Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pragoffest 2014
Bylo to neskutečně super, všem moc díky Rainbowkiss
Zítra až se trochu zformátuju tak napíšu nějaký rozumný příspěvěk a protřídím fotky, tady ja zatím jedno video
https://www.facebook.com/photo.php?v=3851534664642
Odpovědět
Ještě jsem chtěla říct...

Dnešní Iluzonova přednáška mě inspirovala a napadlo mě jedno téma, které bych třeba i odpřednáškovala na FFku. Na koho se mám s tímhle případně obrátit?

(Jako, asi je ještě moc brzy, ale známe to... Pinkiecrazy )
Odpovědět
Wow... To byla zase jízda Rainbowlaugh

Už od chvíle, kdy jsem ve čtvrtek ráno vstal až do teď to byl kopec úžasných momentů, které mi přišly, že trvaly věčnost a přesto to bylo hrozně krátké! Twilightsmile

Díky Tomovi a Corwinovi, kteří dobrovolně ztrácely nervy nad organizací téhle šílenosti Pinkiesmile

Díky ale i pipovi za překlady titulků a občas skutečně bleskové překlady, co mi přinesl pět minut před přednáškou Twilightsmile Dále díky všem magorům, se kterými jsem blbnul celé dlouhé noci a skoro jsem nespal.Tohle budu dospávat ještě dlouho, ale bylo to WORTH IT! Jmenovitě Fingusa, Claymon, Scotty, MrMaidx Antošík, Assasin, MadA12345, Frolda, Iluzon, Black a další na které si v současné chvíli nemůžu vzpomenout Rainbowlaugh

A ano, Black... Nebo mám říct Honzdir? Rainbowlaugh Reakce, které jsme včera dostávali od nechápajících lidí, byly dokonalé! Rainbowlaugh Výměnu cosplayů si rozhodně zopakujem! Rainbowlaugh Heh, krásná vzpomínka na Jamise: "Popravdě, první věc, co mě napadla, když jsem vás dva viděl, byla, že Black nějak přibral" Twilightsmile
A taky hláška, kterou jsem zaslechl dneska asi od šesti různejch lidí: "Black je strašnej Honzdir"

Další zážitek - "laughter session" v buFFetu s Blackem, MaryLee a Breezeem byla naprosto dokonalá! Rainbowlaugh Takovou spontánní skupinovou euforii jsem hrozně dlouho nezažil a neuvěřitelně mi to zlepšilo celý den i con. Díky moc všem Twilightsmile

Co se přednášek týče - jediné přednášky, na kterých jsem byl od začátku do konce, byly ty moje Rainbowlaugh Ale náramně jsem si je užil a ani nevíte, jak moc jsem se usmíval, když jsem dneska slyšel, že se vám líbily Twilightsmile

Bohužel jsem zcela prošvihl Jamisovo svatořečení, protože jsme s pipou psali titulky na My Little Brony Rainbowlaugh Doufám, že se ke mě dostane nějaké video, abych věděl, co se to sakra dělo Rainbowlaugh

Takže moc děkuji všem se kterými jsem si užil tenhle úžasný, nezapomenutelný, vyčerpávající con. Vážně se mi nechtělo odcházet a pipo a Lumíku, vy potvory jste ukončili Pragáč tím, že jste snědli ty dva tousty! To vám fakt nezapomenu! Mám chuť napsat tady o všem, co jsem zažil a všem jmenovitě poděkovat, ale to by vydalo na samostatnou knihu. Ale teď už jdu fakt spát, protože začínám mít slyšiny z conu Rainbowlaugh

Edit: [AUTISM INTENSIFIES]
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
(02.02.2014, 22:57)pidi Napsal(a): To zas byla ostuda! No, začněme zvolna... Twilightsmile

[Obrázek: JamisNas.jpg]

A kdo bude Ježíš? Rainbowlaugh
Steam Okuste můj skill!
DevArt - Okuste moje "umění"!
FiMfiction - Okuste moje povídky! (Eng only)

LIBSERKER OTP
Odpovědět
Jsem celkem zvědav, jak bude reagovat 4chan, až uvidí českého boha bronies :-D

Na společné fotce je plakát s jakousi ponicí, co to je zač? A Honzdir má bod za autisty.
Tento uživatel dostal varování za propagaci drog.
Odpovědět
Poník na společné fotce je Libuše, náš maskot Ajsmug

Přednášky si zatím nechte u sebe, jakmile se bude řešit organizace FF, tak se tu objeví vlákno s přesnými instrukcemi - opět se budou zadávat do Amberu, jako vždy Pinkiesmile
Hint #1: Pravidla jsou kámoš, ne žrádlo Ajsmug
Spoilers!
Odpovědět
Je tu vůbec někdo kdo nechystá přednášku? Dyť se tam nevejdem, ani kdyby Vašek celou Chotěboř přidělil jen bronies :-)
(Taky mám nějaký nápady...)
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
Corwin: Dík za informaci, ale čí maskot a proč?

Zmok: Já přednášku nechystám, já se hlásím! Twilightsmile
Tak se do programu zařadí jenom kvalitní přednášky ověřených autorů a prvopřednášející dostanou trochu prostoru mezi nimi aby ukázali, co v nich je. Děsivou alternativou je bez úprav opět otevřít místnost pod Záchodem smrti (kterou vytopily splašky) a udělat tam paralelní linii Minecraft pod deset let a MLP: Od cílové skupiny pro cílovou skupinu.
Tento uživatel dostal varování za propagaci drog.
Odpovědět
Už tu bylo napsáno téměř vše a nechci to tu opakovat, takže takhle:

1) Froldova přednáška byla skvělá a vzbudila ve mně zájem o díla zdejších spisovatelů. Jen je škoda, že na ně budu mít čas maximálně cestou z/do práce (spousta času) a nemám si je na čem číst. Asi si je budu tisknout a pak si ta oblíbená třeba svážu Pinkiesmile

2) Stánek Poláků! Level over 9000. mám 4 nový hrníčky Rainbowlaugh Vlastní design:
[Obrázek: cI5YHwR.png]
3) Pokračování PoníConu cestou k Jamisovi a u Jamise Rainbowlaugh
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
(03.02.2014, 00:22)Proky Napsal(a): A kdo bude Ježíš? Rainbowlaugh

No přece první koho Jamis pošle k zemi... AJ lie
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)