Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
(01.04.2014, 09:37)MidnightShadow Napsal(a): Jen by me zajimalo, jestli s tim ma problem i nekdo jiny. Forum mi dneska, po nacteni stranek, rozhodilo pc takovym zpusobem, ze ho musim preinstalovat.
Stalo se to jeste nekomu, nebo proste se jenom na me snesla rana bozi?

Můžeš to prosím popsat trochu podrobněji? Jestli ti stránka otevřená v prohlížeči rozhodila počítač tak, že je třeba jej přeinstalovat tak si to PC stejně nic lepšího nezasloužilo...

Jen pro úplnost: [spoiler: moje práce to není] Rainbowlaugh
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Taky mi to dneska blblo. Ale dik za tip s reinstalaci. Nove Win7, Chrome a vse maka jak ma. Jednou za cas se to proste stane.
Odpovědět
Pouzivam win 7 ultimate a prohlizec chrome. Ale asi to bude jen pocitacem, ten se podle vseho totiz odebral do vecnych lovist... Twilightoops
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
Mám nějakou divnou hlavní stránku.

Je celá nakřivo, a text je tak nějak rozmazaný. Nejdřív jsem si myslel, že je něco špatně se stránkami, tak jsem počkal, ale pořád to nemizí, ani po refreshi stránky.

Zkusil jsem spustit Firefox bez doplňků, ale ani to nepomohlo. Nepomohla ani reinstalace Firefoxu. Zkoušel jsem vyčistit počítač CCleanerem, a udělal v Avastu test po restartu, ale nic mi to nenašlo, takže vir to nebude.

Nevíte, čím to je? Asi jsem jenom blbej, ale každá rada bude drahá.

Přidávám screen.


Přiložené soubory Miniatury
   
Odpovědět
a to že to je další část aprílu tě nenapadlo? On to má totiž takhle pravděpodobně každý dneska
Odpovědět
To vypadá na chybu serveru. Někdo by tam měl zaskočit, a něčim podložit nožičky.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
Hmmm..... Zlá to kletba na tebe byla uvalena. Ovšem nezoufej! Existuje legenda o jednom mocném mágovi. Potrhlém A12345. Jedině on zná tajemství Javascriptu a lék na tvé prokletí!
Odpovědět
@RadlanJay: Musis si trochu natocit monitor a pak to bude rovne, to je jen takove vylepseni pro obcasne procviceni krku.. holt jsme tady vetsina ajtaku tak si musime obcas protahnout obratle Raritywink
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Melgarh@ Myslel jsi takhle? Já ti nevím, ale to mi moc nepomůže. Teďka je šikmé všechno ostatní.

[Obrázek: Uz0AaRE.jpg]
A nemyslím, že to bude apríl. Ty by sis stěžovalo víc lidí, ne? To budou spíše ty servery.

Prosím, udělejte s tím něco, já se bojím, že mi to každou chvíli spadne.
Odpovědět
Aneb jak softwarový problém vyřešit hardwarově Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)