Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MLP a vaše okolie?
Mámě to je jedno táta nato este nepřišel ale neco tuší když se mě tu na stole válí vetšinou něco rozkreslenýho Rainbowlaugh pak sou lidi co to neřešej a lidi který sou i ochotný si semnou sednout na louku když kreslim tak zatim takovej neutrál Pinkiehappy no sem zvědavej jaký to bude ve škole
Breakbeat, dnb, tekno, uk garage, 2step, trance, orchestral, speedcore ! Heart


Dune - Can't Stop Raving Rainbowkiss

DA
Odpovědět
(23.01.2012, 12:27)John Beak Napsal(a): Některý lidi jsou hrozný vidláci a potřebujou mít všechno česky. Pak je nepřesvědčíš ani, když jim vrazíš do ruky titulky. Mam takový v rodině :\

Tohle je smutný Unsuresweetie Znám takových lidí taky spousty; např. mám jednoho známého, který chtěl češtinu do VLC... přitom rozhraní je ikonka play/rewind/ff/eject, žejo Ajsmug Takovému programu bych rozuměl i v japonštině...

Eeeyup!
www.klusik.cz
Odpovědět
(31.08.2012, 07:07)klusik Napsal(a):
(23.01.2012, 12:27)John Beak Napsal(a): Některý lidi jsou hrozný vidláci a potřebujou mít všechno česky. Pak je nepřesvědčíš ani, když jim vrazíš do ruky titulky. Mam takový v rodině :\

Tohle je smutný Unsuresweetie Znám takových lidí taky spousty; např. mám jednoho známého, který chtěl češtinu do VLC... přitom rozhraní je ikonka play/rewind/ff/eject, žejo Ajsmug Takovému programu bych rozuměl i v japonštině...

Tak zrovna já mam úplnou náhodou VLC v češtině, ale vubec by mi nevadilo mít to anglicky... Třeba Photofiltre mam anglicky a vubec mi to nevadí. Ajsmug
If you depend on others, you'll never find your place
DeviantArt
Odpovědět
(31.08.2012, 09:29)Tails Napsal(a): Tak zrovna já mam úplnou náhodou VLC v češtině, ale vubec by mi nevadilo mít to anglicky... Třeba Photofiltre mam anglicky a vubec mi to nevadí. Ajsmug

Jasně, ale to je jiné. On prostě "nečeský" VLC vůbec nechtěl používat Ajsmug Ajsmug
Eeeyup!
www.klusik.cz
Odpovědět
Tak u mě o tom vědí všichni - rodina, kamarádi, lidi ve škole. Co se rodičů týče... Táta to ignoruje stejně jako anime, jen máma se zajímá o to, jak je možné, že její osmnáctiletý syn najednou začal ujíždět na duhových ponících - tj. často se mě ptá, proč se mi to tak líbí, a dokonce si i přečetla si článek v ČiliChili.
Kamarádi a lidi ve škole to přijali celkem v pohodě. Tři spolužačky se na to dokonce koukly. Jinak jsem zkonvertoval hlavně kamarády-otaku a dneska jsem se dozvěděl, že tomu propadnul i šéfredaktor studentského časopisu Easy, do kterého jsem o MLP napsal článek. Pinkiehappy Takže já o broníky v okolí nemám nouzi, i když se pořád snažím nalákat další lidi do stáda Pinkiesmile
Odpovědět
Tak dneska jsem zkusil ve škole nakreslit poníka a čekal na reakce.První reakce byla,že mu kámoš přikreslil...no,řekněme,že teď je opravdu vidět,že je to kluk.Ale to se celkem dalo očekávat,ostatně ještě pře třemi měsíci bych mu to přikreslil sám.A pak tedy slovní reakce:
Citace:[spoiler: Mám hlad.Ugriloval bych si toho poníka]
Citace:Ty jsi ale kreslíř
Citace:To je z toho seriálu ne?To sleduje brácha vždycky,když se chci dívat na zprávy
Sorry,ale zbytek si buď nepamatuju nebo to radši nechci zveřejňovat.
Ale tak vzali to celkem dobřeTwilightsmile
Odpovědět
mp: Tak s tím hladem, to bych nečekal, přikreslování penisů atd., to bych čekal, Freud by měl radost :-D
Eeeyup!
www.klusik.cz
Odpovědět
Hurr durr, včera jsem v jednom náhodném baru potkal typku s plackou Rainbow dash, ona zmerčila Fluttershy na mém šátku a už to jelo... Yay! Louder! Yay! Loudeeeeer! =chvmpfff= YAY! Rainbowlaugh
Odpovědět
:-D Dobré, no Ajsmug Ajsmug
Eeeyup!
www.klusik.cz
Odpovědět
Nejlepší na tom ale byl výraz její kamarádky, to jsem si plně uvědomil, co znamená výraz "čumět jak puk" Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)