Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Různé...
Ta AJ je taky hustá Pinkiesmile http://artninja101.deviantart.com/art/Aj...-495760192
Odpovědět
@blesk1j_CZ: tak princip v podstate jednoduchej, vem si sadru, vysochej do ni motiv, zalej silikonem a urob si tim padem silikonovou formu a pak uz staci do te formy vzdy jen nalit cokoladu s libovolnou prichuti a nechat zatuhnout. jeste udelat teda nejaky pekny obal a mas to doma taky
Odpovědět
ithil ja vim. v budocnu si to udělam.

ponici, tet jsem si spoměl jestli ste vyděli něco k andventu a k vánosim možno i k silvestru. třeba adventni kalenadř, ozdoby na stromeček. ano něco by šlo i vyrobyt....

....hmmmm zponyfikovanej stromeček a aby nebilo malo, jak by vypadal zponyfikovanej ježišek. podle mě dobra mišlenka Pinkiesmile
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
(27.11.2014, 22:54)blesk1j_CZ Napsal(a): ithil ja vim. v budocnu si to udělam.

ponici, tet jsem si spoměl jestli ste vyděli něco k andventu a k vánosim možno i k silvestru. třeba adventni kalenadř, ozdoby na stromeček. ano něco by šlo i vyrobyt....

....hmmmm zponyfikovanej stromeček a aby nebilo malo, jak by vypadal zponyfikovanej ježišek. podle mě dobra mišlenka Pinkiesmile


trebárs toto...adventný kalendár

[Obrázek: b12318776.jpg]

[Obrázek: d11736276.jpg]
Odpovědět
(27.11.2014, 17:12)blesk1j_CZ Napsal(a): LoooooooL Twilightblush to by ponik neřekl, kde sto štípnul? tohle mě nenapadlo že to exzistuje. vim že se vyrabí ledecos ale tohle? tet mě omluvte musim sebrat hubu co mi spadla na zem Twilightblush

kdybi vmém okoli prodavali žrádlo s tematikou MLP:FIM ttak nic jineho už nežeru Twilightblush no byl bych zavisli na MLP a jak by přestali prodavat tak asi chcipnu hlady Pinkiesmile

To já bych nebyl schopný sníst nic na čem je poník Rainbowlaugh Bylo by mi to líto Rainbowlaugh
Člen řádu Equestrijských rytířů.
Ve svitu měsíce klaním se tobě mocná Luno, jež chráníš náš spánek a klid.
S příchodem prvních paprsků slunce klaním se tobě mocná Celestie. Nechť teplé paprsky slunce prosvětlují naši cestu životem.
Odpovědět
no v tom máš pravdu. asi by jsme nechtěli být kanibalové.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
(27.11.2014, 19:03)Dragea Napsal(a): Je ta čokoláda aspoň dobrá? Aby to nebyla ta s prominutím sra*ka z Polska. Rainbowwild

Pardon, že cituji, ale tvoji narážku na špatné polské potraviny si beru velmi osobně, kdyby v Česku nebyla poptávka po tom hnoji tak se sem nevozí, bez rozdílu původu.
Sedím tady, mám na sobě kostičkované šaty z kanafasu a vojenské boty.
Odpovědět
tak jsem tu zas ale s něčim jiním.
potřeboval bych poradit. jakym spusobem mam vyprat dashi tak abych to nepodělal.
jakou teplotu vody třeba a dalši.
skusil jsem se zeptat toho kdo tím žije ale je už pryč asi měsíc. a proto se ptám vás jestli mate nějake skušenosti.
někdy ty naši poníci si potřebuji dät koupel.

[Obrázek: 2014-10-10%2015.18.54.jpg]
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Plyšáky nejlépe peru jedině v ruce takovéhle Pinkiesmile
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
v ruce bych je taky pral.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)