Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 4.2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drabble pro každý den
Tak nápad oživit tohle téma přišlo ve správnou chvíli. Twilightsmile
Kdo je tvůj táta? (Meitantei Conan)
"Táta mě to naučil na Havaji!"
Neopouštěl mě silný pocit déjà vu. Tu větu jsem za poslední rok, co byl u nás, slyšela už několikrát. Věděla jsem, že Conanova rodina trvale žije v USA, ale až doteď jsem si neuvědomila, že zrovna tuto větu, jindy postradatelnou, jsem již mnohokrát slyšela z úst jiného chlapce.
Šiniči...
"Conane?"
"Ano, sestřičko Ran?" Tolik podobnosti...
"Je tvůj táta... Šiniči?"
"Co to plácáš, sestřičko?" podíval se na mě Conan svým už známě nevinným pohledem. "Bráška Šiniči nemůže být můj táta. Na to je moc mladý."
Pravda.
Ale co o tom sakra může vědět sedmileté dítě?
"Ať se děje cokoli, nikdy se nevzdávej sebe, svých přátel a snů."

Blog
Něco málo z tvorby
Avatar má na svědomí Ema Windpower. Pinkiesmile
Odpovědět
Kdo je tvůj táta?
Robert Drozd byl zabrán do práce, když ho vyrušily kroky.
„Tatínku, představ si, číslo 271 stvořil emoce!“
„Opravdu?“ Pokud to byla pravda, znamenalo to revoluci. Počínaje řadou Sigma roboti neposlouchali rozkazy, ale plnili přání svých pánů. Byli stvořeni, aby jim dělali radost. Částečně tedy dokázali chápat lidské emoce, ale vztáhnout je na sebe?
„Opravdu. Je ti vděčný, že se o něj staráš, a je rád na světě. A chce ti i nadále sloužit, protože ti na něm záleží. Řekl, že si připadá živý.“
„Jak jsi to dokázala?“
„Jednoduchou otázkou. Kdo je tvůj táta? Zamyslel se a pak řekl: ‚Pan Robert‘.“
In Equestria and Jamis we trust. Flutterryay Yay!
♫ Life in Czequestria shimmers... ♫
Odpovědět
Anemonis, napsal jsi tak krásný drabble, až mě dojalo.
Laughter is not the opposite of sadness.
Happiness is the opposite of sadness, all right?
Laughter is a reaction. It’s free to exist in both.
– Daniel Sloss

Snaží–li se ti zakrýt oči, pečlivě se rozhlédni a pamatuj si obraz světa.
Pokoušejí–li se ti zakrýt uši, pozorně naslouchej a nos v sobě píseň života.
Chtějí–li ti zakrýt ústa, prozrazuj svá tajemství, dokud ti stačí dech.
Odpovědět
Zdravím, tentokrát pro vás nemám žádný drabble, protože jsem neměl čas jej napsat kvůli práci ale aspoň zadávám nové téma. Je jím

Přespání
Let it Go...Try everything.
How Far I'll Go, on top of the world?
Towards of sun immortals.
When Can I See You Again?
Top of the world.
Telling the world. To the sky!
Just a Dream. Brothers under the Sun
Odpovědět
Přespání
Zita si přetáhla hebkou deku přes nohy a lehla si na dvě spojené židle. Strašně se bála, ale pokud dokáže v pizzerii přespat, stane se oficiální členkou nejhustější party na škole. Byla by první holka, která se k nim dostane!
Slyšela už drby o tom, co se dělo a děje v téhle restauraci pro malé fracky, ale doufala, že jde jen o drby. A kdyby, skočí pod stůl, který má ubrus až na zem, a přikryje se dekou. V té tmě ji nikdo nerozpozná.
---
Druhý den se školou nesl drb: Zita Schmidtová přespala v pizzerii Freddyho Fazbeara - jenže strachem oněměla.
Fakt netuším, kde byl můj mozek, když jsem tohle spala- ehm, psala. Nějak mi to zní divně.
Laughter is not the opposite of sadness.
Happiness is the opposite of sadness, all right?
Laughter is a reaction. It’s free to exist in both.
– Daniel Sloss

Snaží–li se ti zakrýt oči, pečlivě se rozhlédni a pamatuj si obraz světa.
Pokoušejí–li se ti zakrýt uši, pozorně naslouchej a nos v sobě píseň života.
Chtějí–li ti zakrýt ústa, prozrazuj svá tajemství, dokud ti stačí dech.
Odpovědět
(07.03.2015, 22:04)SecreterceS Napsal(a): Anemonis, napsal jsi tak krásný drabble, až mě dojalo.

SecreterceS, tak na mě zapůsobil i tvůj drabble na tohle téma. Raritywink

A teď už dnešní dílko: Přespání
Sluneční paprsky probudily Starcloud do krásného jitra. Slastně se protáhla; nemohla se však zbavit dojmu, že něco důležitého zapomněla. Zadumaně se šourala do kuchyně, aby si připravila snídani. Dnes se rozhodla pro trávový sendvič s pampeliškou a mlékem. Otevřela lednici, avšak místo obvyklého nepořádku bylo všechno pěkně srovnáno.
Tehdy si vzpomněla. Ten tulák, co sháněl nocleh! Hledala ho po celém domě, ale našla jen znepokojivý pořádek. Už chtěla běžet na ulici, když se s ním srazila ve dveřích.
„Tady jsi!“ vyhrkla. „Kam jsi zmizel?“
S úsměvem jí předal chryzantému. „Jen jsem se chtěl zeptat… můžu dneska zase přespat u tebe?“
In Equestria and Jamis we trust. Flutterryay Yay!
♫ Life in Czequestria shimmers... ♫
Odpovědět
Dnes zase nestíhám dodat svůj drabble ale jako obvykle zadávám nové téma a jím je.

Lidi prší
Let it Go...Try everything.
How Far I'll Go, on top of the world?
Towards of sun immortals.
When Can I See You Again?
Top of the world.
Telling the world. To the sky!
Just a Dream. Brothers under the Sun
Odpovědět
Ah, mé oblíbené téma. Heart Coolphoto
Odpovědět
Lidi prší
Nebe se zatáhlo neplánovanou bouří. Pegasové, sami zmatení, mlčeli. Mraky s každou další minutou houstly a pak, v příštím okamžiku, spadla první přeháňka.
Podivně barevní tvorové s protáhlými těly a dlouhými končetinami, žádné žáby jako obvykle, s vyděšenými výrazy propadávali skrz oblačnou duchnu. Jejich křik se nesl široko daleko a jejich výskyt v Equestrii nedával smysl.
A nad tím vším poletoval jeden z nich, šedohnědý a pomačkaný, v třpytivém úboru jako pro klisny. V příštím okamžiku se snesl k zemi k vychrtlému bílému jednorožci.
„Tak co?“ zaševelil tvor hraným klisním hlasem.
„Líbí se mi, jak křičí.“
„Díky. Snažil jsem se.“
Odpovědět
Tak jsem to taky zkusil.
Pokud dobře chápu nemusí se to vztahovat k MLP ?

Lidi prší

I’m not alone,
I’ll never be


Muž má oblečený gumový pršiplášť, přes hlavu kapuci a na nohách ošoupané bagančata. S roztřepeným plnovousem a strhanou tváří vypadá, že zažil druhou republiku. Chodí po hrázi, promlouvá k lidem, rozhazuje rukama. Kolemjdoucí se odvracejí, a někteří dokonce utíkají.

Muž přichází ke mně, a něco říká, ale já ani nesundávám sluchátka. Melancholický hlas Matta Berningera je mi mnohem příjemnější než žebrák pochtívající drobné na víno. S úsměvem zavrtím hlavou, muž mávne rukou a odchází.

Vytahuju mobil, a na displej dopadne velká kapka, kterou bezmyšlenkovitě setřu rukávem.

Stmívá se.

Into the bone,
I’ll never grieve
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)