Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 4.43 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Festival Fantazie 2014
(23.05.2014, 09:34)Tom0147 Napsal(a): Společnou cestu planuju, ale ještě jsem jednak nestíhal dát to sem a taky mi to ještě přišlo docela brzo. Každopádně já a pár mých otroků ( Rainbowlaugh ) spolupracovníků pojedeme docela brzy (budeme tam dost možná před tím, než bude zahájená registrace na místě), abychom obehli potřebné obchody a dali dohromady místnost.

Samozřejmě chystam cestu z velkoměsta, ale vlákno pro všechny společné cesty bude fajn. Vrhnu se na to hned po těch restech, co mi zbývají.

Já možná pojedu už ve čtvrtek, tak pokud budeš něco, či někoho odvézt, dej vědět.
Long live Dragon Lord Ember
Odpovědět
Tak, přihlášeno, zaplaceno, vyplněno, natěšeno. Což není tak podstatná informace, ale...

Do konce měsíce se to dá ještě se slevou, což se blíží ke konci. Tak jen připomínám případným prokrastinátorům, kteří to nechávají na poslední chvíli (ne že bych někoho takového znal AJ lie ). Let there be bump.
Odpovědět
FYI, na webu FF už je program v PDF. Ale snad na něj ani nekoukejte, je tam děsně moc chyb. Platí to, co je v Amberu. (za část asi může použití OpenOffice a část věcí bohužel Vašek považoval za chybu, i když to je v pořádku)
Odpovědět
Vlacon? Vlacon! A nebo rovnou vlakůň a vlaponík!

Společné cesty na FF zde:
http://bronies.cz/Vlakno-FF-Spolecne-cesty

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
Odpovědět
Pro ty, kterých email neni v jejich registraci a rádi by pořádali:
ode dneska otevřena možnost registrace; info naleznete všechno na té stránce
ares.festivalfantazie.cz
Jakékoliv dotazy ohledně pořádání můžete adresovat na mě (pm ideálně).

Dále nabídka - pro ty, kteří by jinak nemohli jet na FF z důvodu ceny lístku, pakliže bude u mě bude nějaký přebytek (což bývá - volňásky) tak je daruji dané osoby (= free vstup na pony linii) - zejména vhodné pro lidi, kteří by tam takto jeli poprvé (je to supr akce Pinkiesmile ).
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
[Obrázek: rozmisteni_ff14.png]

Není ještě nějaký přehlednější podobný sytém s přednáškami
tedy abych věděl kdy se děje určitá přednáška nebo akce-
npř: pátek 17:00- Thronecon přednáška o Nedu Starkovi .
.
Odpovědět
Koukni na program Condroid myslím že je přesně to co hledáš.
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
ah díky Twilightsmile to je to pravé !
.
Odpovědět
ps: Budu brát létající talíř svící ve tmě Twilightsmile má to cenu ?
.
Odpovědět
Poměr šance že s tím bude sranda k náročnosti přepravy svítícího frisbee říká, že má. Raritywink
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)