Anketa: Jak hodnotíte obrázky? (známkování jako ve škole)
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
1
18.18%
4 18.18%
2
36.36%
8 36.36%
3
45.45%
10 45.45%
4
0%
0 0%
5
0%
0 0%
Celkem 22 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Neponíci]Návrat mizerného kreslíře
#61
(30.08.2012, 17:24)mp5991 Napsal(a): Ty nohy jsou těžší než to vypadá.Pořád vypadají moc tlusté a najednou jsou úzkéTwilightoops s tím mám problém i s předlohou.
pokial nieco prekreslujes tak je idealne poznat vsetky mierky ... v pripade oficialnych ponikov sa ako idealna mierka pouziva hlava ... ked zacnes kreslit ponika kruznicou tak budes mat rovnako zadanu zakladnu mierku
ja som s tym zacinal tak ze som si zobral ceruzku a pritlacil k monitoru, zachytil tak aby som odmerol konkretnu cast a prilozil k hlave ... potom si rovnaky pomer odmeral na svojej kruznici resp. hlave a naniesol do svojho obrazku vsetko pomaly ako pravitkom

Takto clovek lahko zisti ze kopyto ma sirku polovice hlavy; noha ma dlzku jednej hlavy; telo ma sirku priblizne 3/4 hlavy a dlzku 1+1/4 hlavy; ucho vychadza z polovice hlavy a podobne. Pokial nemas vizualnu pamat tak ako niektori tak si musis pomoct a ked sa tieto mierky naucis tak potom uz ich budes vediet odhadnut aj od oka ale zakladom je ich poznat.
DABASteam


Odpovědět
#62
No tak jsem si dal tentokrát pozor na ty nohy,ale asi sem z toho trošku zapomněl na krk.
Ale je to lepší,ne?Twilightsmile
[Obrázek: SCN_0009.jpg]
Odpovědět
#63
chcelo by to spravit nos menej do spicu ... ucho je stale velmi tenke a vpodstate kratke ... nie do vysky ale zapracovat do ucho viac do hlavy ... viac sa pohrat s kridlom a vklude aj vacsie to kridlo ... aktualne nema vpodstate krk trochu ten krk potiahne nizsie este ... nohy su priblizne dobre v casti kde sa napajaju k telu ale ony su pri zemi fakt velmi siroke ... neboj sa a sprav ich vklude este o nieco sirsie
DABASteam


Odpovědět
#64
No, jde o to, jestli se kolega snaží kopírovat styl FIM přesně nebo si vytváří svůj vlastní.. protože ve druhém případě bych byl, co se týče těla, téměř spokojen.. jen přední pravá noha by měla být o drobet kratší, a opravit to křídlo (větší, jinde).. Ucho by stačilo jen drobet rozšířit.. Že je zakryto hřívou je sice neobvyklé, ale ne nutně nesprávné, takže část ucha je za ní.. Hlava by asi potřebovala trochu posunout čelo a zvětšit čumák.. aby se víc hodila k tělu..


Přiložené soubory Miniatury
   
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
#65
No já nevím.Osobně mi takhle ten čumák přijde ještě divnějšíRainbowlaugh
Na ten krk jsem nějak zapomněl a taky jsem se ho bál protahovat aby se to ještě vešlo na papír.
Ucho má za hřívou,protože se mi to tak líbí:p ale asi bych ho mohl trochu zvětšit.
Křídlo a nohy tedy ještě zkusím zvětšit.
Odpovědět
#66
je fakt ze ako Martin poznamenal tak ta nemozem tlacit do toho kreslit to ako sa to paci mne Rainbowlaugh ale pokial chces vediet ako som myslel tie rady tak staci pozriet na to ako to zvyknem kreslit a take nieco mam na mysli svojimi vycitkami ... samozrejme nie vzdy mi vyjde vsetko ako by som chcel ale tak predsa len uz s tym zvyknem byt spokojnejsi Rainbowwild
DABASteam


Odpovědět
#67
Jestli tohle není alespoň na úrovni základní školy,tak už nevím:p
[Obrázek: SCN_0011.jpg]
Odpovědět
#68
Takže nakresli a zkritizuj si sámRainbowlaugh
Přemýšlím,že by to chtělo víc propracovat křídlo při téhle velikosti.Ale hlavně jsem na tom trochu zkoušel stínování a to bych opravdu potřeboval odborně zkritizovat.
Odpovědět
#69
Neni to spatne, ale chyby tam jsou. Treba ta predni noha. Je ponekud opacne, nez maji ponici ve zvyku a pusobi "gumovite" jako by ani nemela klouby. A na zadni noze me strasi ten "vykously" kus. Vim ze to mel byt asi kloub, ale tyhle klouby jsou trochu vyse a ne tak vykrojene. Dalsi je hlava, zkus nakreslit pod cumak i "bradu", takhle ten ponik vypada ponekud retardovane, ale to je i tim okem, prilis nizko posazenym.
Co se tyka kridel, kridla jsou zlo, zlo a zlo, ja jsem teprve dneska nakreslila kridla, se kteryma jsem byla spokojena, takze v tom ti moc nepomuzu, zkus najit nejake tutorialy na devianartu Rainbowlaugh
Taky by to chtelo udelat jinak hrudnik, aby byl vypouklejsi. Zadek a bricho se mi zdaji v pohode, ale ja mam nejradeji dlouhonohe, hubene poniky, tak ti do nich vrtat nebudu.
A to ousko je na tak velkou hlavu moc male.
Barvy mas fajn a to je zaklad. Co se tyka stinu, obecne plati, ze si jako prvni urcit smer svetla a potom delas stiny. Pokud mas doma figurky poniku, postav je pod lampu a uvidis Pinkiesmile

Ufff... to je asi vsechno, neber to zle, jsou to jenom rady, tak snad pomuzou Pinkiesmile


Tady par odkazu na tutorialy http://zedrin.deviantart.com/art/How-I-P...0pony&qo=6
http://twilightflopple.deviantart.com/ar...0pony&qo=3
http://smockhobbes.deviantart.com/art/Po...pony&qo=50
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
#70
(01.09.2012, 15:43)MidnightShadow Napsal(a): Treba ta predni noha. Je ponekud opacne, nez maji ponici ve zvyku a pusobi "gumovite" jako by ani nemela klouby.

Která přední?.Jinak nohy jsem dělal podle Derpy,kterou už jsem kreslil předtím,tak je možné,že už jsem to udělal špatně tamTwilightoops
Figurku bohužel nemám a ve 2D je to trošku složitější,ale to snad nějak dořeším.
Tu zadní nohu jsem vážně nějak přehnalRainbowlaugh
Na hlavu si asi budu muset vzít původní předlohu k Derpy.Snad jsem jí ještě nevymazal
Hrudníku se docela bojím aby nedopadl jako u RD
Ucho už jsem jednou zvětšoval,ale asi málo.

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)