Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
Dumb DNA nemá. Dumb je všechno, a zároveň nic, a tak ho nikdo nemůže vyzkoumat, vytvořit, ani zničit. Já jen v pohodě skáču kolem MP a zpívám si Nyan song, až se z toho mp zbláznil, skočil z útesu, a rozdrtil se o kameny.
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
A pak se Dumbass probudil a zjistil,že je to blbost,protože v okolí kopce není útes.
Odpovědět
1. Nekopíruj mé posty. 2. V okolí kopce je. Asi 2Km od kopce
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Si blázenRainbowlaugh.tak daleko bych v životě nešel
Odpovědět
Ale jo. Já jsem tě donutil
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
A jo.Já ti zapomněl říct,že jsem za sebe převlékl fantaxboxe.
Odpovědět
Nelži, nikdo nesmrdí víc, než ty
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
(24.07.2012, 21:03)Dumbass_CZ Napsal(a): Dumb je všechno

Takže seš i já?To se mi ovšem nelíbíTwilightangry2
(24.07.2012, 21:24)Dumbass_CZ Napsal(a): Nelži, nikdo nesmrdí víc, než ty

ale jo.tyRainbowlaugh
Odpovědět
Nope, když řeknu nikdo, tak nikdo. Sorry, ale nestihl ses vymluvit. Kousky tvého těla odplouvají v moři.
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Vytvořil jsem si nové tělo složené z několika vrstev titanu prokládaných vrstvami diamantu.Výška 10metrů.Takže teď jsem velký a nezničitelný a jdu si vzít zpátky kopec.Počkej do rána než tam dojdu.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)