Anketa: Jak hodnotíte obrázky? (známkování jako ve škole)
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
1
18.18%
4 18.18%
2
36.36%
8 36.36%
3
45.45%
10 45.45%
4
0%
0 0%
5
0%
0 0%
Celkem 22 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Neponíci]Návrat mizerného kreslíře
#41
Asi ne noRainbowlaugh Tohle je typická ukázka mojí neschopnosti se soustředit(A taky jsem to chtěl rychle dodělat,protože už byla půlnoc).Mě by spíš zajímala nějaká kritika té Luny,protože tam nevidím chybu,tak potřebuji někoho,kdo jí najde.
(05.08.2012, 20:14)tom8811 Napsal(a): ten první vypada jako by byl nakresleny vodovkami, zkus to vyfotit mobilem teď už mají dobré fotoaparáty, takhle nemůžeme pořádně kritizovat Rainbowlaugh
Už to máš všechno(kromě dříve zmíněné Lyry a Derpy)oskenované,tak kritizuj.
Odpovědět
#42
Včera jsem se asi zbláznilRainbowlaugh:
[Obrázek: SCN_0006.jpg]
Odpovědět
#43
Máš toho tady na hodnocení moooc! Rainbowlaugh

K první kresbě - i přes problémy se zachycením to na první pokus vypadá hodně dobře. Mluvím z vlastních zkušeností, protože udělat jakoukoliv pózu je celkem složitý. A u poníka hned takovou napoprvý? Hodně dobrý.

K těm dalším - nohy poníků jsou, i když se to nezdá, docela dost těžký. Zachytit jejich tvar, správnou tloušťku a vůbec. Těla vypadají už docela dobře.

Nejlíp asi vypadá Spitfire a Luna.

A poslední nápad s cutie mark je hodně povedený Rainbowlaugh Nápady ti nechybí a když budeš průběžné trénovat, určitě se ti to povede Pinkiesmile
Odpovědět
#44
To jsem rád,že to má úspěchTwilightsmile Když jsem si to včera po sobě prohlížel,tak jsem přemýšlel jestli už to není moc velká kravina i na měRainbowlaugh
Odpovědět
#45
Nápad s projekčním cutie markem výborný Pinkiesmile
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
#46
A tímto(snad) končím s nočními rychlovkami a zkusím nakreslit něco pořádného.(cutie mark nemá protože předloha byla v tak nízkém rozlišení,že prostě nebyl vidětRainbowlaugh)
[Obrázek: IMG.jpg]
Odpovědět
#47
Že nevíte,kdo to je?Pinkiehappy
[Obrázek: IMG_2.jpg]
Odpovědět
#48
Tak jsem konečně udělal něco opravdu vlastního.Upozorněte mě,jestli někoho kopíruju.
[Obrázek: IMG_3.jpg]
Odpovědět
#49
Je hezký, ale vypadá jako by měl nádor na krku, chudák Rainbowlaugh
Odpovědět
#50
Však je to beta verzeRainbowlaugh.Ještě nemá ani jméno.Zatím je to JPG(3)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)