Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bronies za 15 let
#71
Poníky budu mít rád i za 15 let. To mi bude 43 let. Do konce života je budu mít rád. Určitě nebudu sám. Starší bronies, kteří sou do seriálu zažraní jako já, to jen tak nepustí. K tvrdýmu jádru fandomu se přidá malá část mladejch a určitě budou přicházet noví lidé i kdyby Hasbro MLP zařízlo nebo přestalo produkovat pro bronies zajímavej obsah. MLP FiM je nadčasovej fenomén. Proč si myslíte, že v dnešní době zaujal tolik dospělejch lidí?
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
#72
(28.02.2014, 10:56)Xeelee Napsal(a): Proč si myslíte, že v dnešní době zaujal tolik dospělejch lidí?

OT:
To neví spolehlivě asi nikdo. [spoiler: Hlavně prosím nic o super animaci Rainbowlaugh]

A propo, dospělých a nebo dospívajících?
http://www.herdcensus.com/images/2013/age.png

Třeba proto, že FIM je dobrý seriál, ale zároveň je to kontroverzní téma -> ideální způsob, jak se odlišit od davu? Pinkiesmile
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
#73
OT:
Ve světle nových důkazů se zasazuji o prohlášení Jamise za dospívajícího a žádám o vybrání příspěvku za jeho omlazení.
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
#74
Bronies je tolik, že i těch nad 22 let je opravdu hodně. A hlavně ten graf vypadal poněkud jinak, když MLP FiM začínalo. Fandom začal výrazně mládnout teprve tak před dvěma lety?
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
#75
OT:
Pár vlaštovek léto nedělá, a z vlastní zkušenosti vím, že někteří lidé nebudou dospělí asi nikdy Pinkiesmile

Jamise a další bych si dovolil prohlásit za takovou zlatou sošku ve fandomu, zářný příklad. Sice se podle mne chová potrhle, ale kdybychom posuzovali dospělost podle sebejistoty, tak jsem proti němu ještě malé děcko Ajsmug

Spíš to může být také dané tím, že třeba mají přístup k internetu čím dál tím mladší lidi. A kdyby už 5 letí byli schopni najít dotazník, asi by graf vypadal trochu jinak..

(28.02.2014, 11:11)Xeelee Napsal(a): Fandom začal výrazně mládnout teprve tak před dvěma lety?

Jinými slovy "začal mládnout ještě ani ne v polovině jeho staří"
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
#76
Jen si dovoluju připomenout, že fandom Pokémon tedy nezmizel ani náhodou a je silný jako jindy, vytratil se tady v Česku, ale hlavně v Japonsku a USA se hry prodávají na dračku. A není ani divu, jsou to totiž skvělé hry, doporučuji. Pinkiesmile Přesto existuje už více než patnáct let. hodně se vyvinul, ale žije... s trochou štěstí tak dopadneme i my...
My friends laugh with me, not at me.

Moje růžová armáda Pinkiecrazy (aktuální k 20.2.2017)

Pinkie L♥vers
Odpovědět
#77
No ja dúfam že seriál bude stále pokračovať ako Doctor Who a bronies tu budú viac než 50 rokov Pinkiesmile Ak nie tak mi budeme mať spomienku že sme boli súčasťou takejto komunity.
Odpovědět
#78
Tak určitě jednou nastane doba, kdy čtvrtá generace už nebude mít co nabídnout ( někteří si myslí, že ta doba už nastala před rokem ) a oznámí se ( nebo taky ne ) konec.
Avšak Hasbro si určitě nenechá jen tak zazdít tuto vyšlapanou cestu, která začala v roce 2010 a zde už jen záleží na něčem jiném. Pokud jsou už totiž čtyři generace, tak proč by tím pádem nemohla nastat generace pátá? Pinkiesmile
A tady záleží, zda tvůrci v pětce dokážou navázat na stejně propracovanou čtyřku a zda dokáže navnadit budoucí generaci lidí tak, aby tomu dali šanci se podívat.

Nyní tu ale stále máme G4, která ovlivnila tolika lidí na světě a myslím si, že stále bude mít co nabídnout i do dalších let a ti, kteří mají MLP fakt rádi na něj nezanevřou a i po letech si vzpomenou, jaké to bylo, když poznali sílu poníků Pinkiesmile Tak nějak to cítím i přes dlouhé pauzy mezi sériemi. Pustím si starší díly a ihned mám zase tu samou euforii, jako když zrovna jede serie. To samé může právě nastat i za těch 15 let, mít kolem sebe dobré kamarády, kteří sdílí stejné nadšení pro MLP, co si rádi pustí starší díly a mají z toho stejnou radost a úsměv na tváři, když vidí opět poníky pro nás už v kultovních věcech. Pinkiesmile

Hehe. Ještě nakonec budeme my, jakož to skoro důchodci ( myslim tím moji věkovou linii), závidět mladé generaci, která příjde domů, pustí si nadšeně v pokoji nějaký bioscan hologram napojený na 24. jádrový počítač a řekne "Prosil bych načíst první díl šesté generace MLP. Změnit mě v poníka White Sun, lokace Canterlot a od začátku." Pak se jeho vzhled změní na poníka a plně si vychutná celý příběh z pohledu jedince z Equestrie, nebo se může přímo zůčastnit toho dílu. Pinkiesmile
I to se může stát Pinkiesmile

Budoucnost je v tomhle velmi nejistá. Můžou nastat neočekávané věci, které to všechno zastaví. Nebo taky ne. Může to stále být na vysoké úrovni i po těch patnáct let a víc. Zde záleží na tom, abychom chtěli my sami to mít takhle dlouhou dobu. Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
#79
Vůbec bych se nezlobil, kdyby se s MLP od G4 stalo něco podobného jako se Star Trekem (a tím nemyslím dva nejnovější filmy): prostě budou existovat různé série, s různými hlavními postavami, které na sebe mohou nějak navazovat (nebo taky nutně nemusí). Diskuze na téma "Který je lepší" se povedou pořád a budou lidé, kteří budou to či ono zatracovat, ale i jejich pohled se bude časem měnit.

Bude to jiné, ale stále skvělé ke koukání. Už to nebude třeba tak manestream, spousta lidí odejde, protože je to už nebude brát, ale bronies podle mě zůstanou. Fandom pořád roste (vzdor spoustě žbrblalů) a podle mě nebude trvat dlouho a začne se víc profilovat určitým směrem, který časem převládne.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#80
Každá taková komunita zažije růst, vrchol a pak i postupný úpadek. Bronies se tomu nevyhnou. MLP je jen seriál...bohužel. Nedělejte si iluze...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)