Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
Pobavilo:

[Obrázek: 1383518_658660460840615_1445954692_n.jpg]
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Dneska jsme se třídou byli v zoo. Snažil jsem se ulovit nějakou dobrou fotku, když tu náhle:
Jak dokáže polepený sklo naštvat Twilightangry2
[Obrázek: BE0B4hvl.jpg]
Dá se rozkliknout

OT:
Frolda: Ptal jsi se, proč to neudělat univerzální. Já napsal svůj názor. Toť vše Twilightsmile
Meow?
Odpovědět
(31.10.2013, 12:36)Monterka Napsal(a): Nedávno mě naštvalo, že někdo sloučil tahle čtyři témata dohromady a udělal z toho naprostou břečku.

Chápu, snaží se odvést dobrou práci, ale teď už to přehnal. To že byly oddělené mělo svůj důvod a teď je v tom podle mě ještě větší chaos.
To neznáš přísloví: "změna je život".

Víte co mě pobavilo?Pinkiehappy Víte co mě naštvalo?Twilightangry2 A víte co mě ohromilo?Applejackconfused Přece sloučení těhle diskuzí. A ještě z toho mám trapný pocit.
Nechtěj být tím, kým nejsi. Buď sám sebou.
Není nic krásnějšího než být jedinečný.
No není snad skvěle být odlišný.
Na paměti měj a na posměch nedej,
že dřív nebo požději najděš ty pravé přátele.
Pravé přátelství své kouzlo má
a o něm by Twilight mohla vyprávět.
Odpovědět
Rainbowlaugh Rainbowlaugh Tak to jo... To si trefil Rainbowlaugh

A abych nebyl OT tak mě pobavil předchozí příspěvek...
Odpovědět
Tak co jste nedávno zažili?

Já si nedávno (tři hodiny zpět) koupil úžasný botky. V těch se to budou kopat zadnice.


Jen teď mám dilema... Není to offtopic? Podle názvu ne, podle tematického zaměření mateřských threadů jo a naopak podle nového názvu je teď většina stávajících postů těžce OT.

uáááá
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Azuliana: To mě taky pobavilo. Mimochodem, děkuji za to správné nakopnutí, málem bych zapomněl oslavit dnešní 521. smrtozeniny sira Nicholase de Mimsy-Porpingtona. Raritywink

A dnes mě také pobavilo:
- Knock knock!
- Who's there?
- You know.
- You know who?
- Avada kedavra!
In Equestria and Jamis we trust. Flutterryay Yay!
♫ Life in Czequestria shimmers... ♫
Odpovědět
Dnes mě ohromil můj budík, protože ignoruje běžný časPinkiegasp Abych byl přesný: Nenechte se zmást chybějící dvojtečkou, toto je přesný čas kolem poledne(hh:mm): Pinkiecrazy
[Obrázek: screenshot_65.png]
Naštvalo mě, když mi došlo, že tohle dělat nemá.
Pobavilo mě, že mě do školy bude probouzet generátor náhodných čísel.
A mám trapný pocit, že to jako žák třetího ročníku elektrotechického oboru střední průmyslové školy Emila Kolbena v Rakovníku neumím opravitRainbowlaugh
Odpovědět
Co mě potěšilo? Dnes jen mnou dobře odvedená práce.

Co mě dnes ohromilo? Zdál se mi pěkný sen, který se jen tak nezdá. Flutterryay Jo a pochvaly od kamošů na Skypu za názory.

Co mě nedávno naštvalo? Fórum se dnes pod taktovkou Froldy poněkud zvrhlo, nemám přehled, kde co je, aby to patřilo tam, kam má... Froldo, klesnul jsi u mě...

Trapný pocit? Pomyslet na "Froldo, kamaráde..."
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
Mě nedávno potěšilo, že nejsem jediná, kdo zastává negativní názor na Froldovy reformy.
Odpovědět
Mě nedávno ohromilo, že se to pořád řeší Rainbowlaugh Pinkiesmile Rainbowlaugh
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)