Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Největší CZ/SK brony - diskuze
#11
Blba otazka, ale jak budete resit, aby lidi nehlasovali vicekrat? (jak to byva u netovych hlasovani obvykle)
Odpovědět
#12
Jak jsem již psal, tak to jsme omezili co to šlo tím, že člověk potřebuje Google účet aby mohl hlasovat.
Odpovědět
#13
a pokud člověk hlasuje zde tak to jde nastavit taktéž jednou. (U_U)
Navíc.. člověk tu nemůže mít více účtů že ?
.
Odpovědět
#14
Môže...no je to proti pravidlám Ajsmug

Samozrejme sa to dá ľahko obísť Ajsmug
Odpovědět
#15
Vytvareni dupli uctu na googlu kvuli hlasovani je asi takovy smysl zivota, jako nosit vodu z potucku zpet tam, kde to vyvera.

A vzhledem k tomu, ze u kazdeho z vas mame range IP zaznamu odkud se kdo loguje, tak dupli ucty mit zase tak jednoduche neni, zrovna jsem ted jeden ucet editoval pro blizsi investigaci a pripadny ban Raritywink
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#16
Už jsem odhlasoval.
Prošel jsem 149 stránek uživatelů z toho jsem si vybral kandidáty.
Viz:
Flaiming
DaveL
Martin
Zmok
Honzdir
Memphis
KRAJKHOUR
Dumbass_CZ
Eduardo135
MrMaidx
Tom0147
Darm
Legeden
Máro
MidnightShadow
Alkel u3
Smusa
Rivel Arosis
TakeruDavis
Intrix
Baterka
beruskovova
Claymon
AdamJ
BlaX
Refly
Antošík
Blue Storm
a10
Skejpr
CreepyRiver
Frolda
eseona
Jamis
kutead
Pajzl
Cutlynx
Cwossie
Xeelee
.Spock
Melgarh
pinkie.pie
Lyrel Luna Eclipsed
madA12345
xsoft
pipa943
JanoS
Vlče
TheKubajs
Tuxik
Autumnbreeze
Rwakk
Foxtrot
Corwin
Gris
Andy Feelin
pidi
ithil
Bori
Bluebear
Lampička
Michy
Mrak
Iluzon
Anemonis
Weredragon
Kaja
Fang
tydlitele
Kitsu
BladeRain
Nephala
Minetex
Mayshi
IzV
Dawnflash
Každý kdo je registrovaný na foru má/měl možnost prospět komunitě bronies. Vybrat jen 20 bronies bylo opravdu těžké. Proto doufám že tahle anketa má nějaký smysl.
Odpovědět
#17
Smysl je informační.
Hlasování končí v pátek.

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk
Odpovědět
#18
Předem se omlouvám za svůj "cynismus", nesnažím se nikoho urazit, ale jak tomu, bohužel, bývá, nějaký rýpal se vždycky najde. V tomto případě si tuto roli vezmu na starost já, protože s pouhopouhou pozitivní kritikou nikdo nikdy moc daleko nedojde.
(vvspoilerButt, aby to citlivé povahy neviděly.)
Věc se má tak, že zkrátka naprosto nechápu pointu tohoto hlasování.
Připadá mi to bezúčelné a tak trochu absurdní.
To se tu teď soutěží o to, kdo působí na své okolí jako největší koňomil? Kdo se může pochlubit největší utracenou sumou za pony merch? Kdo ovlivnil největší počet lidí? Kdo toho udělal co nejvíc pro fandom? Nebo o to, kdo je mezi broníky doslova největší, co se prostorové rozměrnosti týče?
Lidé, co se nějakým způsobem zasluhují o fandom, jsou chváleni dnes a denně, ti více viditelní více, ti méně viditelní méně. S ohledem na nedostatek informovanosti (nelze znát všechny, proto nelze úplně pravdivě odpovědět ani na jednu z výše uvedených otázek), tu vlastně záleží pouze na názorech lidí, kdo jim připadá jako ten největší pony geek. Opravdu tedy nechápu, co by tímto pomyslným pasováním na rytíře mělo vzniknout. (I v případě, že bych na celou tuto anketu nahlížela jako na sociologický pokus, tomu zkrátka chybí validita.)
Uniká mi něco?

Odpovědět
#19
Popravdě jsem čekal trochu jinou kritiku, ale ok Twilightsmile

Pointa tohoto hlasování je prostě informační a statistická.
Má podobný smysl, jako anketa Největší Čech https://cs.wikipedia.org/wiki/Nejv%C4%9B..._%C4%8Cech
V této anketě nejde vůbec o první místo, ale o to celkové pořadí lidí. Asi někoho mohl zmást název, ale lepší mě nenapadl a krásně odkazoval na tu anketu Největší Čech.

Nejde v žádném případě o soutěž. Anketa má za úkol zjistit, jakých lidí si komunita nejvíce váží, abychom si o tom mohli udělat představu. Je jasné, že tato anketa není 100% a její váha je pouze taková jako počet lidí, kteří v ní hlasovali.

(19.01.2015, 20:53)Aya Yai Napsal(a): S ohledem na nedostatek informovanosti (nelze znát všechny, proto nelze úplně pravdivě odpovědět ani na jednu z výše uvedených otázek), tu vlastně záleží pouze na názorech lidí, kdo jim připadá jako ten největší pony geek.

Ano a přesně o to jde. Lidé mají do ankety napsat svůj subjektivní názor, aby nám pak na konci vznikl žebříček, který už bude trochu více objektivní a díky němu si budou moci lidé udělat představu, kteří lidí jsou v komunitě populární a o kterých si komunita myslí, že jsou prospěšní.

(19.01.2015, 20:53)Aya Yai Napsal(a): Opravdu tedy nechápu, co by tímto pomyslným pasováním na rytíře mělo vzniknout. (I v případě, že bych na celou tuto anketu nahlížela jako na sociologický pokus, tomu zkrátka chybí validita.)

No, žádné pasování se konat nebude. Vznikne z toho jednoduchý žebříček s počtem hlasů, toť vše.
Validitu to má samozřejmně částečnou... Aby to bylo naprosto validní, tak by museli hlasovat všichni členové komunity, což je prakticky nemožné.

PS: Zajímavé, že se na takovéhle věci ptáte ke konci ankety a ne na začátku.
Odpovědět
#20
Bohužel, praktické kritiky neposkytuji. Rainbowlaugh

Spojení slov "žebříček popularity" jsem se snažila vyhnout v použití, protože ten se mi příčí už principem (příznivcem se proto nestanu), ale budiž, to je pouze můj osobní problém. Každopádně děkuji za odpověď a za osvětlení celého tohoto případu. Pinkiesmile

Jinak se ozývám až teď, protože ačkoliv to na mě vyskočilo už kdysi dávno na FaceBooku, zděsila jsem se už při pohledu na zlovolně koukající skupinku prázdných okýnek, okno hlasování vypnula a přes všechny IRL záležitosti na to zdárně zapomněla. Ale jelikož mám silně nerada favoritismus a tohle jím dost zavání, a momentálně prokrastinuji na projekt z chemie, tak jsem se vrátila, abych zjistila, kde je zakopaný pes. Datum konce ankety neznám a ani už znát nebudu.

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)