Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
vzdyt on je to vlastne takovej hodnej kluk - to snad neni mozny (pred to "neni mozny" si dosadte nekolik invektiv Rainbowderp
http://liberec.idnes.cz/kun-smrt-tyrani-...clanek-box
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Heh, lítost je k h*vnu. Má napřed myslet. Teď bude čelit následkům. Ani bych se nedivil, kdyby ho zlynčovali místní. Jako za starých časů, když zákony jsou k ničemu.
Odpovědět
Sem si chtěl lehnout a ....

[Obrázek: S07VHnv.jpg]
...
[Obrázek: Ofw58sB.jpg]
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
myslím, že je zde spoust lidí včetně mě, kteří by se zachovali stejně Twilightsmile
  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět
(10.06.2015, 21:18)Keranis Napsal(a): Pro všechny kuchtíky, kteří se rádi dívají na videorecepty v angličtině: Mezi "four teaspoons" a "fourteen spoons" je sakra velký rozdíl Rainbowlaugh
Bohužel mnohem větší rozdíl než mezi four teaspoons a forty spoons

via G2 ponyphone
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
niemand: To mně jednou po posteli v noci lezl pavouk. Honem jsem letěl rozsvítit a von mezitím zalezl někam pod postel. Od té doby jsem ho neviděl. Už to bude víc než rok. Jak se asi má? Rainbowlaugh
Odpovědět
Stojim takhle doma v kuchyni a najednou ucitim  na krku pod uchem takove simrani, rikam si pavouk, hlavne klid. rychle sem premyslel co udelat ,nakonec sem si rychle (doslova bleskove) pretahl pres hlavu tricko a hodil ho na zem. chvili sem ho pozoroval a za chvili z nej vylezlo neco podobneho tomu co vyfotil niemand Rainbowlaugh
jinak rika se, ze clovek za zivot sni ve spanku prumerne 5 pavouku Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Což o to, ve spánku, horší je když jdeš lesem, s někym se bavíš a najednou pavučina a už jsem ho měl v hubě... Jsou hořký, hnusný a zalezl pod jazyk... Rainbowlaugh
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
Hmm, tak dík. Asi už nepůjdu nikdy spát a do lesa už se taky nepodívám. Rainbowlaugh
[Obrázek: 1281428745_big-spider.gif]
Odpovědět
Zrova jsem byl v lese, tak dík za spestrení a námět na premýšlení Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 49 host(ů)