Anketa: Jake datum Vam pro sraz vyhovuje nejvice? (tato anketa je pouze informacniho charakteru)
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
14.7.
2.94%
2 2.94%
21.7.
8.82%
6 8.82%
28.7.
26.47%
18 26.47%
Na datu mi nezalezi, zucastnim se kdykoliv.
41.18%
28 41.18%
Je mi to jedno, nebudu se ucastnit.
20.59%
14 20.59%
Celkem 68 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha
A nezapomeň dodat, že se nejdeš koukat na poníky někam ke kamarádovi, ale byl jsi osobně pozván na ultra awesome mezinárodní sraz nejlepších lidí pod sluncem, konaným ve dvou budovách rezervovaných čistě pro ně s možností přespání, soutěžení a projekcí všeho možného. No drugs or destroying things.

Pak je možností ještě psychické vydírání, upácení, únos oblíbeného zvířete, nalezení podpory u babičky, ale to už je na tobě, jak moc jsi pro to schopen udělat, pánč když se chce, všechno jde (bez ohledu na ženevské konvence) Pinkiehappy
Nebo mi na ně dej číslo, a já jim budu celou noc volat že je příšerně seřežu. Oni se budou chtít vychrápat a nakonec tě pustěj Pinkiesmile
Těšte se! Vycházejí 4 na každého Pinkiesmile

[Obrázek: 5cgnJ.jpg]
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
[Obrázek: motherofgodmemex.jpg]
Nevím jestli budu moct přijít,matka z toho asi moc nadšená nebude
Metody již byly popsány výše Pinkiesmile Ale pro tvou situaci se spíš hodí argument, že nejde o anonymní setkání, domluvené někde na xchatu, ale pořádně zorganizovanou akci o šedesáti lidech z dvou republik Twilightsmile
Prostě a jednoduše předdefinované odpovědi
Co jdeš dělat?
-chlastat
Kam?
-do Prahé
Kdo tam bude?
-Pivo
Proč?
-Mám žízeň
Jak dlouho?
-Dokud se neprobudím
Raritywink
Poslední přihlášený... Xsoft??? Awww... nezpomeň Travel pack Ajsmug

Ok, jestli budou DDR, radši si vezmu tři náhradní trička místo jednoho Rainbowlaugh
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Jsou tam někde papíry pro nás netabletové nebo je každý odkázán na sebe?
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Já je beru a někdo další se určitě najde.


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)