Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Záloha bola z 26. takže ak si niečo dala po tom dátume, tak smola, je to zmazané.
Odpovědět
Trochu škodím sám sobě,příjdu o pár příspěvků, ale v OT Tématu hudba se počítají příspěvky jako v normálních částech fóra a podle mě je to lehce využitelné k posthuntingu. Radši to říkám, jestli o tom víte tak se omlouvám..
it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes guillotine Rainbowdetermined2 Rainbowdetermined2
Odpovědět
(09.12.2013, 19:03)Fast Bolt Napsal(a): Trochu škodím sám sobě,příjdu o pár příspěvků, ale v OT Tématu hudba se počítají příspěvky jako v normálních částech fóra a podle mě je to lehce využitelné k posthuntingu. Radši to říkám, jestli o tom víte tak se omlouvám..

Díky za upozornění, bylo to špatně nastaveno. Opraveno Pinkiesmile

EDIT: OT odstranen.
Odpovědět
Opravdu se přestaly počítat příspěvky pouze v sekci hudba?
Nevěřím tomu, že bych tam měla 200 příspěvků...
Odpovědět
Už jsem se ptal, protože si myslím, že se opravilo i představte se.
Jsem neviditelný nebo se nesmím ptát? Unsuresweetie
Odpovědět
V představte se bylo úmyslně vypnuto počítání příspěvků.
Odpovědět
Ale až teď? Vždyť se o tom mluvilo už dřív. Rainbowlaugh
Sorry, Empíku. Pinkiehappy
Odpovědět
Nechal jsem proběhnout celkové přepočítání příspěvků, takže se to teď spočetlo všechno správně. A vůbec, na počtu příspěvků přece nezáleží Ajsmug Důležitá je kvalita.
Odpovědět
OT
Nojo, ale...
hvězdička.. Rainbowlaugh
Odpovědět
Navrhuji znovu aktualizovat Pravidla, konkrétně Varování.
Je nepřehledné dohledávat se všech pravidel v jednotlivých sekcích (kupříkladu upřesnit OT v každém z jednotlivých sekcí :applejacknotsure: ) .
Zažila jsem mnoho nepříjemností kvůli tomu, že jsem tu nová a podrobnější pravidla neznám. (v obecných Pravidlech nejsou)
Varování: Kdo se jenom podívá na její Raphaelo, zahyne strašlivou smrtí! Pinkiecrazy

PJ Zlovolná. Je to génius s maskou blázna. (Nebo snad blázen s maskou génia? )
Přezdívky: Palačinka, Wiky, Kiwi, Scarletty, Evelyn, Karamelka, Snehová Búrka
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 12 host(ů)