Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmokovy kreace
Možná výraznější čumák. U těhle věcí stačí malá změna a celej výraz vypadá úplně jinak. Ale je fakt že cíleně jsem moc nesledoval jak to dělaj ostatní.


No a tady je jeden pěkně starej manga něco pokus, ke kterýmu jsem chtěl vymyslet nějaký dobrý anglický texty, ale nic mě nenapadlo, to sem taky hodim. Když už jsem se dal do toho dodělávání starejch věcí. (Potřebuju se toho pozbavovat, abych mohl udělat úplně novou hromadu nedodělků :-)
[Obrázek: l%C3%A1zn%C4%9B-5.jpg]
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
Pěkné Twilightsmile Dobrý nápad Pinkiehappy
Odpovědět
Zkoušel jsem novou sadu štětců.
[Obrázek: noc.jpg]
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
je to příjemné na koukání. strhuje to pozornost a nutí mě to neustále zkoumat ten obrázek. good job.
Odpovědět
Mě to světlo připadá moc nerovnoměrný - kdyby byl zářící chrám a strom, tak bych ztmavil poníka a vice versa
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
Prohlížel jsem si renesanční obrazy a dostal jsem chuť namalovat si něco podobnýho.

Vládnout v jednom kuse tisíce let dá zabrat i těm nejlepším.
[Obrázek: royal_crisis_by_zmok-d6nabf7.jpg]
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
pěkný šerosvit, Pěkné pozadí, zpracování, a i stylizace, jediné co ti vytknu je poza i na princeznu celestii je příliš vulgární Pinkiesmile tohle se hodí do hospody plný elfů Rainbowlaugh i když je pravda že si dík té poze zachytil totální znechucení.
magrr, čert to vem je to epické !
Odpovědět
Zmoku, právě si mi vyrazil dech... tohle je opravdu nejkrásnější humanized Celestia, nebo vůbec humanized poník, jakého jsem kdy vidělo. Ta jemnost tvé kresby spolu s technikou šerosvitu dodala tomuhle obrazu (tohle není obrázek, to je obraz!) naprosto jedinečnou atmosféru. Všechno to jemné osvětlení, předměty lehce vystupující ze tmy, řezba na trůnu a jako koruna ta póza do které si situoval figuru... Raritystarry
Opravdu dlouho jsem nevidělo dílo, které by mě takto ohromilo a zůstala bych se na něj dívat po takovou dobu... opravdu perfektní práce.

Ale přecijen mi něco maličkého nesedí... a to její klín- nohy, něco je tam asi špatně, ale za boha nemužu přijít na to co... Applejackunsure
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
Moc hezký, jen mi ten její pas nesedí. Vypadá to, jako by se jí nafukoval pupek Rainbowlaugh.
♫ There's a lot of pretty, pretty ones that want to get you high... ♪
♫ But all the pretty, pretty ones will leave you low and blow your mind... ♪

Odpovědět
Žena v takovéto poze by měla mít mírné bříško pokud to není sportovkyně.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)