Anketa: Jak hodnotíte obrázky? (známkování jako ve škole)
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
1
18.18%
4 18.18%
2
36.36%
8 36.36%
3
45.45%
10 45.45%
4
0%
0 0%
5
0%
0 0%
Celkem 22 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Neponíci]Návrat mizerného kreslíře
#51
Tak poník už se nám probudil,trošku si rozcuchal ocas a přejmenoval se na SCN_0008(Fakt už mu musím vymyslet normální jménoRainbowlaugh)
[Obrázek: SCN_0008.jpg]
Odpovědět
#52
SCN_0008 je super Rainbowlaugh Nech mu to Rainbowlaugh
Odpovědět
#53
Teď je to Lazysports Pony:p (Přeci nenechám svůj skener aby vymýšlel jména za měRainbowlaugh)
PS:Nebyl by mi někdo schopný ohodnotit kromě jména i obrázek?
Odpovědět
#54
Jméno SCN_0008 je super, možná bych to akorát, aby to lépe vypadalo zkrátil na SCN8 Rainbowlaugh
(30.08.2012, 15:16)mp5991 Napsal(a): PS:Nebyl by mi někdo schopný ohodnotit kromě jména i obrázek?

Zkusit to můžu, určitě máš strašně malá křídla, na těch by jsi asi moc daleko nedoletěl Rainbowlaugh, řekl bych úzké nohy a jak pak máš tu hřívu na zádech, nemáš ji trochu moc hranatou? A taky hlava mi přijde divná, ale nevím co je na ní špatně, holt si budeš muset počkat až ti to zhodnotí někdo zkušenější než já.
A jinak líbí se mi cutie mark Pinkiesmile
Můj DA
Piškvorky
Odpovědět
#55
Tak jo. Žádnej kritik nejsem a poprvý někomu kecám do kreslení, tak to ber s rezervou. Křídlo bych šoupnul vejš. Na boku asi lopatku mít nebude.(možná bych ho i trochu zvětšil) U zadních nohou mi chyběj pořádný stehna (když tam budou tak to asi i trochu rozbije tu klobásovitou siluetu) Možná bych si trochu pohrál s hřívou na krku. Moc mi nesedí ke zbytku a k ocasu.

(Ale jak řikám: moje kecy moc neposlouchej. sám nejsem žádnej velkej kreslíř)
I used to stand still
Nestydatá reklama na moje patlaniny
Odpovědět
#56
Účes jsem takhle plánoval aby nevypadal úplně normálněTwilightsmile
Křídlo je tam dodatečně přikreslené,protože jsem na něj zapomnělRainbowlaugh
Na nohách zkusím zapracovat
Dík za kritikuAjsmug
Odpovědět
#57
Budu krotit svůj hodnotící temperament, nechtěl bych tě urazit, takže se omezím jen na poznámku "viděl jsi už prosím někdy koně/poníka? klidně i na fotce?" Doporučuji stáhnout si nějakou fotku koně z boku a zkusit si ho na počítači zjednodušit křivkama.. jde o to pochytit, kde vedou linie.. Pak už jde jen o to, aby se kresba zjednodušila ke kráse.. to je podstata umění.. ne se mordovat s anatomií a přitom kreslit s prominutím jako ve školce Twilightoops

Příloha: zjednodušená kresba Welšského poníka (ne nutně nic extra, za 10 minutek se toho moc stihnout nedá)


Přiložené soubory Miniatury
   
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
#58
Zase to nepřeháněj,ve školce jsem uměl jen sluníčko a domečekRainbowlaugh
Tak zkusím si ten obrázek uložit a orientovat se podle něj.Ono už to,že k tomu budu mít předlohu má velký vlivTwilightsmile
Odpovědět
#59
Je doufám jasné, že aby to mělo víc "cute" vzhled, tak je třeba ztučnit nohy a prodloužit, zkrátit tělo, zmenšit krk, skoro 2x zvětšit hlavu a ubrat masu v oblasti žeber? Ajsmug (nemusíš se řídit zrovna tímto obrázkem, na Google jich jsou tuny)
(30.08.2012, 16:53)mp5991 Napsal(a): ve školce jsem uměl jen sluníčko a domečekRainbowlaugh

No, tak to vidíš Twilightoops Já jsem očividně propásl využít svůj tehdejší talent (pokud byl) a teď už to nedoženu Twilightoops
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
#60
Ty nohy jsou těžší než to vypadá.Pořád vypadají moc tlusté a najednou jsou úzkéTwilightoops s tím mám problém i s předlohou.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)