Hodnocení tématu:
  • 9 Hlas(ů) - 4.44 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností)
Hej hej, s rastom ľudia zvyknú poberať aj rozum, ale druhá vec je, keď vieš ovládnuť trend. Na základke je celkom bežné, že hocikto s nejakým zápalom vie strhnúť pol triedy so sebou, lebo malí sa radi nechajú ťahať. Preto sa v nízkom veku dá s poníkmi preraziť, ale požiadavka je mimoriadne nadšenie, ktoré nedá ostatným priestor k odporu. Šikana tak nepríde, lebo trendu sa ťažko u detí vyhýba. Problém je skôr, že väčšina detí so záujmom v MLP nemá asertivitu, nevytvorí trendovú vlnu, a potom to schytá za svoje záujmy. Neskôr sú už často, chvalabohu, ľudia rozumnejší a empatickejší, vďaka čomu nemusíme za MLP chodiť domov po kanáloch.
Dobrá vec je ale, že každý brony môže ťažiť silu svojho nadšenia pre MLP z komunity samotnej, lebo tá ho nielenže vie podržať, ale aj inšpirovať. Keby som ja vedel, že brony, ktorého poznám, má problémy, osobne by som sa zaňho postavil, a nie som tu jediný s takým postojom. Žiaden brony nie je sám, proti haterom a násilníkom tu máme celú Love and Tolerate armádu Rainbowlaugh
Routine kills ponies and humans alike. Trying new things makes life so much brighter Pinkiesmile
--Pony Dawnflash--
Odpovědět
(16.04.2012, 17:30)Memphis Napsal(a): Je mnoho fanoušků. Ale mnoho těch kteří nás nenávidí. Mnoho stránek na kterých se nás snaží zesměšnit, pošpinit. Udělat z nás psychicky narušené jedince, homosexuály (Nic proti menšině) popřípadě sexuální devianty na zvířata.

Jaké jsou vaše zkušenosti? A podařilo se vám je změnit? Nebo alespoň porazit v diskuzi popřípadě jinak?

V mém okolí se díky bohu nic takového neděje. Mám velice tolerantní přatele kteří se se mnou na MLP:FIM ve škole dívají a ostatní to nestačí chapat nebo se nezajímají na co koukám.

Tak ludia ktorí hate-ujú MLP väčšinou nevideli a nepoznajú žiadneho brony osobne. Niektorí ludia okolo mna sa len chytajú za hlavu alebo nemajú proti tomu nič a pár ludí to už aj pozerať začalo a páči sa im to Pinkiehappy
Odpovědět
Tak, v mojom okolí 0 bronies, a na strednej škole zatiaľ ani nikto nevie že som (vďakabohu?), ale veľmi silno pochybujem že na tejto škole nájdem niekoho je brony. Skôr, keby som sa priznal, vidím to na posmešky až do konca 4. ročníku Rainbowlaugh .
Zvyšok vám povie už len môj podpis.
Odpovědět
Právě jsem narazil na toto video, u kterého mě probral tento koment od Miss Tasty:

I wanted to leave a like at first, but then I took it off because I felt I was being nice. The autism was real in this video :S I'm all for vulgarity, violence, racism, and all that in terms of humor, but this was just autistic. The little kids and man-children wearing fedoras can fap to this all day long, I'll pass. I wouldn't want a YouTube channel with videos like this one to make a quick dollar off of monetization purposes, which is hardly even enough money to live off of, seeing every random online has a YouTube channel and devalues gaming content. I like parodies as much as the next guy, but Sonic, MLP, and many other cartoons just have so much autism in the gaming community, you can't even make good content with it anymore, especially with scrubs on DeviantArt.

Co jsem poznal, každý druhý z komunity má k autismu blízko. Nic proti, chápu, že lehká forma ztěžuje kontakt s okolím. Ale s FIM to nemá nic společného, poníky takoví lidé jen zneužívají ke kompenzaci svých problémů. Uvnitř komunity se s problémy ještě leckdo navíc málem chlubí. Nebudu hasit, co mě nepálí a rád si popovídám s kýmkoliv, kdo není tolik zatížen na své ego a netrpí obsesí jako že svět je proti němu zatížen, že je emocionální a další emo věci. A pokud to tak někdo má, inu, věnujte se sobě jak nejlépe dovedete. Nic osobního, no hate.
Odpovědět
Moudrá slova, ovšem musím podotknout, ať už s tebou jakkoli souhlasím, že tato komunita je pro mnohé komunitou přátel, kterým se svěřují se svými problémy a snaží se najít porozumění. To je důvod, proč se tu lidé s takovýmito problémy "chlubí". Ono uznej sám, kdo by čekal, že se u lidí co sledují MlP a chvástají se tím, že se jím snaží řídit, dočkal opovržení a výsměchu. Lidé tu hledají útěchu a taky doufají, že se přiblíží trochu více ke světu, kterým je Equestrie. Bohužel tomu tak často nebývá a opak je pravdou. Je tu pár lidí, co se opravdu snaží ale ti se většinou ztratí v záplavě těch, kteří, jak sám říkáš jen poníky využívají. Poníci teď prostě letí a slétají se tu všemožní lidé, kteří chtějí prostě jen někam patřit a ve skutečnosti myslí jen na sebe a na své ego.
Pravda, možná i já jsem měl jen moc velké iluze a patřil sem k těm, kteří sem přišli v naději že zde najdou vše to co na světě moc často nebývá, to co poníci symbolizují, naději, dobro a přátelství ale postupem času mi začalo docházet, že dobro a vše co jsem tu hledal není v Bronies ale v jednotlivcích.
Člen řádu Equestrijských rytířů.
Ve svitu měsíce klaním se tobě mocná Luno, jež chráníš náš spánek a klid.
S příchodem prvních paprsků slunce klaním se tobě mocná Celestie. Nechť teplé paprsky slunce prosvětlují naši cestu životem.
Odpovědět
V mém okolí se nikdo takový nevyskuje , nikdo v mém okolí vlastně neví že jsem brony jelikož to skrývám , každopadně jsem hodně anti-bronies potkal na YT , kdyžtak si tam zajděte , je jich tam hromada....
Steam : www.steamcommunity.com/id/Milan39
                 
               

Odpovědět
rekl sem to kamaradovi a ten ze ma srandu - pritom je sam silenej komixovej fanda co chodi na cony prevlecenej za batmana Pinkiesmile ale nemysli to ve zlem....jen ted nevim jak to mam vysvetlit pritelkyni ze sem fanda ponikuPinkiegasp
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Najlepšie tak, že ju rovno sponifikuješ Rainbowlaugh Vyraz rovno ťažkou artilériou: vysvetli jej ako poníky oslavujú friendship/love, prípadne ukáž nejaké vhodné PMV. To by malo fungovať Pinkiesmile

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 4
Routine kills ponies and humans alike. Trying new things makes life so much brighter Pinkiesmile
--Pony Dawnflash--
Odpovědět
to by bylo krasne ale zni to jako sci-fi bohuzel, ona je velmi prakticka zena a sem rad ze sem ji donutil precist par knih ale udelat z ni fanynku poniku se mi zrejme nepodari - spokojil bych se s tim, kdyby se mi nejak podarilo ji oznamit ze sem fanousek MPL aniz by to bylo okamzite oznaceno za blbost a ztratu casu Pinkiesmile kdyz se mi to povede bude to mit sve vyhody, je to sikovna svadlenka tak mi muze usit kostymPinkiehappy
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Prostě se před ní podívej na seriál a ona se s tím bude muset smířit Pinkiesmile co řešíš Pinkiesmile Je to tvůj čas ne její Raritywink Na tom že se díváš na poníky není nic špatného a třeba se jí to opravdu zalíbí Pinkiesmile Nikdy nevíš.
Člen řádu Equestrijských rytířů.
Ve svitu měsíce klaním se tobě mocná Luno, jež chráníš náš spánek a klid.
S příchodem prvních paprsků slunce klaním se tobě mocná Celestie. Nechť teplé paprsky slunce prosvětlují naši cestu životem.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)