Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Ferraripony: Mě pouze zde.
Usměj se, zítřek bude horší.


Na bolest hlavy pomáhá Guttalax.
Na starou babičku pomáhá Guttalax.
Na průjem pomáhá Guttalax.
Na zácpu pomůžou Marťánci.
Odpovědět
Zkusil bych možná dlouhodoběji měřit stabilitu připojení (latenci a timeouty). Z mého pohledu můžu říct, že s Chromem sem od nasazení TLS neměl sebemenší problém jak na desktopu tak na mobilních platformách nezávisle na připojení.
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
Může to být třeba i tím, že obrázky poslané z Tapatalku se ukládají někam k nim (na Tapatalk servery), a občas je jejich služba nedostupná, protože jim prý přetéká kapacita Rainbowlaugh Mozilla ok btw, ani jedna takováhle chyba, zatím.
Odpovědět
(02.05.2015, 21:43)Tom0147 Napsal(a): Chtěl jsem odeslat hromadnou PM asi dvaceti lidem a narazil jsem na problém. Dovolí mi to vybrat pouze tři příjemce ("Můžete vybrat maximálně 3 položek") i když limit mám řádově vyšší. Můžu vybrat další tři příjemce skryté kopie, ale to mi bohužel nepomůže :/

Umožňuje to tam naházet lidi ze seznamu přátel (nad ty tři položky), ale to bych musel všem posílat žádosti. (Btw, bylo dřív nutné poslat žádost o přidání na seznam přátel? Vůbec si nevzpomínám, že bych ji těm pár poníkům, které na tom seznamu mám, posílal).

Díky za upozornění, tohle vypadá spíš na chybu v MyBB, protože v administraci mají organizátoři limit hodně vysoko:
[Obrázek: rgTaviU.png?1]

Uvidím, jestli v průběhu maturitního týdne najdu čas a když tak dám rovnou dohromady bug report Twilightsmile
Meow?
Odpovědět
Můžu potvrdit, že totéž to dělá i potuživatelům (pod inputem na příjemce píše „Tuto zprávu můžete zaslat maximálně 10 lidem.“, ale nenechá to naházet víc jak 3 recipienty se stejnou hláškou jako psal Tom).
Odpovědět
madA12345: Jen se uč, fórum počká. Zkousejicí a zitrejsi didakťák z češtiny ne Raritywink Není to nic akutního.

(Zdravím z knihovny Rainbowlaugh )
Odpovědět
Pri úprave príspevkov užívateľov mám zašednutý Spoiler button (a to aj po označení textu). Nejaké nápady, čím by to mohlo byť?

Screen:

http://ctrlv.cz/j3wd
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Hotsteppa: Stačí kliknout u spoilerů na ten papír nebo stačí dát ctrl+shift+s a můžeš použít oba spoilery Twilightsmile.
Odpovědět
Vďaka, už to funguje Twilightsmile
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Ad nemožnost načíst stránku...

(03.05.2015, 11:46)Black Napsal(a): Často sa mi stává, že keď kliknem na odkaz na fóre (Link na profil, na nové príspevky..), zobrazí mi to túto stránku, refresh nepomôže, a keď sa vrátim o stránku nazad, každý iný link funguje, len ten čo som práve rozklikol nie. Po čase mi načíta aj ten a potom sa to opakuje. Internet mám v poriadku, PC tiež, nikde inde mi to nerobí, stáva sa to aj niekomu inému?
[Obrázek: 8UCawb7.png]

Stalo se mi to jenom jednou na mobilním připojení - stránku bylo třeba dvakrát reloadnout, než se zobrazila. Prolezl jsem logy fóra i přístupy skrz naskrz, ale žádnou užitečnou informaci jsem nenašel. Řešíme to s hostingem, ale potřebuju vědět víc, takže...

Pokud se to komukoliv stane znova, zaznamenejte co nejpřesněji čas, kdy se to stalo a pošlete ho sem spolu s odkazem na stránku, na kterou jste přistupovali a nechtěla se vám zobrazit (prostě zkopírujte adresní řádek) - pošlu tu informaci dál, ať se hosting pohrabe ve vlastním logu Pinkiesmile
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)