Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tečka aneb posezení neanonymních bronies
#11
já bych se stavila, ale tak k šesté sedmé
Ostrov sama pro sebe
Odpovědět
#12
(31.07.2012, 02:12)Lyrel Luna Eclipsed Napsal(a): já bych se stavila, ale tak k šesté sedmé

Super Pinkiesmile
(To se váže k tomu pondělí? Rainbowlaugh Ono se do té Tečky chodí nějak moc často, tak v tom mám nepořádek Pinkiecrazy)
Jinak, v Tečce na malý vzorek Bronies narazíte i tento čtvrtek Pinkiesmile
Friendship is a cure Ajsmug

DeviantART
pony-art
Odpovědět
#13
6.8. fixní datum, páč já ani na velkym a ani na vyšehrad 24. nemůžu, takže 6. se koná sraz v Tečce i kdybyste nechtěli Rainbowlaugh
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
#14
Buck yourself, guise... Nechce mi někdo udělat radost a dojít v pátek? Rainbowlaugh
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
#15
(31.07.2012, 10:28)Antošík Napsal(a): 6.8. fixní datum, páč já ani na velkym a ani na vyšehrad 24. nemůžu, takže 6. se koná sraz v Tečce i kdybyste nechtěli Rainbowlaugh

Sice už jsem po červenci (kdy jsem byla na celý den doma jen jednou - což je minimálně z padesáti procent vaše zásluha) celkem vyšťavená, ale jak vidím, regenerace bude muset počkat Pinkiehappy


Friendship is a cure Ajsmug

DeviantART
pony-art
Odpovědět
#16
Tady to nák chcíplo - jestli to dost lidem nevyhovuje tak nevadí, srazů bude ještě plno Pinkiesmile třeba Vyšehrádky, yaay. (Tam se já rád vracim! )
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
#17
(03.08.2012, 11:06)Antošík Napsal(a): Tady to nák chcíplo - jestli to dost lidem nevyhovuje tak nevadí, srazů bude ještě plno Pinkiesmile třeba Vyšehrádky, yaay. (Tam se já rád vracim! )

Neboj, sám tam určitě nebudeš Rainbowlaugh Nás, společenských závisláků, je tu hodně.
Jelikož mám v pondělí volno, budu tam asi už krátce po otvíračce (tzn. po třetí hodině odpolední).
Friendship is a cure Ajsmug

DeviantART
pony-art
Odpovědět
#18
tak ze bych se stavil? muzu tam byt tak po paty/pul sesty

jaka je napln techto srazu? jen abych mel predstavu Rainbowlaugh
Odpovědět
#19
(03.08.2012, 23:12)Wonderbolt Napsal(a): tak ze bych se stavil? muzu tam byt tak po paty/pul sesty

jaka je napln techto srazu? jen abych mel predstavu Rainbowlaugh

Zkrátka posezení/pokec v hospůdce Pinkiesmile (Však víš, jak dobře se dá v takovýhle zařízeních pobavit Rainbowlaugh )
Friendship is a cure Ajsmug

DeviantART
pony-art
Odpovědět
#20
V pondělí bych měl mít čas, takže asi dorazím. Twilightsmile
You're Mister Thick Thick Thickity Thick Face from Thicktown, Thickania. And so's your dad.
Last.FM profil
Můj Steam
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)