Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
(29.06.2014, 14:51)8B3CE273 Napsal(a): V profilech chybí popisek u "Přidat do seznamu ignorovaných"

Díky za upozornění, opraveno.
Odpovědět
(15.07.2014, 23:18)Northern Cross Napsal(a): Anglická verze pravidel před registrací neobsahuje upozornění na zákaz canon pony jmen.

Díky za upozornění, opraveno. Nicméně anglická verze bude asi neaktuální ve více věcech, ale to je dáno tím, že odtamtud moc velký nápor nečekáme.
Odpovědět
chtel bych nahlásit nefunkcni prihlasovani v prohlizeci Waterfox (verze 30.0)
Deviantart Amegan-cz

Být normání je nuda !
Odpovědět
Amergan: Waterfox, to slyším poprvé. Pokud to v něm nejde a jde to ve všech ostatních majoritních prohlížečích (což je pravda), tak je to chyba tohoto prohlížeče.
Odpovědět
Já bych měl spíše jenom připomínku, co mě teda dost štve a to je někdy až přehnané spoilerování obsahu. Nevidím důvod třeba spoilerovat v každém příspěvku každou blbost, například v tématu s novinkami o S5. Nač spoilerovat, když téma samo o sobě už je spoiler?
Temná strana síly
J3rykCZ DeviantArt
Odpovědět
(27.07.2014, 17:22)Flaiming Napsal(a): Amergan: Waterfox, to slyším poprvé. Pokud to v něm nejde a jde to ve všech ostatních majoritních prohlížečích (což je pravda), tak je to chyba tohoto prohlížeče.

https://www.waterfoxproject.org/
fus ro diks
<jadus> "to budem kamaradi Rainbowlaugh ja jsem taky tard"
"You wake up every morning and ask yourself 'Do I feel as bad as a Darfur war orphan?' and if not then shut the fuck up." - TotalBiscuit
Odpovědět
Protože jsou tu lidé, kterým spoilery velmi vadí a je slušné to respektovat. Navíc třeba např. oznámení: S5 bude! za spoiler označit nedá a je důležité i pro ty, kdo spoilery nemusí.

Sent by Ponyriffic Binary Hoofwriter
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
(27.07.2014, 17:33)Jeryk Napsal(a): Já bych měl spíše jenom připomínku, co mě teda dost štve a to je někdy až přehnané spoilerování obsahu. Nevidím důvod třeba spoilerovat v každém příspěvku každou blbost, například v tématu s novinkami o S5. Nač spoilerovat, když téma samo o sobě už je spoiler?

Pokud se téma věnuje řadě, která ještě nevyšla, tak je dokonale jasné, že bude plné spoilerů a spekulací. Nic jiného ani nemůže být náplní tématu. Soo, pokud ti vadí spoilery, tak nečti vlákna o budoucích řadách. Je někde spoiler a není ve spoiler tagu? Napiš uživateli, ať si na to dává pozor. A to, o čem mluvíš je popis chování jednotlivců, nejedná se o vlastnost fóra.
Hint #1: Pravidla jsou kámoš, ne žrádlo Ajsmug
Spoilers!
Odpovědět
Jeryk: Jestli máš na mysli tohle vlákno, tak to není vlákno o novinkách, ale všeobecná diskuze. Tzn.: Lidi tam můžou diskutovat o S5, aniž by chtěli být ovlivněni nějakým spoilerem, stejně tak tam mohou řešit leaky (ale to už ve spoiler tagách.). Proto tam je to přehnané spoilerování obsahu. Pinkiesmile
Odpovědět
No, dobrá, nerad bych někomu způsobil nějakou depresi z toho, že uvidí spoiler. A nějaký program na automatické odspoilerování asi není což Pinkiesmile
Temná strana síly
J3rykCZ DeviantArt
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 10 host(ů)