Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tečka aneb posezení neanonymních bronies
Vyšehrad už asi nebude, už bude zima a začne chcát...
Prominutím schvaluješ to, co jsi prominul a souhlasíš, aby se to stalo znovu.
Člověk by si měl nechat zajít chuť na vracení facek, dokud není schopen si sehnat drátěnou rukavici.
Spravedlnost je víc než vztah.
Odpovědět
dnes tedy od 17:00, prijdte, bude zabava
Odpovědět
Bude někdo v tečce v pátek 5.10.? tedy příští týden?
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Co myslis? Pinkiesmile
Odpovědět
Bude zítra zase sraz? Že bych se snažila přilítnout, když mi to minulý pondělí nevyšlo Pinkiesmile
Odpovědět
Byl jsem neplánovaně v Praze a dokonce jsem se ocitl i na Andělu.Tak jsem si řekl,že se tam půjdu podívat.
Tak jsem šel...No nedobouchal jsem se Fluttercry..... Rainbowlaugh
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
(30.09.2012, 21:52)Dragea Napsal(a): Bude zítra zase sraz? Že bych se snažila přilítnout, když mi to minulý pondělí nevyšlo Pinkiesmile

Ano

(30.09.2012, 22:02)Blue Storm Napsal(a): Byl jsem neplánovaně v Praze a dokonce jsem se ocitl i na Andělu.Tak jsem si řekl,že se tam půjdu podívat.
Tak jsem šel...No nedobouchal jsem se Fluttercry..... Rainbowlaugh

V nedeli maji zavreno Pinkiesmile
Odpovědět
(30.09.2012, 21:42)Wonderbolt Napsal(a): Co myslis? Pinkiesmile

Však jó, já jen, kdyby byli nějaké skvrny na slunci, spadl asteroid a všichni by byli místo v tečce ve fitku Rainbowlaugh
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Tak já doletím a se mnou i (zákon) Dreit Rainbowlaugh Pinkiesmile Už se na vás těším. Pinkiesmile
Odpovědět
(30.09.2012, 21:41)Frolda Napsal(a): Bude někdo v tečce v pátek 5.10.? tedy příští týden?

nope, jdu s Láďou kalit Rainbowlaugh
Svatá prostato, píše se tu, že byste si měli vyříznout srdce.
Běžte radši k Huderům na diluviální držkovku.
A k ní si dejte né Plzeň, ale Staropramen, má lepší poměr cena výkon.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)