Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pragoffest 2014
Tak pokud pojedete zase přes Pardubice, tak bych jel s vámi. A tentokrát si nachystám foťák ještě před příjezdem vlaku Rainbowlaugh
Meow?
Odpovědět
(04.01.2014, 00:12)Honzdir Napsal(a): Seran: maturita je až v květnu -> času dost Ajsmug
Minulý rok jsem taky byl v maturitním ročníku a dorazil jsem. Navíc po cestě na(z) a po nocích PragoFFest(u) je času dost Twilightsmile

Yeeahh.. taky pravda

du si připravit přednášku =D
What fun is there in making sense ? Pinkiecrazy
YouTube kanál | KAŽDÁ NOVÁ STRÁNKA JE MÁÁÁÁÁ !
Odpovědět
Co jsem se koukal do popisků PonyCon programu (vím, že je to ponícon, mně připadá název divnej), docela to má cenu být až do půlnoci, jen přesvědčit ať dříve neodjíždět, docela nerad bych jel busom/vlakom až domů v cosplayi, nebo nebude náhodou nějaká převlékačka v šatně?
Cosplay za poníky? je to blbost, ale užijete si to.
Rozšiřte lásku kolem sebe, aby vám byla navrácena a žili v míru.
3D modeling
Odpovědět
Seran Napsal(a):du si připravit přednášku =D
Tak že můžeme čekat další hopsání a blbnutí s kinectem jako na FFku? Pinkiehappy
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
(06.01.2014, 16:46)wolfrin Napsal(a): Co jsem se koukal do popisků PonyCon programu (vím, že je to ponícon, mně připadá název divnej), docela to má cenu být až do půlnoci, jen přesvědčit ať dříve neodjíždět, docela nerad bych jel busom/vlakom až domů v cosplayi, nebo nebude náhodou nějaká převlékačka v šatně?

Embrace the name Rainbowlaugh nebo si ho zkus říct nahlas Ajsmug
Rozhodně má cenu být až do půlnoci, pokud tě přednáška zajímá. Převléct se dá všude možně. Pokud máš ubytování ve třídě přímo ve škole, tak to je asi ideální. Jinak se dají využít záchodové kabinky. Převlékání z/do cosplaye je celkem tam běžná praxe Twilightsmile
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
Tak je to v pohodě. Technický problém se vyřešil a já už jenom počkám, až jim dojdou peníze a můžu oficiálně prohlásit, že jedůůůůůůů Pinkiehappy
Meow?
Odpovědět
Whoa, člověk, který má na starost linii, kam jsem si chtěl připravit přednášku, mi právě napsal, že jeho linie byla zcela zrušena!
[spoiler: Byl to ComicsCon.]
No, aspoň bude víc času na přípravu mých ostatních přednášek...
Doufám, že je všechno v pořádku Applejackunsure
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
Iluzon: Mno Vašek házel na FB tohle
https://www.facebook.com/permalink.php?s...8945597842
Odpovědět
Aha, tak to jsem přehlíd, doufám, že to teda ještě vyjde...
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
(06.01.2014, 16:46)wolfrin Napsal(a): ...docela nerad bych jel busom/vlakom až domů v cosplayi, nebo nebude náhodou nějaká převlékačka v šatně?
Lidi od nas co tam budou prespavat bude dost, tak si to u nekoho nechas. Pinkiesmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: