Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czequestria 2014 - Con, ne sraz!
Okej tady na fóru vidím že se to stalo můj pokoj plnej nových věcí mi zatvrzele taky tvrdí že se to stalo ale já prostě pořád nedokážu vstřebat že se mi stalo něco tak úžasnýho jako byla czequestrie......opravdu to byl nejlepší českej con na kterým jsem byl a když si vezmu že pořádně jsem tam znal jednoho člověka a s dalšíma třema jsem prohodil pár slov na pragáči nebo FFku tak jsem si pokecal úplně s každým... v tom byli skvělý i tý mezery v panelech že se při nich dalo skvěle seznamovat takže tímto bych chtěl poděkovat všem orgům a modleme se k Jamisovi aby stejně úžasná byla i ta příští czequestrie Twilightsmile

Odesláno pomocí Wonderbolts express
Odpovědět
Tak....Nechal som si pár dní, aby sa mi to všetko uležalo v hlave.

Prvý ročník Czequestrie vo mne zanechal veľmi pozitívny dojem. Rozhodne sa jednalo o con svetového štandardu. Nevadilo ani ranné sobotné meškanie (ktoré sa aj tak v priebehu dňa upravilo). Organizátori, staff aj technický personál zvládli svoje úlohy vynikajúco (aj napriek občasným problémom s bezdrôtovými mikrofónmi - JAMIS'S ROYAL CANTERLOT VOICE ENABLED!).

Program:
Vyvážený a zaujímavý. Vhod padli aj 15-20 minútové pauzy, aby bol čas na nejaký ten snack & stuff. Škoda že to v mane hall klíma nedávala, lebo fakt tam bolo miestami na odpadnutie.
Game room fajn, ale nabudúce asi väčší priestor, lebo na karaoke bol (vtedy keď som tam bol ja) rad až na chodbu. Inak A+ Pinkiehappy

Vendor area:
A+

VIP Rooms:
Úplne bez problémov. Nikdy nenastala situácia, kedy by nás ta bolo príliš veľa, resp. nejaké problémy s prístupom k veciam. Veľmi príjemné prekvapenie bol tiež catering, ktorý (nielen) mňa párkrát zachránil.
Bonusom bol tiež gauč, ktorý neskôr poslúžil Perry ako miesto pre combat nap.

Sobotná afterparty:
Nemôže byť všetko perfektné. Z môjho pohľadu nebol priestor zrovna ideálny pre afterparty. Hlavne kvôli kapacite a akustike. Nakoniec sa ale podarilo upraviť zvuk do počúvateľnej podoby, a hralo sa mi celkom dobre. Nabudúce už snáď len upraviť môj playlist aby aj niekoho oslovil. Večierka by mohla byť o 1:30, ale samozrejme treba brať ohľad na personál & stuff ako už bolo spomínané.

Ľudia:
Bolo krásne zas stretnúť všetkých známych, ale aj nových ľudí. Atmosféra bola úžasná (hlavne keď sa rozbehla aukcia). Musím však škaredo pozrieť na pár jedincov , za ktorých som sa fakt hanbil. Napríklad človek ktorý rozhadzoval cez aukciu kocky cukru po sále *looks at Divočák*, alebo mali veľmi nemiestne poznámky.

Celkovo hodnotím Czequestriu veľmi kladne. Všetky veci neboli dokonalé, ale k tomu sa pričinili aj veci, ktoré neboli v moci organizátorov. Ďakujem teda organizátorom, staffákom, technickému personálu, hosťom, aj návštevníkom za pozitívny zážitok epických proporcií. See you next year.

-ADSR
Wasteland Wailer
Odpovědět
Mám psavou náladu a proto se také rozepíšu o svém feedbacku.

Dorazil jsem už ve čtvrtek, kdy jsem pomáhal s Larpem. Vše proběhlo z mé strany bez problémů, stoprocentní spokojenost.

Dále jsme pokračovali v pátek, tentokrát na ostro. Sice mě trochu mrzelo, že jsem si nevzal knížku, protože jsem na své pozici čekal tři hodiny, ale co, nějak jsem to přežil. Dokonce ani hlad jsem neměl a zlaté polomáčené mi vydrželi i přes odpoledne. Jen jsem často cucal žvýkačky.

Pak dopadlo vše docela v pohodě. Večeře i večerní program byl na jedničku. Jen škoda, že jsem se nemohl věnovat vždycky každému tak jak jsem chtěl, ale to je prostě tím, že znám moc lidí a holt jsem pendloval mezi skupinkami. A kachnička k večeři byla famózní.

Sobota byl den D. Krásně jsem se pobavil, viděl se se starými tvářemi. Jen jste mě naštvali, jak jste začali házet ty drobný, ale byla legrace. Díky Fargliderovi (ty víš za co)

Do Cosplay competition jsem šel spíše pro účast, ale užil jsem si ji maximálně. Tu hlášku jsem hodně improvizoval, ale bylo vidět, že to funguje Rainbowlaugh.

Afterparty byla skvělá, jen mě mrzelo, že jsem byl strašně ospalý.

Neděle byla pohodová a stejně jako v sobotu jsem se dobře bavil. Jako hřeb dne bych viděl Schmeterling. Nikoliv aukci. Hlavně protože jsem neměl co kupovat a taky to prostě nebylo ono, když na vás z pěti různých stran jdou různé "rádoby" vtipné hlášky. Na Gala se to ztratilo, tady u hrobového ticha ne.

Vedro mi nevadilo, nevnímal jsem ho kvůli pytli, který byl jako když si vezmete bundu.

The Hickey!

Celkové hodnocení - Wunderbar! Uvidím, jaká bude příští rok situace a jak na tom budu s cosplayem. Zvažuji účast jako staffák.

Každopádně, kdybyste příště potřebovali s čímkoliv pomoct, co se týče překladů, korekce, literatury, ozvěte se, jsem vám k dispozici. Tome Raritywink
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
(02.09.2014, 19:30)Thunder Shaker Napsal(a): ... Na jednu stranu hrál super Adam ...

Yay, dekuju! Twilightsmile
Odpovědět
"Know that your time is coming soon,
as the Sun rises, so does the Moon..."


Tenhle úryvek písničky mi zněl v hlavě celý minulý týden - nepřestal ani poté, co Czequestria začala a vydržel až doteď... Rád bych o uplynulém víkendu řekl tolik věcí, ale zatím na to není čas ani energie, takže to vezmu postupně a začnu tím podle mě nejdůležitějším:

Díky!

Mé osobní díky všem, kteří společným úsilím přispěli k tomu, že se první My Little Pony con v Čechách a na Slovensku vydařil lépe, než jsem čekal! A aby to nebylo jen anonymní poděkování grupě lidí, tedy:


Všem hostům, že přijali pozvání a poctili nás svou přítomností!

Anneli Heed - za to, že se s námi podělila o své zkušenosti, odkryla nám některá zákoutí z profesionálního voice actingu a též za pěvecké číslo na sobotní party

Eile Monty - za vystoupení na panelech věnovaných hudbě resp. voice actingu a také na sobotní party

The Overmare Studios: Hamish Milne, Dragmaister, Adam Sporka (AdamJ), Nahka a IvoryKeysADSR - za vše, co nám odtajnili o hře "Fallout: Equestria"

Yami Björk a jejímu asistentu Jensovi - za inspirativní přednášky o cosplay a za skvěle uvedený cosplay contest

AdamJ & IvoryKeysADSR & Kočky mají pré - za sobotní vystoupení na party s 20% cooler hudbou a zpěvem

Perry - za fantastickou vedenou dobročinnou aukci, která - jak alespoň doufám - ukázala všem, že podobné akce rozhodně nejsou nuda, když je člověk umí správně podat


Všem, kteří se přičinili o přípravu a uskutečnění Czequestrie!

Melgarhovi - za veškerou organizaci, přípravu možného i nemožného, pozvání a péči o hosty, veškeré PR (na Twitteru, Facebooku, na CZ/SK fóru i jejich zahraničních obdob), lanyardy, brožury s informacemi, přípravu crowdfundingu a designu triček, za kopání mě do zadní části těla (když to bylo potřeba) i za to, že přebíral moje úkoly, když už jsem únavou nemohl, reprezentaci CZ/SK bronies v EPCU, přípravu i moderování panelů, řešení všemožných trablů... a asi tisíc dalších věcí, bez kterých by se Czequestria nemohla uskutečnit

Tom0147 - za neuvěřitelnou trpělivost a výdrž nejen při přípravě pátečního LARPu a s tím vším souvisejících věcí (psaní scénáře, jeho několikeré předělávání, betatesting...), které si žádaly tolik času a energie, jako žádná jiná část Czequestrie

Pajzlovi - za veškerou organizaci staffu včetně rozpisů služeb, komunikaci s lidmi, kteří s Czequestrii vypomáhali, rady při zacházení s financemi, bedlivou ostrahu na místě, jež budila respekt u hostů i návštěvníků a taktéž za přepravu věcí i lidí po Praze

CreepyRiver - za veškerou organizaci ohledně vendorů, placky s motivem Czequestrie a Libuše (no dobře... za ty ostatní taky), za vytrvalou pomoc při řízení po Praze, odvozu lidí i materiálu na všechna možná i nemožná místa a ochotnou výpomoc, kdykoliv to bylo potřeba

Claymonovi - za přepravu především hostů z/na Czequestrii v kteroukoliv denní i noční hodinu, bez ohledu na to, kolik kilometrů za den či noc již najezdil, pomoci na místě conu a taktéž za ochotu, kterou projevil kdykoliv, když jsme jej požádali o pomoc

AdamJ - za péči o hosty (byť byl sám hostem), jejich odvoz kdykoliv měl volno a za neustálý úsměv, optimismus a dobrou náladou, kterou nás zásoboval

pidimu - za přípravu aukce, sobotní hudební vystoupení, pomoc při LARPu, péči o hosty, panel o hudbě, technickou výpomoc při přenáškách a výpomoc s organizací obecně, když nám ostatním už docházel dech i čas, pomoc při přípravách den předem a za další a další věci, které na něj mnohdy spadly samy od sebe a kterých se sám chopil s odhodláním a vervou sobě vlastní, přestože nebyly jeho starostí. Též za neoficiální promovideo Czequestrie, o kterém se organizátoři ostatních conů skoro báli mluvit. Zelené tričko jednoho z hlavních organizátorů si po právu zaslouží!

Vojtovi (tydlitele) a d'Artagnanovi - za přípravu a účasti na LARPu jakožto NPC a hlavně za zajištění zvukařské části celé Czequestrie, jak v hlavním sále, tak na sobotní party - ať už šlo o nazvučení, nebo o obsluhu a zapůjčení veškerého audio zařízení. Skvělá práce, chlapi!

xsoftovi - za přípravu/organizaci DDR, My Little Karaoke a dalších hudebních her na Czequestrii, jakožto i za veškerou iniciativu při neoficiální originální propagaci Czequestrie. Taktéž za cenné rady ohledně organizace, které nám pomohly vyhnout se často opakovaným chybám při přípravě conů a za osobní podporu v těžších chvílích.

Natáčecímu týmu Czequestria news: Assassin, Skejpr (střih); Jiří Bystřický, Honzdir (kamera); Jiří Královec (koptéra); Sabrielka (moderátorka); AdamJ, EileMonty, MelodicPony (hudba); madA12345, Michy (fotky); pipa943 (titulky); RainbowBrony (asistent); Zrzek, Dex (zvuk); Aya Yai (Libuše) - za úžasně provedené Czequestria news v rekordním čase, dech beroucí záběry a dokumentaci LARPu i celého conu

Northern Cross - za vytvoření obálky informační brožury s avatary hostů, potažmo organizátorů a takéž za Libuši v mnoha podobách, která zdravila návštěvníky webových stránek Czequestrie od samotného počátku

jerry411 za přednášku "Dinky's Destiny & MLP:FiM animation", též za úžasné oficiální promovideo Czequestrie a Perry, protože to byl právě její hlas, který propůjčila Libuši, maskotovi Prahy

mé sestře, mé mamče a Ithill - za přípravu občerstvení/zdobení na cupcake contest v rekordním čase a zároveň vysoké kvalitě, ač to nebyla jejich povinnost. Vyřizuji pozdrav od hostů, že jim moc chutnalo!

Telofymu - za zastupování Bronies for Good, který od nás převezme prostředky z charitativní aukce a zajistí, že budou využity na dobročinný účel nikoliv jednorázově, ale tak, aby námi poskytnutá pomoc měla smysl

Corwinovi - za organizaci cupcake contestu a trpělivost ve chvílích, kdy v našem bytě přespávalo na dvacet bronies z pěti států Evropy


Všem, kteří se podíleli na LARPu: Tom0147, vrchní organizátor této události a jeho nejbližší spolupracovníci Michy, AutumnBreeze, Kája a pidi. Dále za velkou pomoc při všemožných i nemožných činnostech od revize příběhu, betatestu trasy až po přípravu materiálů pro účastníky: Hanka, MrMaidx, Antošík, Honzdir, Alkel u3. Též za překlad textů do angličtiny, jež provedli pipa943 a Frolda. Za vydatnou korekturu s precizností sobě vlastní, kterážto je dílem Northern Cross (na fóru nyní jako Cwossie).

Všem NPCčkám na LARPu, za to že dali této hře lidskou/poní duši a za skvěle odvedenou práci: Vojta (tydlitele), pidi, Yami Björk, Eile Monty, Alkel u3, Iluzon, d'Artagnan, pipa943, Cwossie, Frolda, Antošík, Kája, AutumnBreeze


Celému staffu na místě conu: Autumnbreeze (zdravotník, security), Aya Yai (šatna), Bori (security), DragonsCz (security, šatna, papercraft), Krajkhour (karaoke/ddr), pipa943 (security, games), QjmasterCZ (security), Quint-t-W (šatna), sirMichael (security, zdravotník), Nephala (šatna), Black (zdravotník - medik), IzV (karaoke/ddr), Lumík (security), Dan (security) - za pomoc nejen při přidělených úkolech, ale také kdykoliv je návštěvníci či organizátoři požádali o pomoc, ať už šlo o cokoliv. Máte mé velké díky, protože jste to byli právě vy, kdo proměnil Czequestrii v reálný con, který si návštěvníci užili do poslední kapky, právě díky vaší nezištné ochotě pomoci přispět ke společnému dílu!


Prodejcům (vendorům): 99% Angel CUSTOMS, Autokrator's Chest, Schimy, Dračí křídlo, BladeRain, My Little Workshop, Dragoniana, Xeelee a Perry - za všechny věci, které přinesli a účastníci je mohli získat jako hmatatelnou vzpomínku na con. Zvláštní díky patří Antošíkovi za prodej věcí s tématikou Czequestrie a taktéž za to, že u něj bylo možno vyzvednout věci z kampaně Kreativci Sobě.


Ithill a Madeleine - za zásobování jídlem, kafem a dobrou náladou po čas příprav a průběžný úklid u nás doma, takže zbytek organizátorů i přespávajících měl k dispozici čisté nádobí a prostředí, kde se dalo pracovat

správci KD Krakov - za ochotu, kdykoliv jsme jej požádali o pomoc, či změnu v plánovaném rozvrhu

mé přítelkyni Madeleine, jakožto i blízkým všech organizujících - za pevné nervy a trpělivost s námi za poslední půlrok, kdy jsme vás někdy více, někdy méně, kvůli Czequestrii (ač neradi) zanedbávali


A samozřejmě díky všem dorazivším návštěvníkům! Bez vás by Czequestrie nebyla možná - tímto vám děkuji jménem všech, kteří se podíleli na přípravách, a budu se těšit na další setkání!
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Tohle je upřímě pro všechny:
[Obrázek: giphy.gif]
Yorozuya / Odd jobs / Práce všeho druhu ... and sugar addict.
Odpovědět
(05.09.2014, 17:21)Jamis Napsal(a): *snip*

mno.. spíše my by jsme měli děkovat tobě Rainbowlaugh

Někdy je až těžké si uvědomit že z "náhodných" lidí kterým se kdysi ukázal nějaký kreslený seriál, se dokážou najít ti, kteří jsou schopni uspořádat NĚCO tak velkých rozměrů...

Ano Jamisi, děkuji/děkujeme hlavně tobě jako hlavnímu strůjci této akce Pinkiehappy
Odpovědět
Heart 
Za sebe řeknu tolik: bylo to naprosto báječné. Naprosto. Kdo mě zná, ví, že míra pozitivního zážitku u mne se měří hloubkou deprese po něm, a můj depcon je skutečně hluboký (čekal jsem to).

Doufám, že něco podobného uspořádáte - uspořádáme? - i příští rok a že to bude ještě větší a báječnější. Pokud nebude konec světa, a pokud bude, tak si postavíme z chaosu vlastní Equestrii a uděláme to tam. A pokud nás zhltne Putin, tak to holt bude rusky. Twilightsmile

Jste skvělí, všichni do jednoho, jak organizátoři, tak všichni ostatní, se kterými jsem se tam potkal. I love you, my little ponies. Heart
...And the camera's got you frozen in time / Like a saved state in a game file / It's a heartbeat on a hard drive...
Odpovědět
(05.09.2014, 01:34)Frolda Napsal(a): Do Cosplay competition jsem šel spíše pro účast, ale užil jsem si ji maximálně. Tu hlášku jsem hodně improvizoval, ale bylo vidět, že to funguje Rainbowlaugh.
Můžeš jí sem prosím alespoň přibližně opsat? Na videu jsem ti úplně nerozumněl a podle toho, jak se porota smála, jsi to musel rozříznout a já se chci taky zasmát Rainbowlaugh
Odpovědět
Já jí rozumněl, takže (částečný) přepis tady:
Citace:* Oh, this is a nice convention.
* Well, I don't think so it's a convention.
* Of course mate it's a convention.
* Well. I think it's just a regular meet-up.
* Well. What I know a guy who know an answer.
* Who is this guy? Who is this godfather?
* Well, I don't think it's a godfather. It's HIM. (pohled na Jamise).
Přepsáno z tohohle videa:
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)