Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Archivovalo se téma [SOUTĚŽ] Jméno CZ/SK Bronies Conu, v němž jsi měl dva příspěvky.
Meow?
Odpovědět
Aha, myslel sem si taky, že se něco přesunulo do archívu... dík
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
Šlo by rozšířit prostor na soukromé zprávy? Momentálně se moje schránka pohybuje u 90% zaplnění. Samozřejmě vím o možnosti zprávy promazat. Nebudu to dělat z časových důvodů.

Jak se má postupovat když byl můj příspěvek v tématu smazán aniž by porušil pravidla?
napsano scvalne neutrane
Odpovědět
a adminům se z časových důvodů nechce to zvětšovat, protože to je stejnej počet kliknutí, kdo vyhraje?
fus ro diks
<jadus> "to budem kamaradi Rainbowlaugh ja jsem taky tard"
"You wake up every morning and ask yourself 'Do I feel as bad as a Darfur war orphan?' and if not then shut the fuck up." - TotalBiscuit
Odpovědět
(05.03.2014, 23:40)KRAJKHOUR Napsal(a): Samozřejmě vím o možnosti zprávy promazat. Nebudu to dělat z časových důvodů.
A víš o možnosti všechny naráz stáhnout a uložit? Já to dělal naposledy minulý měsíc. Jsou to tři kliknutí... Twilightsmile
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
Ja mam uz pres 1700 zprav a jako je to solidni zavar v tom neco najit Rainbowlaugh

@Pidi: Hmm ted jsem to zkoumal ale nedari se mi najit na to button na to stahnuti po oznaceni vsech? Nebo myslis premistit do jine slozky pomoci managementu slozek?

@Krajk: Kde ten prispevek byl??
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
@Melgarh:
Myslím že jde o tohle [odkaz], umístění je:
Panel uživatele -> Došlé zprávy -> Nahrát zprávy (je to vedle ukazatele zaplnění)


Teď ještě dotaz:
Jsem sám, komu poslední dobou nefunguje ukládání rozepsaných PM do konceptů?
Odpovědi na vlákna se mi do konceptů normálně uloží, PMky ale zmizí.
Odpovědět
@Kaja: Dikes, to je zakerne pojmenovane Rainbowlaugh

Jinak ted jsem to vyzkousel a funguje to - je to ulozene v Konceptech zprav a muzu pokracovat/zahodit je no problemos.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Proč bylo vlákno http://bronies.cz/Vlakno-Kritika-CH-pise...#pid368395 přesunutý do archivu?
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
Protože bylo duplicitní.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 6 host(ů)