Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Frolda: Plugin jsem nainstaloval, takže teď nováčkům po aktivaci přijde PM s uvítací zprávou. Ještě doladíme konkrétní znění, zatím jsem tam něco nahodil a použil ty odkazy, co jsi psal.
Odpovědět
Napadlo mně udělat vlákno kam by uživatelé mohli dávat své témata se kterými jsi nejsou jisti zda je to správně z formulováno pokud jsou nový nebo se třeba bojí reputace. (Zatim jsem jen slyšel že na to není dostatek lidi)
Odpovědět
@StoneCraftCZ:
1) Provest prohledani fora, zda toto tema tu neni.
2) Pokud tema je - zkontrolovat jeho cas - aby to nebylo vykopavani rok starych zasedlych temat. Na to je potreba solidni prispevek do tematu.
3) Pokud to tema tu neni, tak ho sepsat.
4) Poradne ho strukturovat - tucne, kurziva, odrazky, barvicky atd..
5) Ocekavat, ze lidi budou na 100% v obou smerech nazoroveho spektra v ramci toho tematu.

Pokud tema neobsahuje vulgarismy, na nikoho neutoci, nezesmesnuje nekoho/neco, tak je to Ok, warning z toho nebude.

Ale to je se vsim - bat se mit svuj nazor, v ramci Zakonu a Pravidel, taky neni dobry. Kdyz budes psat pisemku, tak se taky nemuzes zeptat ucitelky, zda to je dobry nebo ne a dle toho to okamzite opravit a dostat lepsi znamku Raritywink

http://bronies.cz/Novinka-Vseobecna-pravidla-fora >>> VŽDY POUŽÍVEJTE ROZUM! Twilightsmile
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
@StoneCraftCZ: Myslím, že to není potřeba - jak píše Melgarh, použiju vyhledávání a když po několikáté nenajdu, co hledám, tak založím nové vlákno.

Že se sem tam někdo utne, no to už patří k věci. Moderátoři taky nedávají automaticky Warn jako roboti za každý prohřešek (i když je jim to často připisováno) a těch lidí, kteří tu zkouší dělat nepořádek taky moc není - většinou samé známé firmy.

Mimochodem - modi (alespoň ti globální), čtou většinu příspěvků tady, takže zas není takový problém udělat si z toho obrázek o lidech, kteří sem na fórum píšou Twilightsmile
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
V profilech chybí popisek u "Přidat do seznamu ignorovaných"
Odpovědět
Všetko je tu super spracované. Len mohli by sa sem napríklad pridať téma Súťaže. Akože nemusí byť to tu ale poďla mňa by sa možno zišlo.... Twilightsmile
Odpovědět
Obsah téro zprávy není vidět, protože <user> je na vašem seznamu ignorovaných lidí.
"Fall down seven times, get up eight."
Odpovědět
Nějak lépe upozorňovat na SZ (když potřebuju vidět zprávu mohla by se zjevovat trochu vykřičněji) jinak cajk a chválím.
Person which made his decision
Za žádnou cenu mě nenuťte dělat facepalm...
Odpovědět
@Divočák: Zkusil jsem, jak by takové zvýraznění mohlo vypadat.
[Obrázek: Screenshot%20-%2007012014%20-%2005%3A36%3A48%20PM.png]
Upozornění se sice stalo nepřehlédnutelným, ale pak by se nedaly odlišit mnohem důležitější zprávy. Současný informační box je hned pod hlavním panelem a navíc má pod sebou mezeru. Nikdy se mi nestalo, že bych si jej při prvním otevření stránky nevšiml. Pokud ti to nestačí, nastav si
Panel uživatele - Změnit možnosti - Při příchodu nové soukromé zprávy mě informovat e-mailem.
Odpovědět
Anglická verze pravidel před registrací neobsahuje upozornění na zákaz canon pony jmen.
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)