Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 3.91 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Antošíkova grafická tvorba
o proti vyhlazenému obličeji působí ucho odbytě. proporce líbí. oči mají hloubku ale působí nepřítomě-jeden odlesk. + ten roh je takový křivý.
ale jako celek to působí příjemně.
Odpovědět
Vlasy sú urobené veľmi dobre a teda to ucho a roh sú také "špinavé".. A zdá sa mi to alebo začínaš kresliť inak čumáčky?
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
WOW je to pěkný Rainbowlaugh ta Leidy
Keep Calm! Please Ajsmug

Odpovědět
jee to je ta ''Celestie'' jak jsem si na streamu myslela...

ne je hezká,hlavně jak je strašně veselá v obličeji
blep blep blep blep blep

DA
INSTAGRAM
_________________________________________________________________
Odpovědět
ústa jsou veselá, ale oči ne. něco jim chybí.
Odpovědět
Ste moc zmlsaný umělejma stylama =) Oči maj v reálu odraz dle počtu zdrojů světla, tzn v 90% případu 1 - slunce, okno, lampička .... dva odrazy jako má FiM či 3 a více jsou sice hezký, ale radši se jim vyhybám když se snažím o "reálnější" kresby. (A jednou za čas to tak dělám Pinkiesmile )

Celkově poníky kreslim pokaždý tak nák co mě zrovna napadne. Někdy čumáček hranatější, někdy kulatější, dle nálady a toho, jestli mi to sedí.

Roh je trochu nakřivo, ale nějak se nikdy nemůžu trefit napoprvý a pak předělávat je moc piplačka navíc =)
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
Táák, přidávám shrnutí z NATG challenge. 30 dní, co den to obrázeek, celé obrázky naleznete na mém deviantartu Pinkiesmile

[Obrázek: natgiii_compilation_by_anttosik-d6mn6gu.png]
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
Nejvíc se mi líbí AJ u vodopádu a hned po ní ten alicorní amulet (či co to bylo :3)

Lyra by se mi taky líbila, ale vypadá oproti jasným barvám těch not trochu špinavá Pinkiesmile

Jinak obdiv, žes zvládl všechny, já jsem zvládla jen dva Rainbowlaugh
Odpovědět
Ta Pinkie na té koláži uprostřed mezi těmi tmavšími kousky působí zajímavě Pinkiesmile

Klobouk dolů, na to, jak sis stěžoval na nedostatek času, tak ses s obrázky popral velmi dobře. Až na nějaké dobnosti (sem tam nepřitozeně působící poloha končetin) a výjimky (Trial) jsou velmi líbivé. Hlavně ty vodní, Lyra, Fluttershy na oblacích a ten na téma FoTwilightangry2 patří mezi mé nejoblíbenější.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
U mě vede Applejack s hromadama jablek.

Pohromadě to působí impozantně. Jak se cejtíš po takovym maratonu? :-)
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)