Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My little pony v médiach.
Pán říká, že se mu nejvíc líbila ta (spíš ten) Pinkie Pie, paní zase, že Fluttershy byla lepší Rainbowlaugh
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
Kdo zná Drtivou porážku?
Cosplay za poníky? je to blbost, ale užijete si to.
Rozšiřte lásku kolem sebe, aby vám byla navrácena a žili v míru.
3D modeling
Odpovědět
Kdo by neznal Twilightsmile
Odpovědět
Hmm, jsem zvědav kolik lidí se nakonec na Czequestrii dostaví. Třeba to nakonec upoutá pozornost médií. Jen doufám, že v dobrém. Pinkiesmile
Yorozuya / Odd jobs / Práce všeho druhu ... and sugar addict.
Odpovědět
Media nejsou problem zaridit.

Odesláno pomocí Tapatalk 2
Odpovědět
Hmm.... Czequestrií nebudem ale zase tam môžu média sa zariadiť podľa mňa tiež.
Odpovědět
OT:
Na CZQ se zatim zadna media neregistrovala ani neptala pres email ktery je na webu. Proto taky zatim tuto otazku resit nebudeme. Veskere nahravani bude v rezii staffu a pro ostatni je nutne se vzdy slusne zeptat focene/natacene osoby zda to je Ok - je to v ramci slusneho chovani a respektu Raritywink

Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
@Melgarh: OT

Média se ti tam jen tak neregistrují, protože to není primárním tématem a proč by si měl novinář hledat důvod proč o tom napsat / udělat reportáž? Je tolik jiných témat.

Posílaly se TZ a followupovalo se na ně vůbec? Nebo vám o medializaci vůbec nejde?
Odpovědět
OT: Ad média na Czequestrii:
(06.08.2014, 13:24)Mayshi Napsal(a): Posílaly se TZ a followupovalo se na ně vůbec? Nebo vám o medializaci vůbec nejde?

Běžná média z naší strany oslovována nebyla - medializace conu není aktuálně naším cílem.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Opět jsem aspoň trošilinku "propagovala" MLP v TV Twilightsmile

Na sobě mám tričko, které jsem si sama vyráběla s OC... mnou Twilightblush Twilightsmile

Já v pony tričku v pořadu "Dobré ráno"
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)