Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP
Applejack je opravdu špatná kuchařka. https://www.youtube.com/watch?v=a1p27wkvuEU
většinu výrobků za ní tajně peče Bic mac.
důzazy o tom nemáme... bábi určitě už nemá sílu na nějaké pečení.
A co teprv Apple Bloom ? možná tak získá CM !
Odpovědět
Ale hento bola unavená a malátna. Inak neverím že by zle piekla.
- Scootaloo! Scoot-scootaloo! Flutterryay
Odpovědět
Trochu spekulací, které mi uvízly v hlavě - tentokrát o tabuli ve třídě Cheerilee.

Jistě jste si všimli těch klikyháků, co na ní jsou.
[Obrázek: 6pU4Nh.png]

Na první pohled mi to připomíná nějaké vektorové počty. Jinými slovy, vysoká matematika se učí už v nízkém věku, takže když byste se dostali do Equestrie a neměli vysokoškolský titul, byli byste za nevzdělance.

Ti z vás, kterým se tato představa nelíbí, si místo toho můžou představovat, že to není pro hříbata, a jen to zůstalo z večerní školy pro dospělé, která jen v seriálu nikdy nebyla zmíněna.

Pokud se vám spojitost vysoké matematiky a poníků nelíbí vůbec, mám ještě třetí nápad. A sice, že to je text nepřeložený z Equestrijštiny, který pouze obsahuje jednoduché číslice, možná sem tam algebru.

Nakonec jsem si nechal možnost, ke které se přikláním já. Vzhledem k tomu, že tam ta čmáranice je pokaždé, v každé sérii stejná, tak si myslím, že to tam prostě nějaký uličník nesmazatelně vyryl a doteď se nenašly finance/čas/příležitost na to, aby to vyměnili. A jako význam klidně možnost 3.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
Tohle spíš vypadá na interní vtípek animátorů, protože stejný obrázek se objevuje na tabuli během Failure Song.

[Obrázek: 640px-Bill_Neigh_drops_his_chalk_S3E01.png]
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Zde čitelněji:
[Obrázek: Mystery.jpg]

Až z toho vyzkoumáte plán na ovládnutí světa, zavolejte mi. Pinkiesmile
Fimfiction is love,
Fimfiction is life.
Odpovědět
Když se podíváte v prvním díle do té knihy, co Twi čte, uvidíte podobné symboly. podle mě to je původní jazyk equestrie, který ale nepřežil pilot.
Odpovědět
Popadla ma veľmi silná chuť sa tú "rovnicu" naučiť a potom ju písať všade možne. Pinkiecrazy
Oh god, už to vidím nasprejované v zašitej uličke niekde v Detroite.
"Sit on my horn and spin."
- Our heroine
Odpovědět
Teorie vzniku EoH:
Kdysi dávno, ještě před dobou Luny a Celestie, existovala všemocná entita (říkejme jí třeba Bobby), která stvořila Equus (planetu, kde je Equestria) a vytvořila prvního alicorna. Ale ten alicorn se cítil sám a bez přátel a proto mu Bobby stvořila pět přátel. Ale ti přatéle nemohli žít věčně a nakonec mu všichni přatelé umřeli. Alicorn opět zůstal sám a Bobby mu nechtěla udělat další kamarády. A proto, aby měl alicorn nějakou památku na své přátele, tak z každému z nich odebral část jejich zbývající vnitřní síly a dal je do speciálních schránek, které jsou dnes známé jako Elementy Harmonie. Nějaký čas poté, s pomocí Bobby a elementů vytvořily dvě sestry, které známe jako Lunu a Celestii. Když Bobby viděla potenciál dvou sester, odešla navěky neznámo kam šířit život dále. Nakonec, když Celestia dospěla dost na to, aby mohla vládnout, tak alicorn odešel na lepší místo, protože byl hodně starý. Nakonec Celestia na přání alicorna vyjmula jeho vnitřní sílu, nejsilnější element, magii. Příběh dále je znám. Nightmare Moon, Měsíc, Tisíc let, Mane6. atd..
Steam Okuste můj skill!
DevArt - Okuste moje "umění"!
FiMfiction - Okuste moje povídky! (Eng only)

LIBSERKER OTP
Odpovědět
Tak, a teď to skus bez prvotního hybatele.
Odpovědět
čeho?
Steam Okuste můj skill!
DevArt - Okuste moje "umění"!
FiMfiction - Okuste moje povídky! (Eng only)

LIBSERKER OTP
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)