Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše pony sbírka...
@Neko.Cross: musíš rozkliknout to tlačítko Spoiler Rainbowlaugh
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
taky mi nefunguje - jenom když ho otevřu na nové kartě
.
Odpovědět
(20.05.2014, 14:56)Jamis Napsal(a): @Neko.Cross: musíš rozkliknout to tlačítko Spoiler Rainbowlaugh

Nefunguje ani po rozkliknutí spoileru Raritywink
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Jamis: To jsem udělala a nejde to Ajsleepy" Vím jinak, že ho musím rozkliknout Ajsleepy"
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Hm zajímavé... odněkud funguje a odněkud ne (testováno z více míst v ČR) - prohlížeč ani přihlášení na to vliv evidentně nemá. Asi nejste na tom správném povoleném místě Rainbowlaugh

No nevadí - až se Aldar ukáže, fixne si to sám Ajsmug
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Me to funguje ale priste fotit za velkeho svetla at to neni rozmazany, diky! =)
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Me to funguje Rainbowlaugh
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
OT
Vyřešeno, přesunuto na imgur, ten už funguje... Tamten hosting nejspíš neposkytoval možnost linkovat přímo na obrázek a přesměrovával na HTML stránku... [Jako například FunnyJunk]... A nečekal jsem, že to rozpoutá takovou diskuzi, ale díky za rady, ty se cení! Pinkiehappy
I support United Equestria!
Be who YOU are
nad say what YOU feel
because those who mind don't matter
And those who matter don't mind. Ajsmug
--Dr. Seuss
Odpovědět
Zbierka sa rozšírilaTwilightsmile začal som zbierať blind bag a kúpil plyšovú twilight. Nie je to odfotené veľmi dobre ale čo narobímRainbowlaugh.


Přiložené soubory Miniatury
       
Pinkiegasp  
Odpovědět
Inu, přišel čas, kdy se i já vám pochlubím se svými poníky.

[Obrázek: DSCF4046.jpg]
[Obrázek: DSCF4047.jpg]
Chcete-li se na něco zeptat, popovídat si anebo poprosit o radu, tak se nebojte a napište mi. Ajsmug

Mé povídky naleznete buď v mém vlákně anebo u mě na OneDrive.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)