Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My Little Advik 2013 - Praha
#11
škoda, docela jsem se těšil na MLP linii na advíku
Odpovědět
#12
A to jsem začínal přemýšlet, že tam pojedu.
Ale bez MLP linie se mi tam tolik nechce...
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
#13
Sakra, bez MLP linie se mi tam chce o dost vic... Ach jo, vedet to pred dvouma mesicema, uz bych to mel zaplaceny Rainbowlaugh Ted nejsou $$
Odpovědět
#14
Finální info - MLP linie tento rok na Advíku nebude. Důvody - nízký zájem bronies, málo energie přednášejících orgů (nedávné FF, galacon) -> aby se to vyplatilo a mělo to smysl, museli bychom udělat minimálně dvoudenní linii s plnohodnotným programem ve vzoru FF. A na to nikdo nemá sílu. Takže budou jen dvě přednášky v mém podání - jedna pro non bronies - co to vlastně bronies jsou. A druhá - má oblíbená - o Great and powerfull Pinkie Pie Pinkiesmile
Hint #1: Pravidla jsou kámoš, ne žrádlo Ajsmug
Spoilers!
Odpovědět
#15
Tak nevím. Psal jsem Kirovi ohledně přednášky ale pak to nějak utichlo. Otaku nejsem, anime mi prostě nepřiroslo k srdci (no offence). A jít tam kvůli Bronies a dvěma hodinám programu?

Kolik z vás se tam nakonec ukáže? Pět, deset, dvacet?!

Trochu si říkám jestli by nebylo lepší ten víkend ležet v nafukovacím člunu jak ještěrka s jednou nohou ve vodě, slopat lahváče a říkat. Jé, zrovna teď Corwin vysvětluje třídě lolitek kdo to jsou Bronies... Pinkiehappy
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
#16
Mozna uz by bylo dobre udelat z adviku to co byl puvodne...
Odpovědět
#17
Já tam určitě budu Raritywink cuz ANIME *o*
Odpovědět
#18
Hele, mám v plánu tam zajít, ale nemám žádnýho kámoše kterej by tam se mnou zašel Rainbowlaugh můžu se připojit do nějákýho pony gangu? Rainbowlaugh
Facebook  • Steam | Link of the day: http://frenda.ml
Odpovědět
#19
Nvm, ja tam asi zajdu taky sam, se muzes pridat Rainbowlaugh
Odpovědět
#20
Jsem byl dneska v te oblasti v hospode a i okoukl cestou co stoji pred dverma Rainbowlaugh

Nicmene cestou domu metrem jsem si pri vystupu vsiml, ze v metru jel i typek s RD na triku, takze nejaci bronies tam budou Pinkiesmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)