Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Osobně bych to taky neřešil, a když už, tak operativně a ne pravidlem.

Dumbass_CZ: Btw ty by jsi taky nemusel do každého příspěvku dávat "Odesláno z ....", to je naprosto zbytečná informace, která by se dala označit jako spam.
Odpovědět
(23.09.2012, 09:30)Refly Napsal(a): To ale neřeší problém (a těch 5 znaků tu již teď je jako minimum).

To byla spíš reakce na to, že tam 30 lidí napíše "Vítej" Twilightsmile Kdyby tam bylo třeba 50 znaků limit, nenapíšou tam nic -- anebo alespoň něco rozumnýho (modlím se, ať ne "vítejvítejvítej..." :-D)

(23.09.2012, 09:30)Refly Napsal(a): Problém byl, že bylo oživeno najednou mnoho starých témat - ne jestli tam bylo 5 nebo 30 znaků. Krom toho to bylo oživeno odkazem na YouTube video, kde těch 30 znaků stejně bylo. Ajsmug

Rozumím...

(23.09.2012, 09:30)Refly Napsal(a): Slučování příspěvků taky funguje - ale jen pokud je předchozí příspěvek od stejného autora a byl napsán do hodiny od předchozího.

Jasně, to vím a je to správná věc Twilightsmile

(23.09.2012, 09:30)Refly Napsal(a): Nemůžeš přeci slučovat příspěvky různých lidí, takže moc nechápu souvislost. Pinkiesmile

Já vím že ne a nedokážu si to moc představit, proto také píši, že bych tohle neimplementoval, spíš by to přineslo problémy s přehledností.

(23.09.2012, 09:30)Refly Napsal(a): Aktuálně jediné "technické" řešení (tj. automatické), které mě napadá je, že by se témata v sekci "Představte se" automaticky zamykala např. po měsíci od napsání posledního příspěvku. Ale to se mi moc nelíbí, protože pak nebude moci ten, kdo se představoval případně aktualizovat údaje ve svém prvním příspěvku.

Přesně jak píšeš. Ale to by třeba šlo jinak -- co kdyby to mohl upravit (odemknout) jen majitel vlákna? (Tvůrce) Tzn. že by to neodemčel nějaký příspěvek typu "Twilightsmile", ale mohl by ho (opět pouze na 30 dní) odemčít autor vlákna?

(23.09.2012, 09:30)Refly Napsal(a): Pokud bych to měl shronout, tak neřešit. Stalo se to jednou (alespoň co si pamatuji), resp. nestává se to nijak často. Takže pokud se to bude opakovat, tak zasáhnou moderátoři - než vymýšlet nějaká pravidla a omezení. Snad mají všichni rozum. Twilightsmile

Tak to může být ošidné. Ale ve své podstatě souhlasím, sociální skupina je autokorekční, takže tyhle věci je schopna vytěsnit.

Eeeyup!
www.klusik.cz
Odpovědět
(23.09.2012, 11:40)Flaiming Napsal(a): Dumbass_CZ: Btw ty by jsi taky nemusel do každého příspěvku dávat "Odesláno z ....", to je naprosto zbytečná informace, která by se dala označit jako spam.

To dělá Tapatalk automaticky, ale dá se to upravit nebo vypnout.
Odpovědět
(23.09.2012, 12:34)klusik Napsal(a): ...co kdyby to mohl upravit (odemknout) jen majitel vlákna? (Tvůrce) Tzn. že by to neodemčel nějaký příspěvek typu "Twilightsmile", ale mohl by ho (opět pouze na 30 dní) odemčít autor vlákna?

Fórum nic takového neumí, tj. "Aby si autor mohl odemykat a zamykat své vlastní vlákna, navíc jen v jedné sekci a navíc podmíněné časem."

To je natolik komplikované a hlavně specifické zadání, že pochybuji o tom, že na to bude nějaký plugin. Možná by to šlo kombinací nějaký jiných jednoduchých pluginů.

Ale kam jsme se to proboha dostali. zpátky na zem. Myslím, že je už více než jasné, že to aktuálně technicky řešit nebudeme. Twilightsmile
Odpovědět
(23.09.2012, 11:40)Flaiming Napsal(a): Dumbass_CZ: Btw ty by jsi taky nemusel do každého příspěvku dávat "Odesláno z ....", to je naprosto zbytečná informace, která by se dala označit jako spam.

Pokud je to tvé přání, a nějak to vadí, tak klidně tapatalk nastavím, aby to neodesílal.
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Jasný -- já jen jako "návrh" Ajsmug Tolik ode mě k tomu Ajsmug

Last message: ... no, když myBB umí pluginy, tak se pluginy musí nechat napsat... takže: Umí tu někdo psát pluginy do myBB? Když se nikdo nenajde, popadnu nějakou knížku a naučím se to a implementuju to :-D
Eeeyup!
www.klusik.cz
Odpovědět
Dávat sem neoficiální pluginy nebo neschválené myBB Teamem, to můžeš rovnou všem rozdat admin účty. Z hlediska bezpečnosti to bude zhruba stejné. Twilightsmile
Odpovědět
(23.09.2012, 19:35)Refly Napsal(a): to můžeš rovnou všem rozdat admin účty.

to by bylo superRainbowlaugh
Odpovědět
Ty mlč. Toto není OffTopic téma Ajsmug
PS: A proč se vlastně furt bavíme o pluginu, který tu nutně není třeba ?
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Mě by se líbilo, kdyby tady byla možnost "Přejít na nepřečtené příspěvky"
Občas mě docela otravuje, když si chci prohlédnout, co je v tématu nového, nebo chci pokračovat v přečtení delšího tématu a musím hledat, kde jsem to ještě nepřečetl...z toho by se jeden mohl zbláznit Derpytongue2
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)