Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legeho nástenka
#51
Je skoro až neuvěřitelné co se dá s pastelkama dokázat
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
#52
(03.07.2012, 20:18)Legeden Napsal(a): [Obrázek: back_in_clouds__w54__by_michael9r-d55ydfn.png]
Fluttershy hlási návrat na základňu ... myslené v epizóde "The Cutie Mark Chronicles" resp. po tom ako Fluttershy spadla na zem.

moc krásný, jenom co se mi trochu nezdá je
1) odkud jí vyrůstá ocas
2) jak dlouhý by byly ty přední nohy, kdyby je natáhla
Odpovědět
#53
(30.07.2012, 13:50)str Napsal(a):
(03.07.2012, 20:18)Legeden Napsal(a): [Obrázek: back_in_clouds__w54__by_michael9r-d55ydfn.png]
Fluttershy hlási návrat na základňu ... myslené v epizóde "The Cutie Mark Chronicles" resp. po tom ako Fluttershy spadla na zem.

moc krásný, jenom co se mi trochu nezdá je
1) odkud jí vyrůstá ocas
2) jak dlouhý by byly ty přední nohy, kdyby je natáhla
1: njn to nebude najstastnejsie umiestnene
2. filly fluttershy sa vyznacuje uber dlhymi nohami ... aj tie zadne by este kusok pokracovali keby bolo viac papiera
DABASteam


Odpovědět
#54
[Obrázek: r__foalsitting_pt_2_by_michael9r-d59jpav.png]
druha cast requestu ... a ked otvorite usta a pockate par mesiacov tak mozete take mat aj vy Rainbowlaugh
DABASteam


Odpovědět
#55
Pri tom šírom množstve ktoré teraz produkujem vo veľkej rýchlosti nie je všetko v takej kvalite ako by som si želal a vypúšťam pozadia, lebo za ten deň by som to ani nestihol poriadne vymyslieť, zvlášť keď väčšinu dňa tvorí prokrastinácia. Napriek tomu aspoň s niektorými obrázkami som spokojný, úsudok si urobte sami. Aktuálne sú to všetko obrázky určené pre EQD NATG:

[Obrázek: spring_rain_idling__d1__by_michael9r-d59och9.png] [Obrázek: flying_raindrops__d2__by_michael9r-d59t1jw.png] [Obrázek: painting_pony__d3__by_michael9r-d59xazd.png]
[Obrázek: quickfix_on_the_peak__d4__by_michael9r-d5a1v2m.png] [Obrázek: young_noms__d5__by_michael9r-d5a6lon.png] [Obrázek: one_day__d6__by_michael9r-d5ac30g.png]
[Obrázek: doubts__d7__by_michael9r-d5agzxp.png] [Obrázek: new_spell__w59__d8__by_michael9r-d5aks6x.png] [Obrázek: my_little_formula__d9__by_michael9r-d5apmf4.png]
[Obrázek: directions__d10__by_michael9r-d5aucy0.png] [Obrázek: do_not_frown__d11__by_michael9r-d5az0p6.png]
DABASteam


Odpovědět
#56
A pastelkama ti to fakt jde, jenom tise zavidim Pinkiesmile
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
#57
Manďák is the best pony Rainbowlaugh
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
#58
Chvilku mi trvalo než jsem ho poznal, ale to je vada mých očí Rainbowlaugh. Souhlasím s Kreuzerin von Nord. Manďák is the best pony Pinkiesmile
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
#59
Tak ešte menšie zhrnutie než pôjdem pauzovať do Brna Rainbowlaugh see ya'll there
[Obrázek: daisy_makeover__d12__by_michael9r-d5b3bw6.png] [Obrázek: red_card__d13__by_michael9r-d5b86y9.png] [Obrázek: i__m_on_a_boat__d14__by_michael9r-d5bbhz9.png]
[Obrázek: blasphemy__w60__d15__by_michael9r-d5bgl73.png] [Obrázek: gentlecolt__d16__by_michael9r-d5bkv84.png]
DABASteam


Odpovědět
#60
Líbí se mi, jak jsme měli na 14. téma podobný nápad, ale naprosto odlišné provedení.

Co dodat jinak? Záviděníhodná práce pastelkama. Hlavně to stínování, které vždycky závidím.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)