Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pragoffest 2014
Vlk: tohle není místo pro spoilery. Takže prosím proved editaci a hod to do spoiler buttonu.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
Odpovědět
Tak to nakonec vypadá, že se tam objevim taky, což pro mě bude lehce výzva, první větší akce + obecně jakákoliv sociální akce, na kterou se chystám... Pinkiehappy No... Poznávací značka: Ten co si s nikym nepovídá a stojí jenom opodál, pravděpodobně se snaží dělat, že tam není Rainbowlaugh
I support United Equestria!
Be who YOU are
nad say what YOU feel
because those who mind don't matter
And those who matter don't mind. Ajsmug
--Dr. Seuss
Odpovědět
Aldar: Pro mě je to taky novinka Pinkiesmile Trochu nervozita, nikoho tam neznám. Ale dorazím až v sobotu. BTW: Tvoje poznávací znamení na mě sedí taky, takže na sebe budeme možná koukat přes celou místnost Pinkiehappy
Arctic Blue ?!
Medium is the happiest I’ll ever be...

Twitter: @ArcticBlueCZ
Odpovědět
Zlobím se na poštu a zlobím se moc, protože mi dělá obstrukce se zásilkama, které už jsou dávno v ČR :/
Takže to bude bez účasti Photo Finish, které se po Conaoke rozlámaly brejle... Raritycry
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
Aldar & Artic Blue - přesně pro vás je sobotní druhá přednáška Ajsmug Takovýchto bronies jsou tuny a tuny a cony jsou do toho, aby se ve Vás probudila vaše vnitřní Pinkie Ajsmug Určitě na tu přednášku přijďte, will be fun fun fun ^^
Hint #1: Pravidla jsou kámoš, ne žrádlo Ajsmug
Spoilers!
Odpovědět
Tak. Auto vezoucí 90% liniových věcí už vyrazilo na svou cestu přes celou Prahu a zpět. Cekejte nás kolem sedmé. Pokud tedy nezkejsneme v zácpě Rainbowlaugh

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
Odpovědět
Bylo by aj příští rok pragofest?protože poslední dobou nemám moc čas.

Odesláno z mého HUAWEI Y300-0100 pomocí Tapatalk
KEEP
CALM
AND
LOVE
RAINBOW DASH Rainbowwild

Odpovědět
Jasne, zatim to nevypada na konec MLP linie na PGF. Taky nemusis cekt na dalsi PGF - prijed uz na Festival Fantazie Pinkiesmile
Odpovědět
rad by som isel ale je to az v prahe pojdem na nieco ked bude na slovensku Rainbowlaugh
Odpovědět
(30.01.2014, 19:26)Alkel u3 Napsal(a): Jasne, zatim to nevypada na konec MLP linie na PGF. Taky nemusis cekt na dalsi PGF - prijed uz na Festival Fantazie Pinkiesmile

No možná, ale nvm, protože mám spoustu práce v garáži a učení

Odesláno z mého HUAWEI Y300-0100 pomocí Tapatalk
KEEP
CALM
AND
LOVE
RAINBOW DASH Rainbowwild

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)