Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pragoffest 2014
Nevim, kam jinam bych to měl napsat, tak se zeptám tu, mohl by mi někdo poslat ty tři povídky, o kterejch byla poslední páteční přednáška? Mám chuť si něco přečíst a ty mě poměrně zaujaly Pinkiehappy
I support United Equestria!
Be who YOU are
nad say what YOU feel
because those who mind don't matter
And those who matter don't mind. Ajsmug
--Dr. Seuss
Odpovědět
(03.02.2014, 17:56)Assassin Napsal(a): Jenom je škoda že tolik lidí nepoznali můj cosplay Dana.

Já na tebe koukala celou dobu, ale nemohla jsem si vzpomenout na jméno Rainbowlaugh
The best things in life are beginning with F.
Family, Friendship, Food, Friday, Fun, Fadventure time.
Odpovědět
Fotky tady! Rainbowwild
https://www.facebook.com/nitram.jurak/me...295&type=1
Odpovědět
Mimo bronies mě poznalo opravdu málo lidí. [spoiler: Za což jsem vyhlásil pomstu celému Pragoffestu. ] Dokonce jsem byl i zmíněn v přednášce "30 divných věcí na které narazíte na conech" za což si přednášející vysloužil poučení o seriálu Dan vs.
[spoiler: Jinak pomsta byla vhlášena následujícím liniím:
3x Ponícon (For the sake of Dan vs. FiM)
Minecon (Upřímně řečeno takových nás bylo asi víc a to jsem byl jediný kdo měl cosplay Dana)
MoveCon (reference na díl Dan vs. Gym)
OrientCon (reference na díl Dan vs. Ninja)
NightCon (díl Dan vs. Werewolf)
Manifest Fantastiky (Za to že jsem byl zmíněn na přednášce kde se probíral i cosplay hentaie apod.)
BritCon (kvůli pouštění divných britských videí)
LegendCon (protože tam bylo furt narváno)
A taky linii na oběd
]
Why is friendship magic? Because magic doesn't exist.

The deepest solace lies in understanding.

Odpovědět
Assassin: To si pamatuju! Jak jsi stál před Nigtconem a říkal jsi mi, žes jim vyhlásil pomstu, abys následně stejně jako Dan před jejich dveřmi zahrál "NIGHTCON!!!" Rainbowlaugh
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
Tak som dnes prvý krát v živote spal 15 hodín v kuse Rainbowlaugh

Tak si to zhrňme:

- Bronies sú presne také hovadá ako sa hovorí Pinkiecrazy
- Minecrafťáci sú väčšie hovadá Rainbowwild
- Ja + Prvý con + Nádcha (jak ju ja neznášam) => Fluttershyism has been quadripled (a je mi to veľmi, veľmi ľúto, ale aj tak som sa zabavil s dosť ľuďmi, ktorým veľmi ďakujem Twilightsmile )
- Prepadol mi jeden obed a večera a ani si neviem spomenúť, čo som vtedy robil Rainbowlaugh
- Veľké množstvo prednášok bolo super, ale aj tak sa neviem zbaviť pocitu, že by sa hodilo spraviť prednášku na tému "Ako urobiť dobrú prednášku" a to nie len bronies ale pre všetkých, pretože aj kvalita iných prednášok čo som si obehol na iných líniach dosť kolísala.
- Jamisova glorifikácia, snažil som sa jej vyhnúť (nie som predsa poník v strede stáda AJ lie ) ale nepodarilo sa Twilightblush (velmi, velmi dúfam, že sa tu neobjaví žiadna fotka alebo nebodaj video z mojej scénky na poschodí Applejackunsure )
Mimochodom, mám pocit, že si nikto nevšimol tých negatívnych reakcií na pochod celým PragoFFestom. Keď sme totiž dorazili do jedálne od dvoch stolov sa ozvalo "WTF?" a "No já mám dost" (alebo niečo podobné) na čo sa ludia od oboch stolov zdvihli a odišli. To isté hore pri bare, kde odišli ludia od štyroch stolov.
- Niekto by mal napísať do Nintenda, nech do Demo-tanečných hier dávajú viac ako 5 a pol pesničky. Počuť "Moscow, Moscow" a "99 luftaballons" 40 krát za noc nevplýva príliš dobre na psychiku Rainbowlaugh
- Chýbalo Karaoke! Pinkiegasp
- Musím sa naučiť hrať na klavír Twilightblush
- Musím si vymyslieť cosplay Rainbowdetermined2
- A sledovanie novej epizódy bolo EPIC, awesome... no proste super. Pinkiehappy
- A ešte kopa ďalších vecí, na ktoré si spomeniem tak po dvoch dňoch Twilightsmile

A všetci, čo tu hovoríte, že sa vidíme na FF 2014. To sa vám chce toľko čakať???? Vidíme sa na Animeshow Bratislava 2014!!! AjsmugAjsmug
I am a colorful magical butterfly
Odpovědět
Tak kde začít, můj druhý con po FF2013 kde jsem se setkal poprvé naživo s bronies. To tentokrát to bylo naprosto bombastický.
Nemůžu samozřejmě opomenou korunovaci Jamise, kterou mám celou natočenou včetně následnýho bláznění po škole (video bude brzy).
Díky Tomovi! & Corwinovi za ogranizaci celý pony linie. Tome seš fakt borec takhle to zogranizovat v tvejch letech!
Jmenovitě díky Jamisovi (WTF ponies), pidimu (šetření na CONy), Iluzonivi (jak ponící pomáhají být lepším člověkem), Darmovi (4chan), Froldovi (literární sekce), Vojtovi (background ponies), Honzdirovi (videa) a dalším za všechny ty přednášky co ste měli.
Jo a abych nezapomněl, díky Antošíku za pokec u lagujícího Quake zápasu, hezký vyplnění času a taky za tvojí přednášku o grafické tvorbě.
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
http://www.metropol.cz/videa/udalostizpr...fest-2014/
Reportáž o Pragoffestu na Metropol TV
O bronies ani slovo, ale vidět někteří rozhodně byli Twilightsmile (doporučuju sledovat až do konce)
Odpovědět
Lumík, Ithil a Sy/ilvie!
Rainbowlaugh
Mohlo to teda ale být delší. :/
Odpovědět
Cože? Oni vyškrtli ten rozhovor s Jamisem? To je taková škoda! Aspoň by se rozšířila jeho sbírka rozhovorů Rainbowlaugh
Why is friendship magic? Because magic doesn't exist.

The deepest solace lies in understanding.

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)