Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
D.K. - to video z Australie znam, dost husty Rainbowlaugh  ja cetl nekde na netu blog nejakyho cecha co zije v Australii a popisuje tam pavouky co doma nachazi ( a foti je), no husty...brrrrr....


tady je - ale jen na vlastni nebezpeci Rainbowlaugh

http://vaustralii.blog.cz/1002/arachnofobie
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
*poznámka do budoucna: do Austrálie jezdit jedině ve skafandru!
Odpovědět
Mácaman, to mi pripomíná jeden obrázek Rainbowlaugh
[Obrázek: 0ccf443e7011eb5d5848b81b04795387.jpg]
Odpovědět
(12.06.2015, 10:24)Mácaman Napsal(a): jinak rika se, ze clovek za zivot sni ve spanku prumerne 5 pavouku Rainbowlaugh

velmi uklidňující >.>

jinak co vidím ten gif, tak si vzpomenu na našeho JRda, to byl takový pěkný sklípkan, akorát do dlaně. Pak mu jednoho dne sestra ustoupla nohu a teď straší vypreparovaný na půdě Rainbowlaugh já ho naštěstí už nezažil, to bych musel spávat na balkóně
Prý vždycky byla sranda, když jim večer utekl a do půlnoci ho hledali, nebo zajímavější bylo, když uteklo krmení (cvrčci), to bylo i s orchestrem
  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět
Kulhánek psal, že pavouci jsou chutní a výživní, tak nevím, co tady takhle děsíte lidi. Jinak doporučuji sérii Cesta krve. Tam je popsáno, jak jsou pavouci lidskému zdraví prospěšní Twilightsmile
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
(12.06.2015, 15:35)Black Napsal(a): Mácaman, to mi pripomíná jeden obrázek Rainbowlaugh
[Obrázek: 0ccf443e7011eb5d5848b81b04795387.jpg]

A takový je běžný den v Kambodži... (ne, není tam pavouk Rainbowlaugh)
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
OT:
(12.06.2015, 17:56)Elevea Napsal(a): Kulhánek psal, že pavouci jsou chutní a výživní, tak nevím, co tady takhle děsíte lidi. Jinak doporučuji sérii Cesta krve. Tam je popsáno, jak jsou pavouci lidskému zdraví prospěšní Twilightsmile

Už jsem dlouho neslyšel, že by tohle někdo četl Pinkiesmile jop, tam to popsal moc dobře... jak jeden, tak Ten druhý.

Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Náhodou, já jsem na Cestě krve objevil svou lásku k literatuře Rainbowlaugh.

Ale stejně nejlepší bylo a nejlepší bude série Noční Klub. Ta je prostě nepřekonatelná, číslo jedna, Top 1, nad tu nikdo nejde (Jen někteří málem remizovali, viz třeba Žamboch)

EDIT: A abych nebyl OT, můj největší zážitek byl víkendový sraz s Fénixákama, krásně jsme se pobavili, doseznámili se a nyní už jen zbývá hledět na přijímačky
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
jdu si koupit mliko v pytliku Rainbowlaugh hrozne me rozesmalo ze v diskuzi pise nejaka pani, jak se jim uz nepodarilo koupit v lidlu pedro, protoze uz ho nemeli - pry dokonaly retro zazitek Rainbowlaugh

http://ekonomika.idnes.cz/retro-tyden-v-...oakcie_fih
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Teď k nám na úřad přišel chlápek, že by se chtěl zeptat, jak postupovat při exekuci. Začal mi tu vyprávět, že podal písemnou sázku na soud ČR (nevim na kterej) a že soud to prohrál a dluží mu "až několik milionů eur". Si tak v duchu řikám, co to je sakra za pitomce, jaká sázka se soudem sakra? To snad ani nejde... No, ptám se ho, jestli má rozsudek, nebo usnesení, tak neměl a že se chce zeptat, jak postupovat dál. Tak jsem zavolal kolegu, co má ty návrhy na starost. Bavil se s nim asi 2 minuty, chlap pak odešel, kolega přišel do kanclu k nám a prej že jestli ještě někdy přijde takovej č***k tak mám volat rovnou Bohnice Rainbowlaugh
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)