Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 3: Castle Mane-ia
(04.12.2013, 19:05)Blue Storm Napsal(a): Moc mě dostala RD, jak si zakryla tvář křídlama a jen očka skrz pírka byla vidět. To bylo velmi originální a musel jsem si to pustit hned několikrát po sobě. Rainbowlaugh

Jj tahle část mě fakt dostala... Taky jsem si jí pouštěl několikrát... Rainbowlaugh

[Obrázek: 483198__safe_rainbow%2Bdash_applejack_an...Bhands.gif]
Odpovědět
Že by?
[Obrázek: zecora_by_drstr-d6wpiqj.jpg]
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
(04.12.2013, 19:14)Elevea Napsal(a): Že by?
[Obrázek: zecora_by_drstr-d6wpiqj.jpg]

Podle stínu to vypadalo na kloubou a ne na kápi. Tipuju Starswirla a nebo Trixie, ti mají podobný klobouk.
Odpovědět
(04.12.2013, 18:16)jaroslav Napsal(a): Jak už bylo řečeno dříve, nejspíš za zachovalost knih může magie. Je to univerzální vysvětlení skoro na vše.

ha ha ha...... ne. Pinkiesmile Pokud knihy chrání magie, proč nechrání i stůl? Ajsmug Nemám nic proti zachovalým ostatním pokojům (zřejmě v Equestrii nejsou červotoči, může být), protože ty jsou prakticky nedotčené co se týče ochrany proti vnějšímu vlivům.

Jo, to zakrývání pírky je fajn, bohužel pro mne to bylo trochu "zkažené" tím, že si pamatuji, jak to tady někdo kreslil (možná v reakci na epizodu, ale já to holt sleduji s pár denním spožděním), takže namísto "wow, dobře udělané" mi prolétlo hlavou jen "aha, tak tady odtud to obkreslil" Twilightoops
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
(04.12.2013, 19:51)Martin Napsal(a):
(04.12.2013, 18:16)jaroslav Napsal(a): Jak už bylo řečeno dříve, nejspíš za zachovalost knih může magie. Je to univerzální vysvětlení skoro na vše.

ha ha ha...... ne. Pinkiesmile Pokud knihy chrání magie, proč nechrání i stůl? Ajsmug Nemám nic proti zachovalým ostatním pokojům (zřejmě v Equestrii nejsou červotoči, může být), protože ty jsou prakticky nedotčené co se týče ochrany proti vnějšímu vlivům.

Na ty rozbité stoly spadl strop, jinak ostatní jsou zachované v perfektním stavu.Pinkiehappy
Ale nvidím důvod, proč dávat ochranná kouzla na stoly.
Odpovědět
S pojištěním je moc papírování Pinkiesmile
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Napadlo mě, co je asi na poslední popsané stránce toho sesterského deníku. Rainbowderp

No fantazie mi nedala si takovou poslední stránku napsat. Rainbowlaugh

Milý deníčku.
Už se nemohu dočkat, až ráno přiletí Luna a uvidí, co jsem si pro ni přichystala. Ty varhany mám konečně dodělané a tak si Lunča užije trochu legrace.

Milý deníčku
Ta Tia nemá všech pět pohromadě. Ráno přiletim z práce ztahaná jak včelka Mája a když si jdu odpočinout do pokoje, tak se rozezní hudba jak z hororu a hned vlítnu do nějaké díry, co se objeví předemnou na podlaze. Když už se konečně dostanu nějakými dveřmi ven, tak pochopitelně na chodbě nesvítí ani jedna louč. Samozřejmě, že se opět rozezní varhany a já najednou byla celá slepá od toho jejího milovaného světla. Bože to byl šajn!.
PS: Jdu si to s ní vyřídit

Milý deníčku.
Asi jsem to trochu přepískla. Luně se to nějak nelíbilo. Její královský hlas rozbil pár vitráží. Hm. Myslela jsem si, že má větší smysl pro humor.

Milý deníčku.
Z Luny se stala pěkná fůrie a to jen kvůli jednomu vtípku?. Nechápu. Asi jí budu muset domluvit pomocí elementů harmonie. Ty ví, jak to všechno napravit. 

Milý deníčku.
Teda to byla mela. Z Luny se stala nějaká Nightmare Moon a chtěla mě zničit. Přitom zničila půlku hradu a uzemnila mě nějakým kouzlem. To jí nedaruju!

Milý deníčku.
Nečekala jsem, že ty elementy Lunu vykopnou tak daleko. Až na Měsíc. Snad tam trochu vychladne a bude to zase Luna, až se vrátí…… Někdy.
PS: Asi budu muset nechat postavit nový hrad.
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Ono se nikde neříká, že ten se ten hrad opustil hned po Lunině vyhoštění...
Oni tam mohli žít ještě stovky let, a teprve pak ho opustit. Není to pravděpodobné (vzhledem k poškození), ale také né vyloučené.
Odpovědět
Ono se taky nikde neříká, že má fanfikce a fantazie musí být podle tvého. A podle mě ten hrad Tia opustila hned po tom, co se stala ta tragická událost.
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Referoval jsem k té debatě ohledně knih.



Tady je to dobře vystiženo.
(04.12.2013, 13:27)Elevea Napsal(a): Ad knihy: Papír má velmi dobrou životnost, pokud je kvalitně uložen. Obecným nepřítelem knih je spíš válka, než čas.

Dobře udělaný papír (tj. ne ten, který ti za měsíc zežloutne a vlhkem zkrabatí - ten který se dělá dnes) vydrží hodně. Například Svitky od mrtvého moře se datují před náš letopočet, a to je dělali lidi, kteří o chemii moc nevěděli, a magii nemluvně. Není to sice technicky přímo papír, ale i tak.

it just wurks, m8
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)