as a Darfur war orphan?' and if not then shut the fuck up." - TotalBiscuit
Odpovědět
Len tak som si povedal, že si pôjdem prečítať nejaký fanfic. Väčšinou s takouto myšlienkou chodím na fimfiction ale prečo neskúsiť aj cz/sk Twilightsmile

Po otvorení sekcie tvorba členov na mňa vybaflo nespočetné množstvo vláken s nadpismi "XY píše". Čo keď si chcem prečítať napr nejakú smutnú poviedku, kde začnem? Zdá sa mi to také chaotické na prvý pohlaď.

Takže chcel by som sa spýtať či by sa nedalo vytvoriť špecializované vlákno, kde by boli diela kategorizované (napr podľa žánru), by sme si tak vybrali to konkrétne dielo a s hyperlinkom by sme išli do vlákna kde by sa nachádzalo.

Viem že vytvoriť a spravovať také niečo nieje ľahká práca, a väčšina z vás sa v tom istotne vyzná aj bez toho Rainbowlaugh . Ale pomohlo by to ako-tak sprehľadniť. Search veľmi nápomocný nie je, ten som skúšal.

Iba sa pýtam, takže mi stačia "no" "nay" "nope" "nem" odpovede Rainbowlaugh
Odpovědět
Nápad je to dobrý, problém by mohl nastat, kdy by se nesouhlasilo se zařazením k žánru. Třeba pokud bych měla já zařadit jednu svou povídku, je tam asi 5x lomeno. Rainbowlaugh
Ale nápad se mi líbí. Pinkiehappy
Odpovědět
(29.07.2013, 07:15)MBite Napsal(a):
Len tak som si povedal, že si pôjdem prečítať nejaký fanfic. Väčšinou s takouto myšlienkou chodím na fimfiction ale prečo neskúsiť aj cz/sk Twilightsmile

Po otvorení sekcie tvorba členov na mňa vybaflo nespočetné množstvo vláken s nadpismi "XY píše". Čo keď si chcem prečítať napr nejakú smutnú poviedku, kde začnem? Zdá sa mi to také chaotické na prvý pohlaď.

Takže chcel by som sa spýtať či by sa nedalo vytvoriť špecializované vlákno, kde by boli diela kategorizované (napr podľa žánru), by sme si tak vybrali to konkrétne dielo a s hyperlinkom by sme išli do vlákna kde by sa nachádzalo.

Viem že vytvoriť a spravovať také niečo nieje ľahká práca, a väčšina z vás sa v tom istotne vyzná aj bez toho Rainbowlaugh . Ale pomohlo by to ako-tak sprehľadniť. Search veľmi nápomocný nie je, ten som skúšal.

Iba sa pýtam, takže mi stačia "no" "nay" "nope" "nem" odpovede Rainbowlaugh

V zaklade chces vytvorit indexaci vsech del ktera jsou zde vytvorena. Kazde dilo by melo mit sve tagy (Happy, Grim, 18+, atd..) a tak jedine podle toho by se to mozna dalo dohledat. Ale pokud by si nekdo pouzival svoje tagy tak by to byla jeho smula protoze jeho dilo by bylo nedohledatelne tak aspon by to mozna donutilo lidi, kteri chteji dostat feedback a chteji aby jejich dila byla ctena k unifikaci ..

Mozna by se dal udelat nejaky Sticky thread do http://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-literatura ale osobne ted cas nemam abych prochazel jednotliva dila plus by to chtelo nejaky announcement autorum aby si laskave dila otagovali.

Mno.. je to hodne prace.. to vidim tak nejdriv na zari pokud se do toho nejaka odvazna duse nepusti drive Twilightblush
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Mohla by se vytvořit jednoduchá webová aplikace, kam by zdejší autoři mohli přidávat svá díla sami. Uživatel by pak mohl mezi nimi mohl hledat, třídit je podle tagů, třeba je i nějak hodnotit atd. Nebylo by potřeba manuálně udržovat seznam na fóru. Klidně bych mohl něco jednoduchého zbastlit, ale jsem celý srpen pryč a budu mít čas až v září.
Meow?
Odpovědět
To zní dobře, Pinkiehappy
Odpovědět
Uvažoval jsem o jednoduchý verzi fanfiction.net. Ale nebyl čas, no. Hlavně by to nebyly jen odkazy, ale celý texty rozdělený na kapitoly, takže by se to nemuselo číst na pitomejch google docs. Jestli to někdo zprovozní, tak mě tim potěší :-)
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)