Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 4.2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 3: Castle Sweet Castle
#41
Pinkie byla v týhle epizodě úžasná Pinkiehappy A ta písnička byla fajn Rainbowlaugh
My friends laugh with me, not at me.

Moje růžová armáda Pinkiecrazy (aktuální k 20.2.2017)

Pinkie L♥vers
Odpovědět
#42
Jak ze se to spravne rekne? Slice of life? Pral bych si mit podobny lustr ted tady u sebe v aute...
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
#43
(12.04.2015, 13:37)Azuliana Napsal(a): Výtka: Twilight není princezna Přátelství, ale princezna Stěžování si. Prvně bitchuje nad tím, že jako princezna jen mává kopytem a usmívá se, pak se jí zas nelíbí zámek, který dostala zadarmiko.

Jenže ona si nestěžovala. Teprve až když ji kamarádky začaly vyslýchat, tak se přiznala.
Já to tak dělám taky. Až když se nová nora zanese dostatečným množstvím nepořádku, tak se tam cítím jako doma. Do té doby s kámošema chlastám (potom teda taky, ale vím, že se vracím do brlohu a ne do nějaké přespávárny).
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
#44
Byla to super epizoda Twilightsmile
Odpovědět
#45
vela som s toho nepočul kedže sme to pozerali v čajovni ale s toho čo som počul je to celkom hmm nudná časť ale Rainbowlaugh faajn bol noví Twilight účes a nie že nie Rainbowlaugh
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět
#46
No len ty nedávaj na prvý dojem a presvedč sa lepšie  Pinkiesmile  Rozhodne sa to oplatí nielen kvôli songu Ajsmug Ono to takto asi vždy bolo po úvodnom dvojdieli, ktorý býva plný akcie. Potom sa zdá, že je to už viac-menej nudné, čo však samozrejme nie je pravda. Napríklad ten hrad po S4 asi väčšina bronies nemala rada, ale Twilight si ho už obľúbila a myslím, že š ňou aj viacerí Twilightsmile
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
#47
mne to teda neprislo nudne. smutne a dojemne. pesnicky som si moc nevsimal, skor ten koniec. neviem to tak dobre podat, ale ... nezialime za domovom ako miestom, ale skor pre spomienky na pekne chvyle co sme tam prezili. no casu nie je koniec a nove pekne chvyle len cakaju aby sa stali ...
ech, sam som sa zamotal, nebude zo mna spisovatel Rainbowlaugh
Odpovědět
#48
Třetí díl se mi líbil. Nebylo tam hluchého místa a furt se něco dělo. Písnička mi nesedla. Byla svým stylem dost nápadně podobná poslední písničce na konci čtvrté sezóny.
Odpovědět
#49
(13.04.2015, 17:45)pink-bobik Napsal(a): vela som s toho nepočul kedže sme to pozerali v čajovni ale s toho čo som počul je to celkom hmm nudná časť ale Rainbowlaugh faajn bol noví Twilight účes a nie že nie Rainbowlaugh

První dvoudíl byl nudnej. Třetí díl byl zábavnej.
Odpovědět
#50
Nejlepší na téhle epizodě pro mě bylo, že Spike je zase takový, jak jsem ho měl rád  Pinkiesad2

Mám za sebou několik stěhování, s vytváření vzpomínek na novém místě mají pravdu. Ze začátku jsem se vždycky cítil jak na hotelu, ale pak přibude krabice od pizzy s příběhem, pověšená v ložnici, plechovka slovenského piva, nalezená po cestě z Czequestrie a vypitá se starými i novými přáteli, plakát "Bori is watching you forever" a máte domov Rainbowlaugh

Po tolika přesunech však už nestěhuju vzpomínky do nového místa, protože vím, že budou nové a jediné co si přinesu, jsou pony figurky, plyšáky, krabici plnou pony related věcí a vodní dýmku. Zrovna teď jsem se opět přestěhoval a společnost mi dělá jen obrázek Luny, který jsem kdysi vytáhl z koše na Vyšehradě a nechal jsem ho tady nalepený na stěně Rainbowlaugh Takže už se těším na nové zážitky  Raritystarry
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)