Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies!
Málem jsem si zapomněl koupit lístek, no, doufám že je ještě místo... Pinkiesmile
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
Noták tome ty už jsi měl tolik cosplayu že líp pamatuje
KOŽEL i když možná by stačilo že to bude natáčet ten kdo na akcích nejvíc zmatkuje
když nepočítam vojtu z technikou Rainbowlaugh

Odesláno pomocí motýlů
Heart batponies 4ever Heart
uctívejte naše boha JAMISE
Odpovědět
Kromě (možná) streamu tam budu s kamerou pobíhat i já a později bude z karaoke videoreport Ajsmug
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
(04.12.2014, 17:45)pidi Napsal(a): Málem jsem si zapomněl koupit lístek, no, doufám že je ještě místo... Pinkiesmile

Rainbowlaugh vzhledem k tomu, že tam budeme kmitat už v době, kdy návštěvníci budou ještě spát, tak místo určitě bude...
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Já by jsem taky mohla lítat s mojí kamerou ( neboli foťákem) , sestříhat to a dát to na YT Twilightsmile
Odkaz sem poté někdy šoupnu Rainbowlaugh
             Si myslíte že se podepisuji? To nemyslíte vážně  
                                                 Ne, vážně ne
                                                .....Pancake...
Odpovědět
To já bych vlastně taky mohl, kamera ani foťám mi nechybějí, ale vidím, že je vás dost a radši si to tam pořádně užiju a přenechám dokumentaci jiným Rainbowlaugh
Odpovědět
asi tak. pokud nemáte opravdu luxusní vybavení, tak se na dokumentaci vykašlete a raděj si užívejte zábavu. není nutné mít sraz kde se 150 lidí navzájem fotí a nedělá nic jiného
Odpovědět
Žádám o výjimku - coby Photofinish mám focení jako tu hlavní zábavu Pinkiehappy
Odpovědět
[Obrázek: VzdejmePoctu.jpg]
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
Hergot Alkeli. Tobě to ale sekne! Rainbowhuh
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)