Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.25 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 10: Rainbow Falls
#81
Dobrá epizoda, ale jsem zklamán, že nebyla suprová. Powell na to měl.

+Je to koukatelné. Tj, děj odsýpá, pořád se něco děj, avšak není to cirkus, gegy a vážné scény jsou dobře vyvážené.
+Bulk Biceps. Prvně jsem myslel, že to epku zabije, ale pak jsem si ho oblíbil. Je to sice stereotypní pubertální humor, ale já jsem se smál, a to je pro mě to důležité.
+Dash je dobře zpracovaná. Navíc jsem rád, jak se zachovala k Fluttershy a BB - dotáhla je na EG, i když riskovala, že se tam sama nedostane.
+Hromada nových, zajímavých postav. Škoda, že mají málo screentimu a dialogů.
+Soarin je prostě sympaťák.
+Bez nějakých výrazných kiksů
+Ty kostýmky... omlouvám se, ale tohle je prostě sexy.

*Derpy... I když jsem rád, že je zpátky, po tom, co se tam objevila jsem už neměl sebemenší ponětí, co se děje. Prostě jsem si toho nevšímal, protože... DERPY ! AND DERPED!
*Zápletka byla sice dobře zpracovaná, ale naprosto předvídatelná. A navíc jsme to tu už měli.

-Pinkie byla extra otravná
-Rarity a Applejack měli naprosto zbytečné role.
-Ztracený potenciál jiných background postav. Já jsem se hlavně těšil na gryfy, i když je nemám příliš rád. Snad příště.


7/10 Solidní epizoda, ale doufal jsem v něco lepšího.

Jinak všimli jste si, že tam nebyl Spike?
Já taky ne.
Odpovědět
#82
Myslím že k těm selháním (a návratům) elementů se krásně hodí jedna z mých nejoblíbenějších básní od Vysockého.
Když stane se, že kamarád
zaváhal nebo zklamal snad,
a ty bys prostě věděl rád,
zda ještě na něj můžeš dát –
vezmi ho do hor, uvidíš!
Nechystej mu žádnou lest,
jenom si zkuste zlézt,
ať víš s kým máš tu čest.

Možná, že v horách ztratí vtip,
ohrne nos a zdrhne zpět,
sotva ho spálí první led,
začne ti vyvádět –
pak je to jasné, nech ho být!
Jen ať se vrátí – vždyť to víš:
s takovými se nejde výš,
o těch se mlčí spíš.

Když ale zuby zatíná,
Vzteká se, přitom šlape dál,
Nezřítíš se s ním z žádných skal –
on by tě nenechal.
Až k vrcholům se bude drát,
až tam tě bude podpírat.
Pak vedle něho pevně stůj
a vždy mu důvěřuj!
Odpovědět
#83
Ještě něco jsem do svých plků zapomněl připsat.
[spoiler: Rainbow Falls No More] Rainbowwild
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
#84
(20.01.2014, 00:19)RadlanJay Napsal(a): Jinak všimli jste si, že tam nebyl Spike?
Já taky ne.

Všimla a jsem ráda. Asi je docela blbé, když jsem ráda, že moje oblíbená postava není na scéně, což?
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
#85
Spike přece určitě hlídal Angela a spol.
Mint green + Pony + Music + Cuteness = Lyra

Zhu-li, do the thing!
Odpovědět
#86
Škoda, že som nestihla stream no epizódu som si pozrela ešte rýchlo na YT a hodnotím ju 10/10.. Boli tam nejaké menšie nedostatky ale epizóda sa mi páčila viacej než tá predtým.
Rainbow power again..
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
#87
Přes trochu rozpačitější začátek (ale to mohlo být vlivem okolností) se mi epizoda líbila. Sice mi trochu vrtalo hlavou, proč za reprezentaci Ponyville byli zrovna SnowFlake a Fluttershy, ale 4fun proč ne.

Nejvíc potěšila přítomnost Derpy, přiblížení Dashie a hlavně Soarinova reakce na rozhodnutí Dashie - je to možná jen malý detail, ale udělal hodně a jako postava u mě hodně stoupla.

Hodně se mi líbí směr, který S4 nastolila - jsou tu díly s MLP hodně konstrastující (Power Ponies, The Bats!...), ale hlavně ty, které se vyzněním vrací k původní idei FiM.

Možná je to jen můj dojem, ale oproti S3 popisuje S4 daleko více situací, které znám z vlastního života a můžu tak s dějem/postavami daleko snadněji ztotožnit, Možná je to tím, že jsem toho za život zažil opravdu hodně, nebo to je jen prostě štěstí na to, že většinu situací, které FiM popisuje, nebo na ně naráží, jsem sám prožil, nebo zažívám běžně i dnes. A zrovna tenhle díl překypoval situací, která se děje poměrně často.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#88
Podle mě si je vybrala, protože chtěla, aby se na ty hry dostali, a věděla, že sami nemají šanci.
Odpovědět
#89
(20.01.2014, 00:19)RadlanJay Napsal(a): +Ty kostýmky... omlouvám se, ale tohle je prostě sexy.

Myslíš ten na FS nebo na Snow flakovi? Rainbowkiss

Jinak někdo tu postoval tu zprávu, že v jednom dílu bude jedna z hlavních postav vybrána z řady nejoblíbenějších background ponyes.. DOUFÁM, že to nebylo ono. Sice osobně nemám žádného background oblíbenca, ale doufal sem, že to bude buď Vynil, nebo Lyra a Bon bon Fluttercry
Odpovědět
#90
A všimli jste si, že Soarin má nový cutie mark?
[Obrázek: 1509840_559530314139303_1881616937_n.png]
Nechtěj být tím, kým nejsi. Buď sám sebou.
Není nic krásnějšího než být jedinečný.
No není snad skvěle být odlišný.
Na paměti měj a na posměch nedej,
že dřív nebo požději najděš ty pravé přátele.
Pravé přátelství své kouzlo má
a o něm by Twilight mohla vyprávět.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)