Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vyrobni hnizdo - Celestia Tour (Zimni Karaoke)
Porad ziju.
Oficialni stanovisko je, ze se pomalu hrabu ze srabu, mam zase funkcni fotak a hodlam poslat prvni balik tak, aby prisel do konce prazdnin.

Potom mi tu jeste zbudou plysaci navic a to velka RD, mala AJ, Rarity a Pinkie Pie (nozna i dalsi mala RD). Tak kdyby o ne mel nekdo zajem, at napise PM.

Edit: fotky se tu objevi nekdy dnes nebo zitra.
Kdyby nahodou nejaky ponik chybel nebo u nej byl spatne napsan majitel, prosim ozvete se. Nedavno me zase vykradli, prisla jsem o notas a musim spolehat na sesit s naskrabanymi poznamkami, kdr nemam vse Twilightoops
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
Na fotkach se pracuje, vyskytly se problemy s bateriemi. Dnes koupim nove.
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
Foto zde. Pokud bude u nekoho spatne jmeno nebo druh nebo bude chybet uplne, prosim ozvete se. Z vyse zminenych duvodu v tom mam trochu chaos.
Omluvte horsi kvalitu fotek, ale jsem rada, ze mam vubec neco cim se da fotit.
Balik bude odeslan do konce prazdnin nejpozdeji, kdo bude chtit poslat ponika zvlast, at mi napise. Ale bude si muset uhradit postovne.
Vsichni jsou siti z minky latky, maji strojove vysivane oci a CM (na obou stranach boku). Vycpavka je dute vlakno.


Arosis - Applebloom

Tom0147 - mini Applejack

Escudo - mini Rainbow Dash

Kutead a Bouri - mini Fluttershy (kazdy ma jednu, jsou stejne tak staci jedna fotka Rainbowwild )

Terodeness - mini Trixie (jeste bude mit plast a klobouk)

NorthernCross - velky Shining Armor

Terok - Scootaloo

Farglider - velka princess Twilight Sparkle

Arosis - velka Rainbow Dash

A par fotek pro srovnani velikosti. Velky ponik je cca 45cm a maly 25cm
[Obrázek: 0qoX5Fi.jpg]
[Obrázek: tBgVgMR.jpg]

A mini Twili s princess Twili pro znameho
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
Ta velká Dashie vypadá luxusně.
Cosplay za poníky? je to blbost, ale užijete si to.
Rozšiřte lásku kolem sebe, aby vám byla navrácena a žili v míru.
3D modeling
Odpovědět
Můžu mít dotaz, jak to vypadá s Celestiemi? Twilightsmile
Odpovědět
Ta Trixie.....

[Obrázek: tumblr_md1b573yb51qktqch.gif]
Odpovědět
Dragea: vice nez polovina je hotovych (zbytek v ruznych fazich sesivani) ovsem ani jedna nacpana. To jsem si planovala vsechny najednou, protoze se u toho da pohodlne sedet a je to po tom vsem takovy relax. Bohuzel mi s notasem a par dalsimi vecmi corlli i pytel s vycpavkou, tak musim nejdrive objednat a pockat na vycpavku.
Ale rozhodne se je budu snazit poslat co nejdrive.
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
Měl bych [spoiler: po prinzenách ]zájem o Rarity.

promin ze se se nozval mám stále plnou SZ schránku
Počkej az si příští týden visypu SZ koš. Já se ti ozvu.
Odpovědět
Krajkhour: fotky princezen nejsou, protoze jsem jeste upravovala strih a potkal je stejny osud jako mini Celestie. Neni pro ne vycpavka. A ze ji do nich prijde opravdu hodne, pres 2kg na jednu princeznu a to pocitam jen telo. Vycpavam potom jeste kridla a ocas.
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
UPDATE:

Prvni balik s poniky (velci a mali mimo Celestie) dorazi do CR ke konci prazdnin.

Druhy balik s Celestiemi by mel nasledovat co nejdrive, ale nemuzu napsat ani slibit presne kdy.
Nemam finance na vycpavku (kterou mi ukradli spolecne s dalsimi vecmi) a stale pracuji na hrivach a sesivani.

Takze kdo nechce cekat a chce vratit penize, at se ozve. Ale prosim bez vyhruzek. Uz tu par takovych bylo a ja mam neprijemnosti az nad hlavu uz tak. A i kdyz sama penezi navic prilis nedisponuji, tak se pokusim je vratit alespon postupne kazdemu kdo si pozada.

Zde jsou fotky, jak budou vase Celestie vypadat. Toto je konecna forma a dale se menit nebudou.
ja jsem s nimi spokojena a doufam, ze i vy budete.
Jen se mi jeste vsichni pripomente, jestli souhlasi to, co je v prvnim prispevku.
Na fotkach je bez doplnku, zapomela jsem ji oblect.

[Obrázek: mini_princess_celestia_for_sale_by_catyc...7swnlk.jpg]
[Obrázek: celda2_by_catycrippledcat-d7swnlg.jpg]
[Obrázek: celda3_by_catycrippledcat-d7swnlq.jpg]
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)