Hodnocení tématu:
  • 17 Hlas(ů) - 4.76 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arosis - Povídky a překlady
10 kapitola se dost povedla
jo hele mam dotaz kam se podela povidka teda dopis Rainbowlaugh I’m change for you, my love. ??
Deviantart Amegan-cz

Být normání je nuda !
Odpovědět
Nejsem si tak úplně jistý, co myslíš. Ale pouze v Pravé Lásce je takovéto spojení použito. A je to jméno obrázku od Midnight Shadow, který mi byl inspirací k tomuto dílu.
Chcete-li se na něco zeptat, popovídat si anebo poprosit o radu, tak se nebojte a napište mi. Ajsmug

Mé povídky naleznete buď v mém vlákně anebo u mě na OneDrive.
Odpovědět
Myslím, že ve čtvrtém odstavci zezdola, by místo ,,Ta to se asi spletla" mělo být "tak".
A pak ve slově "nejbožštější", nemělo by tam být nejbožejší? Twilightsmile
EDIT:Aha, tak s tím slovem nejbožejští existují obě varianty. Omlouvám se Twilightblush
You don't know what a life is, until you die for it, in a masquerade of heroes.
Odpovědět
(30.11.2013, 22:46)Rivel Arosis Napsal(a): Nejsem si tak úplně jistý, co myslíš. Ale pouze v Pravé Lásce je takovéto spojení použito. A je to jméno obrázku od Midnight Shadow, který mi byl inspirací k tomuto dílu.

nozna si to pletu s Navzdory Osudu
ale byl to dopis od Shining Armora pro Chrysalis v cestine a mysim ze i v aglictine
nebo to bylo od nekoho jineho ?? no zitra si to projdu ale stejne si myslim ze to bylo od tebe
Deviantart Amegan-cz

Být normání je nuda !
Odpovědět
Také to mohlo být dílo někoho jiného z té dávné soutěže.

(30.11.2013, 22:49)StrangeDevil Napsal(a): "Ta to se asi spletla" mělo být "tak".

Opraveno.
Chcete-li se na něco zeptat, popovídat si anebo poprosit o radu, tak se nebojte a napište mi. Ajsmug

Mé povídky naleznete buď v mém vlákně anebo u mě na OneDrive.
Odpovědět
Ten dopis napsal Frolda.
Let it Go...Try everything.
How Far I'll Go, on top of the world?
Towards of sun immortals.
When Can I See You Again?
Top of the world.
Telling the world. To the sky!
Just a Dream. Brothers under the Sun
Odpovědět
(30.11.2013, 20:21)Rivel Arosis Napsal(a):
A opět tu máme Prokleti a to v podobě desáté kapitoly, kde se možná dozvíte, co se vlastně Sweetie Belle stalo anebo že by ne?

- Rivel Arosis

Já to přestávám stíhat číst ty jsi jak stroj sotva dočtu kapitolu je tam další za co mimochodem děkujuTwilightsmile
Odpovědět
Teď však nějaká ta pauza nejspíš bude neboť dělám na něčem trošičku jiném.

A to mi z nějakého důvodu připomnělo, že jsem se zapomněl k poslední kapitole zmínit o jedné věci. Kdo neví proč se v jejím závěru objevuje Cheerilee, tak ať si nejprve přečte Těžký život, kde se onen důvod odhalí.
Chcete-li se na něco zeptat, popovídat si anebo poprosit o radu, tak se nebojte a napište mi. Ajsmug

Mé povídky naleznete buď v mém vlákně anebo u mě na OneDrive.
Odpovědět
tak sem si konečně našel čas tu desátou kapitolu přečíst je dobrá ale krátká Twilightangry2
Odpovědět
(30.11.2013, 23:35)Amegan Napsal(a):
(30.11.2013, 22:46)Rivel Arosis Napsal(a): Nejsem si tak úplně jistý, co myslíš. Ale pouze v Pravé Lásce je takovéto spojení použito. A je to jméno obrázku od Midnight Shadow, který mi byl inspirací k tomuto dílu.

nozna si to pletu s Navzdory Osudu
ale byl to dopis od Shining Armora pro Chrysalis v cestine a mysim ze i v aglictine
nebo to bylo od nekoho jineho ?? no zitra si to projdu ale stejne si myslim ze to bylo od tebe

Já vím, že už to většině splývá a pro většinu bude Arosis jediným autorem, ale jak řekl Rwakk, ten dopis jsem psal já.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)