Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
Asi tak Rainbowlaugh Jak už jsem psal v offtopicu tohle se slučovat nemělo..
Odpovědět
Můj nedávný zážitek? Dobře odvedená práce, která mnoha lidem leží v žaludku, ale já jsem s ní spokojený a jsem schopen ji obhájit.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Štvou mě kolegové v práci. Člověk jim párkrát nabídne pomoc a najednou se z toho stane taková automatická věc, takže jejich práce se přesune na mě...

Chtějí výpis z CEO, ok, nevadí mi tam zajít, jenže 1) komp na CEO je u nadřízené a když mi posílají spisy po jednom a já tam pořád jak vůl lezu, tak je naštvaná na mě a ne na ně. 2) Jako chodit tam 10x během pěti minut je moc i na mě a když potom chvíli počkám, než toho pošlou víc, tak volají, co se děje, že se nic neděje. 3) Potom volají, že poslali blbé spisy, ať je vrátim. Tak je vrátim a následně telefon, proč jsem tam neudělal CEO.

Asi zavedu staré způsoby a budou si tam muset chodit sami.
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
Tohle stojí za zhlédnutí až do konce.
suh dud
Odpovědět
Nedávno mě naštvalo, že někdo sloučil tahle čtyři témata dohromady a udělal z toho naprostou břečku.

Chápu, snaží se odvést dobrou práci, ale teď už to přehnal. To že byly oddělené mělo svůj důvod a teď je v tom podle mě ještě větší chaos.
Odpovědět
Souhlas... Beru sloučení Co vás nedávno naštvalo, Co vás nedávno ohromilo a Ten trapný pocit, ale Co vás nedávno pobavilo se slučovat nemuselo... Na rozdíl od těch ostatních tam byly pořád nové příspěvky...
Odpovědět
^ jep.

Co vás nedávno pobavilo by mělo zůstat samostatně.
Odpovědět
Hele vy dva, stěžovat si můžete jak chcete, ale ještě jste mě ani další mody nepřesvědčili, proč by se to mělo vrátit. Tímhle brbláním nic nezměníte.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
zítra vstanu a opařím se čajemPinkiecrazy
(Risknul jsem to, Froldo, čekám na tvojí reakci Trollestia Rainbowlaugh)
Odpovědět
Poslyš Empíku, poslední varování.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)