Anketa: Jak hodnotíte obrázky? (známkování jako ve škole)
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
1
18.18%
4 18.18%
2
36.36%
8 36.36%
3
45.45%
10 45.45%
4
0%
0 0%
5
0%
0 0%
Celkem 22 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Neponíci]Návrat mizerného kreslíře
To jsi mi měl zdělit dřív.Já bych ti nakreslil postel a vybíral nájemRainbowlaugh
Odpovědět
Tak název je zas původní,tak jestli už ses mi tady vyspal,můžeš hodnotit.
Konečně jsem snad nakreslil Rainbow Dash co vypadá jako poník.
[Obrázek: SCN_0020.jpg]

PS: dá se nějak změnit anketa na něco normálního?
Odpovědět
no vidsi kolko spravi predloha rozdiel ... takto sa naucis ako ma ponik vyzerat a potom si ich mozes kreslit z hlavy do zblaznenia ... btw si to kreslil na kartone alebo co su tie pruhy ?
DABASteam


Odpovědět
Ne,jen trochu divný papír.Spolužáci říkali,že je to na balení jointů,ale nevím jestli je to pravdaRainbowlaugh
Odpovědět
nevylucujem Rainbowlaugh tiez nepoznam ... dalsia vec co som postrehol je z trochu technickejsieho sudku a to je ze ti tam vznikla tangenta ... konkretne na lavej prednej nohe (tj ta blizsie k pozorovatelovi) sa cast nohy opticky spaja s liniou krku co navodzuje rusivy dojem a v tomto pripade moze viest k zlemu usporiadaniu "vrstiev" ... chcelo by to cast tej nohy este nakreslit ponad krk aby ho trochu zakrylo

v podstate podobna tangenta je aj v spojeni nos a ofina kde ta linia vyzera byt jednoliata aj ked sa jedna o dva objekty

a trochu by som sa posnazil zlepsit techniku oci lebo to robi velku porciu vysledneho dojmu + prehnat to po naskenovani cez nejaky program na zvyraznenie farieb ... aj ked mozno to teraz vyzera ako v realite ale preco tomu trochu nevypomoct ked je ta moznost
DABASteam


Odpovědět
No,vypadá to divně,ale na předloze je to taky takhleTwilightoops tedy ten krk s nohou.
Včera jsem přemýšlel(To už se hodně dlouho nestaloRainbowlaugh) a došel jsem k názoru,že za ten asi měsíc a půl,jsem se zlepšil víc jak za 9 let výtvarky na základce.Takže,když se chce člověk něco naučit,tak rozhodně ne ve školeRainbowlaugh
Ale už k obrázku.Když jsem konečně nakreslil celkem dobrou Dashie,tak jsem chtěl taky pořádně nakreslit Twilight,protože minule to dopadlo fakt divněRainbowlaugh .Rozhodoval jsem se mezi tímhle a Reflyho avatarem(Vybral jsem si blbě).No nakreslil jsem tedy tohle,ale vázně nevím jak udělat ty bílé hvězdičky na cutie mark.To je prostě těžký,když mají mít asi 2x2mmRainbowlaugh
[Obrázek: SCN_0021.jpg]
PS:Jestli je to s tím papírem pravda,tak to berte jako odkaz na Smusovi parodie.
Odpovědět
Prostě ty hvězdičky tak nák zaonačit no Rainbowlaugh

Výtvarka na základce tě nic nenaučíš, když o to sám nemáš zájem. U mě to bylo taky obrovský utrpení, a jak teď rád kreslim a zlepšuju se Pinkiesmile
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
Tady je menší dárek pro tom8811 jako prvního kdo odpověděl na moje téma.[spoiler: Nekreslil jsem to pro něj,ale myslet si to může].Trochu se mi nepovedla hlava.
[Obrázek: SCN_0022.jpg]
PS:rozhodl jsem se,že zkusím něco nakreslit levou rukou,takže v nejbližších dnech ode mě nic podobného poníkům nečekejteRainbowlaugh
Odpovědět
Takže můj první pokus o kreslení levou rukou.Myslím,že dopadl celkem dobře na to,že ze začátku jsem měl problém vůbec udržet tužkuRainbowlaugh
[Obrázek: SCN_0023.jpg]
Odpovědět
Já Rarity nenakreslím pořádně ani pravou rukou, takže respekt! Rainbowlaugh Dobrá práce Pinkiehappy
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)