Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Takže jsi tam napsal lokaci a pak potvrdil enterem?

Edit: Sorry, neuvědomil jsem si, že myslíš tu v profilu Rainbowlaugh
That is not dead which can eternal lie, and with strange aeons even death may die.

H. P. Lovecraft
Odpovědět
(02.10.2012, 15:26)TheKubajs Napsal(a): Co dělám špatně když se mi i po vyplnění kolonky Location nezobrazuje vlaječka na mapě členů? Díky Pinkiesmile


No, teď jsem si s tím chvilku hrál a mam z toho pocit, že to vůbec na poli Location v profilu nesouvisí, ač jsem si to myslel... (EDIT: Potvrzeno Flaimingem.)

Dej si Mapa členů, do pole Vaše lokace zadej Brniště, dej Vyhledat a poté OK, které se po vyhledání objevilo...

A pozor - v současné době není možné zadanou polohu z mapy smazat, pouze změnit.


Funguje? Pinkiesmile
Odpovědět
Tohle mě vede k pár návrhům. Zaprvé: tohle je vlákno k připomínkám a ne dotazům, ale takové tu chybí. Možná by za tímhle účelem stálo za to vytvořit v téhle kategorii třeba prázdné vlákno? Něco mi říká, že si to většina lidí co se ptá sama nezaloží Pinkiehappy Sice na to asi práva mám taky, ale radši se zeptám, než začnu spamovat prázdnými placeholder vlákny Pinkiesmile

Zadruhé: tuhle otázku ohledně polohy na mapě nevidím prvně - nestálo by za to ji dát do FAQ a FAQ nějak zvýraznit?
Odpovědět
Tento thread bol premenovaný (tým pádom jeho funkcia sa rozšírila) aj o otázky, akurát URL je stále rovnaké, obsahujúce starý popisok.

Hmm, znie to logicky, čo by som aspoň spravil je namiesto FAQ v tom užívateľskom paneli založiť normálny sticky thread vedľa pravidiel. Uvidíme čo na to povie Flaming ked si to tu bude čítať Rainbowwild
FCAf5ad A+ C** D H+ M-- P R- T++ W-- Z- Sm RL-* a# cn+++ d+ e- f+ h* iwf+++ j p sm#
Skloňujte Kiraa podľa předseda/hrdina Ajsmug
Odpovědět
(02.10.2012, 17:34)Refly Napsal(a):
(02.10.2012, 15:26)TheKubajs Napsal(a): Co dělám špatně když se mi i po vyplnění kolonky Location nezobrazuje vlaječka na mapě členů? Díky Pinkiesmile


No, teď jsem si s tím chvilku hrál a mam z toho pocit, že to vůbec na poli Location v profilu nesouvisí, ač jsem si to myslel... (EDIT: Potvrzeno Flaimingem.)

Dej si Mapa členů, do pole Vaše lokace zadej Brniště, dej Vyhledat a poté OK, které se po vyhledání objevilo...

A pozor - v současné době není možné zadanou polohu z mapy smazat, pouze změnit.


Funguje? Pinkiesmile

Funguje. Díky Ajsmug
Odpovědět
Mohlo by se tu zavest to, co maji treba na draci.info. System chvalovani registraci, kazdy by o sobe musel neco napsat, jaky vztah ma k mlp a bronies a podobne. Aspon by se omezil priliv malych deti a pitomecku, co si hraji na bosse a pritom o mlp nemaji sebemensi zajem.
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
(02.10.2012, 19:22)Alkel u3 Napsal(a): Zadruhé: tuhle otázku ohledně polohy na mapě nevidím prvně - nestálo by za to ji dát do FAQ a FAQ nějak zvýraznit?

A nešlo by tyhle věci napsat přímo na místa kde dochází k problémům?
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
Taky si někdy říkám, že systém podobný infu by byl fajn. Denně tu přibývá klidně 8 lidí, a buď to jsou děti, nebo se tu registrují jen tak.
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
MidnightShadow: To by sice šlo, ale bylo by to dost náročné, protože tady je momentálně větší příliv lidí. A navíc MLp je záležitost pro každý věk, takže by se to těžko filtrovalo.

Do FAQ něco přidáme, až přijdu na to jak.
Odpovědět
(04.10.2012, 16:52)MidnightShadow Napsal(a): Mohlo by se tu zavest to, co maji treba na draci.info. System chvalovani registraci, kazdy by o sobe musel neco napsat, jaky vztah ma k mlp a bronies a podobne. Aspon by se omezil priliv malych deti a pitomecku, co si hraji na bosse a pritom o mlp nemaji sebemensi zajem.

Už som to navrhoval, spolu s niekoľko ľahšími formami. Ale som rád že sú v komunite ľudia čo v tomto stoja za mnou Pinkiesmile
FCAf5ad A+ C** D H+ M-- P R- T++ W-- Z- Sm RL-* a# cn+++ d+ e- f+ h* iwf+++ j p sm#
Skloňujte Kiraa podľa předseda/hrdina Ajsmug
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)